bebeğimi tekrar emzirmeye alıştırabilirmiyim

gammzee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2007
241
0
39
arkadaşlar bebeğim doğduğu günden bu yana emmek istemedi sarılık da olduğu zamanlarda dr aç bırakma dediği için bende mama verdim göğsümün ucuda küçük olduğu için silikon göğüs ucuyla zoraki emzirdim bide göğüslerim de yara olunca iyice mamaya alıştı oysaki çok güzel sütüm vardı bir sağışta tek göğsümden 250 cc süt çıkıyordu fakat cahilliğime geldi kızımı memeye alıştıramadım hala sütüm var kızım 6.5 aylık fakat son 5 gündür memeyi hiç ağzına almıyor ek besinlerede geçtik oysaki ben kızım emsin istiyorum
sizce tekrar memeye başlayabilirmiyim emermi ne olur bi akıl verin ne yapmam lazım lütfen beni emsin..senağlamasenağlamasenağlama

canım ya gerçekten yazık olmuş sütüne
bende bir ara bebek bırakır gibi oldu çok hastalanmıştı kucağıma alıp zıplaya zıplaya şarkı söylerek oyalıyarak yeniden alıştırdım geceleri ise iki damla uyurken çeksin diye uğraştım yeniden alıştı ama o zaman 4 aylıktı seninki birazdaha büyük bilmemki bide öyle denesen yapıştırsan kafasını hızlı hızlı oyalıyarak konuşarak versen inşallah başarırsın

arkadaşlar bebeğim doğduğu günden bu yana emmek istemedi sarılık da olduğu zamanlarda dr aç bırakma dediği için bende mama verdim göğsümün ucuda küçük olduğu için silikon göğüs ucuyla zoraki emzirdim bide göğüslerim de yara olunca iyice mamaya alıştı oysaki çok güzel sütüm vardı bir sağışta tek göğsümden 250 cc süt çıkıyordu fakat cahilliğime geldi kızımı memeye alıştıramadım hala sütüm var kızım 6.5 aylık fakat son 5 gündür memeyi hiç ağzına almıyor ek besinlerede geçtik oysaki ben kızım emsin istiyorum
sizce tekrar memeye başlayabilirmiyim emermi ne olur bi akıl verin ne yapmam lazım lütfen beni emsin..senağlamasenağlamasenağlama

meraba canım belki bebişin diş çıkarıyodur ondan emmiyodur benim oğlum geçen ay alt dişlerini çıkardı 1 hafta filan emmedi 2 taneydiler bu aralar heralde üst dişlerini çıkarıcak gene emmiyo bugün birazcık emdi :emir_bebek: ama merak etme yine seni emmek ister süprizzzzz 2 yaşına kaddar emzirmek istiyorum ama bide ısırmasalar olmuyo sanki hoşlarına gidiyo herhalde cnımızın acımasıa.s neyse merak etme annesi sen emzirmeye çalış özellikle uykusunda ben öyle yapıyorum

X