sinameki otu ???

isil_ufuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2008
572
2
35
Hayırlı geceler arkadaşlar,ben kabızlık sorunu yaşıyorum ama şu anda bebek çalışmaları olduğu için ilaç kullanamıyorum acaba sinameki otu kullansam bi zararı olur mu hamilelik açısından ???CADIARZU

zararı warmı bilmiyorum ama onun tadı igrenç ben lisedeyken içimiştim beni mahwetti çok sancı yaptı salgam suyu bana cok iyi gelio tabii sen bilirsin

çok sık kullanılmadığı sürece zararı olmadığı söyleniyor fakat tadı çok kötü

aman sakın haa.sinamekiyi hamilelerin kullanması sakıncalı canım..hele de çalışmalarınız varsa ALLAH KORUSUN.içme bence bu çok güçlü bir çay ve normalde bile gün aşırı 1 fincan içilmesi öneriliyor.içme güzelim.bol bol kayısı ye kabızlıga iyi geliyor..

anladım arkadaşlar sağolun...valla ben içmeyi düşünüodum...ama biliyorum tadı iğrenç..içene kadar mahvoluyordum...
uzun zamandır içmiyorum ama ben en iyisi kayısı yemeye devam edeyim...

a.s.bencede içmesen çok daha iyi olur canım bendede aynı sorun vardı doktor sabahları birkaç tane kayısı yememi önermişti işe yarayacaktır mutlaka düzenli yersen

içmemeni tavsiyeederim. çünkü, aynı sorun bendede vardı, doktoruma sordum, hamileleikte bazı bitkiler buna sinemakide dahil,rahimde kasılma meydana getirdiği için erken doğuma sebep olabiliyormuş.sadece ıhlamuru öneriyolar.

SAKIN!!!
sakın kullanma hiç iyi gelmez sonra üzülürsün..sağlıklı insana bile zararı dokunuyor...
eğer işine yarar mı bilmiyorum ama zeytin yağını bol kullanabilirsin,,birde kuru incir ve kayısı...
bende aynı dertten muzdaripim ama dediğim gibi şimdilik sinamekiden uzak durmalısın...

allah şifa versin..

Bence kabizlik deyip gecme arkadasim bak ben adet duzensizligi ve kabizliktan ama benimki ileri derece kabizlikti ilac icmeden tualete cikamiyordum dr da gitmedim basit bisey diye ama endometriosis oralarda hep yapisikliklar olmus dr bagirsaklarda yapisiklar duzelmeden cocuk sahibi olamassin dedi bana dikkat et derim

canım sana süper bi fikrim var 10 tane patlıcanın başını kes 10 bardak suyla kaynat ve 5 gün boyunca sabah akşam bir bardak iç göreceksin çok faydasını göreceksin canım ve de bi yan etkisi yok bildiğim kadarıyla tadı da ehhh içilmeyecek gibi degil dene canımm

canım sana süper bi fikrim var 10 tane patlıcanın başını kes 10 bardak suyla kaynat ve 5 gün boyunca sabah akşam bir bardak iç göreceksin çok faydasını göreceksin canım ve de bi yan etkisi yok bildiğim kadarıyla tadı da ehhh içilmeyecek gibi degil dene canımm

çok saol arkadaşım deniyeceğim inş faydasını görürüm...

benim bildiğim kadarıyla sinameki otu bağırsak problemlerine iyi geliyor.

X