hamilelik belirtileri bütün hamilelik boyunca devam edermi?

nedirya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2008
69
1
43
kızlar hamileyim daha 7 haftalık çok yeni ama geçen haftalardaki bulantılarım falan yok göğüslerde hassasiyette yok sadece dolgunluk var bide sık idarara çıkma var. herkes bulantıdan bahsediyo bende bulantı yok. böyle belirtiler devam etmeyince aklıma kötü şeyler geliyor. bilgisi tecrübesi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.

selam arkadaşlar benim bi sorum olacaktı:eek: bilen varsa bana yardım edebilir mi iki aydır gebe kalmaya çalışıyorum. akıntı takibi ve yumurtlama günü ile şansımı arttırmaya çalışıyorum akıntı takibinde tam yumurtlama günümde akıntım oldu ve o gece bunu değerlendirdim.ertesi gün akıntı kesildi bir daha da gelemdi sizce hamile mi kaldım o gece:eek:

:emir_bebek:
selam arkadaşlar benim bi sorum olacaktı:eek: bilen varsa bana yardım edebilir mi iki aydır gebe kalmaya çalışıyorum. akıntı takibi ve yumurtlama günü ile şansımı arttırmaya çalışıyorum akıntı takibinde tam yumurtlama günümde akıntım oldu ve o gece bunu değerlendirdim.ertesi gün akıntı kesildi bir daha da gelemdi sizce hamile mi kaldım o gece:eek:

neden burya yazdın ki sorunu?:eek:klava:

valla nedirya aklina kötü seyler getirme hamilelik boyunca sürmez beliritler ama eger icin rahat etmiyorsa bi dr görün ama benim belirtilerim hamilelik boyunca devam etmemisti

Her haftaya özgü belirtiler var.Bulantı mutlaka görülecek diye bir şey yok.Genelde olur ama olmayabilir de.Kafana takma canım bu kadar.

kızlar hamileyim daha 7 haftalık çok yeni ama geçen haftalardaki bulantılarım falan yok göğüslerde hassasiyette yok sadece dolgunluk var bide sık idarara çıkma var. herkes bulantıdan bahsediyo bende bulantı yok. böyle belirtiler devam etmeyince aklıma kötü şeyler geliyor. bilgisi tecrübesi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.

canım aynı şeyleri bende yaşıyorum.bende hamileyim. 6 haftlık oldu daha yeni.başlarda çok hafif bi mide bulantısı vardı artık o da yok.göğüslerimde bir iki gün agrı oldu şimdi hiç bi şey yok.sadece hafif bi şişkinlik var okadar.bende de sadece sık idrara çıkma var.bi de nadiren kasık sancısı var.gerçi bu gaz sancısı da olabilir tam anlayamıyoum açıkçası. beimde senin gibi aklıma kötü şeyler geliyor.umarım hiç bişey yoktur.bebişlerimiz iyidirler. ikimizin de aynı şeyler yaşıyor olması belki normaldir.acaba bizim gibi aynı şeyleri yaşayanlar var mı?arkadaşlar ne olur bize yardımcı olun..:Saruboceq:

evet bende 11 haftalık hamileyim ama ne bulantı ne kusma hiçbirşey yok ultrasonda görmesem inanamıcam nerdeyse ilk başlarda olmuştu çok hafif okadarcıkk korkmayınnn melekler sizinle bi sorun yok
herkeste farklı belirtiler oluyo çünkü kimiside bizim gibi dr a sordum şanslıymışsın dedi

evet bende 11 haftalık hamileyim ama ne bulantı ne kusma hiçbirşey yok ultrasonda görmesem inanamıcam nerdeyse ilk başlarda olmuştu çok hafif okadarcıkk korkmayınnn melekler sizinle bi sorun yok
herkeste farklı belirtiler oluyo çünkü kimiside bizim gibi dr a sordum şanslıymışsın dedi

canım teşekkürler biraz içim ferahladı..

X