Şampuan ve Saç Kremleri En iyi şampuan ve saç kremi hangisi????

M

MeDuSa

Ziyaretçi
kızlar şimdiye kadar nerdeyse bütün şampuanları kullandım ve en iyisi blendax gibi geldi bana fisfisfis
sizler hangi şampuanları ve saç kremlerini kullanıyorsunuz önerisi olan varmı???? :emir_bebek:

gerçekten canım blendax iyi bir şampuan yani uzunvadede kullanınca saçı dökmüyor.ben şuan tresan kullanıyorum neden bu şampuana geçtiimi söyleyeyim.saçlarım daha az dökülsün daha çabuk uzasın diye çamterebenti kullanmaya karar verdiim için doğal bi şampuan olsun istedim ve tresan aldım.saç kremi olarak da gliss sıvı saç kremi yağını kullanıyorum umarım yardımcı olabilmişimdir...

elsevenin kırmızısnı
krem olarakta aynısının kremini kullanıyorum
parlak yapıyo saçı
memnunum tavsiye ederim...

bende elsevin sarısını kullanıyorum..sacım kıvırcık banada cok ıyı geldı.. yumusacık yapıyo.... tavsiye ederim..

bana göre blendax..ipek ... daha bir çok şampuan iyi degil saç kremleride iyi degil sen dersinki saçlarımı dökmüyo parlatıyo bende sana şunu söyleyeyim yalancının mumu yatsıta kadar yanar bu söz çok dogru biraz kullanırsın yada epey ama elinde sonunda saçların dökülecek mat olacak sana tavsiyem doğal olanları kullan bu site çook işine yarar xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
slm kızlar.kesinlikle tavsiye edebiliceğim şampuan Bioxin .. inanılmaz derecede saç dökülmesini azaltıyo ve uzun bi kullanım sonunda saçlarınızda gürlesme hissediyosunuz.tek sorun banyodan sonra saçları taramada ama o da tamamen bitkisel olmasından kaynaklanıyor.kimyasal içerikli şampuanları kullanmayın derim.fiyatı 25 tl.ama 2 ay kadar yetiyor.saçlarım belimde ben bile 2 ay kullanabiliyorum:1rolleyes:

sacı tararken zorlanıyorsan bu sacta kırılma oldugunu göstermezmi dökülmeyi önlemesi iyi ama diyer taraftan sacı kurutmuyormu

bitkisel şampuanlar benim saçımı mahfediyor, tarayamıyorum şekil veremiyorum mat ve yapış yapış oluyor.. saç derisini kurtarıcam diye saçlarımın görüntüsünden oluyorum.. kimyasal oranı en düşük kozmetik şampuan ELSEVE miş. onu tavsiye ederim ben çok memnun kaldım ne zaman kullandıysam.

ben bitkisel normal her türlü şampuan denedim bitkiseller matlaştırıyo ve kurutuyo ama en son dove keşfettim o da çok ii geldi bana ayrıca elsevede kullanıyorum ara ara ikisinide tavsiye ederim uçlarada elidorların pompalı saç kremleri çıktı ya ondan sürüyorum saçlarım uçları boyalı ona rağmen yumuşacık yapıyo

zaten bitkisel içerikli tüm şampuanlar taramada zorluk çektirir saçlarınızda ne kadar kırık olmasa bile.saçın yapış yapış ve mat olması sacın yapısından ya da şampuanı uygulama hatasındandır benim hiç oyle bi şikayetim olmadı oldukça memnunum

Dove'un mavi olan şapmuanı ile saç kremini kullanıyorum bi deniyim dedim fena şekilde saçımı döktü kreminden mi kaynaklanıyo artık neyse dove kullanıpta böyle şikayeti olan var mı acaba.?

bence sabun eskiden daha iyiydi saçlarım

Son düzenleyen: Moderatör:
bnde herbalife ın şampuanıyla kremini seviorm saçlarımı yumuşacık ve tertemiz yapıor

bana göre en iyi şampuan revigen ve revivogen
en iyi saç kremi john freidanın gri kapklı olanı
saçlarım eskiye nazaran kırılmaları yok oldu

j.frieda krem konusunda gerçekten çok başarılı zemuszemus

kızlarım bir de dün sırf meraktan komilinin yeni çıkan zeytinyaglı kınalı sampuanından aldım
ben çok sevdim şimdilik
gerci hemen hemen tüm şampuanlar ilk yıkamada gayet iyi işler cıkarıyo
uzun kullanımda nasıl oldugunu gorecez bakalım

bu arada tanıtım fiyati 4ytl

j.frieda krem konusunda gerçekten çok başarılı zemuszemus

kızlarım bir de dün sırf meraktan komilinin yeni çıkan zeytinyaglı kınalı sampuanından aldım
ben çok sevdim şimdilik
gerci hemen hemen tüm şampuanlar ilk yıkamada gayet iyi işler cıkarıyo
uzun kullanımda nasıl oldugunu gorecez bakalım

bu arada tanıtım fiyati 4ytl

Gurbikim bende komilinin zeytin yağlı ballı şampuanından aldım memnunum şimdilik
inşallah uzun süre sonrada aynı etkiyi gösterir zemuszemus

kullanıpta süper dediğim bir şampuan olmadı. ama dove nin mor saç kremi gerçekten çok iyi..saçlarım uzun yıllardır röfleli ve acayip yıprandı ama dove la hemen açılıyor onu tavsiye edebilirim.zemuszemus.

Ben Organicum kullanıyorum hem şampuanı hem de saç kremi çok iyi a.s

X