Biberon.......

ELXIXFNAZ

Meleklerim
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2007
3.353
14
KIZIM 6 AYLIK HANGİ BİBERONU KULLANMALIYIM KULPLU OLSUN İSTİYORUM KENDİSİDE TUTSUN DİYE MEYVE SUYU VE BİTKİ ÇAYI VERMEK İÇİN BARDAKMI ALAYIM SİZCE BİBRONMU ALMALIYIM TAVSİYE ETTİĞİNİZMARKA VARMI?cokacimcoook

benım kızımda 6 aylık artık ben nuby nın alıstırma bardagını kuıllanıyorum ıstersen bıberon baslıgı takılıyor ıstersen suluk oluyor cok memnunum yandan kulplarıda var tavsıye ederım

ben birsürü suluk aldım şu damlatmayanlardan
avent çok güzel
ama benim oğlan hiçbirini ememiyor
biberon da almamıştı zaten
bende suyu kaşıkla veriyorum
bazende fincanla döke saça içiyor işte biraz

aventin suluğu bende de var ama bebeğime biberonla beslenmediği için bunu da beceremiyor bir de alacaksan tek delikli al benimki 3 delikli geçen bi deneyeyim dedim neredeyse boğuluyordum bebeğime de vermiyorum o yüzden

aventin suluğu bende de var ama bebeğime biberonla beslenmediği için bunu da beceremiyor bir de alacaksan tek delikli al benimki 3 delikli geçen bi deneyeyim dedim neredeyse boğuluyordum bebeğime de vermiyorum o yüzden

evet biberona alıştın olmadıkları için ememiyorlar
içindeki akıtmaz valf fe bayağı sert iyi çekmek lazım

şu an kullandığın valfli mi? markası ne?

benim kızım akıtmayanlardan çekemiyor baya kuvvet lazım emdikçe gelenlerdende fazla geldi ememedi. the first years ınkini kullanıyoruz kulplu birşey almadım daha tutamaz

Aventin biberonlarını beğeniyorum..cevremdeki herkeste ondan cok memnun..aldım şu renkli tutulabilen suluk için olanlarındada ..ama kzııma ilk başata chicco almıştım ve şuan chicco nun biberonuna alıştığından aventin biberonunu birtürlü emiyor,sakız gibi ağzında ciğniyor:KK43:...
su,meyve suyu için düşünülüyorsa bence elinde tutabileceği kuplu olan biberonlardan almalı,alıştırılmalı,kullanmayı öğrenmeli..kuzenimin 1 yaşını geçkin kzıı var hala esu birberonunu elinde tutup ememiyor...cünkü alıştırılmamış..

bugün joker mağazasina gittim ve aventin kulplu hem biberon hem kulplu
olan modelini aldim hepinize teşekkür ederim kizimin hoşuna gitti bende daha kulplarindan tutamaz diye düşünmüştüm ama ben hiç müdahele etmeden kendisi iki kulbundan tuttu birazda oyuncak gibi oynadi durdu elinde

X