Saç Bakım Ürünleri Ylan ya kullanan var m

B

bebito

Ziyaretçi
ben aldım nasıl kullanılıyo bunaniknanik

bugn saçlarıma fon cektırmeseydım hemen yapabılırdım ama ne yazkkı yıkamak gelmıo ıcımden
yarn yapcam solerım

saç diplerine 5 - 10dk masaj yapcaksın sürerek. 3saat bekletıp yıkıcaksın tatlım

saç dokulmesini bi nebze durduruo. canım saclarının diplerine sureceksin en az yarım saat bekletip oyle yıkıcaksın

kullanmadım daha bugun aldım zaten. yarn kullanınca yazarm ama ilk gunde bellı olmz en az 4 gun falan

evet olsun bız yıne de gun gun paylasalım

bu arada ne kadara aldın ben 6 ytl ye aldım

:1shok: ohoh ii yapmışsın ben kobra yılanı yağı faydalı diye duymuştum arkadaşımdan aktara gittim kobra yılanı yağı istedim o da normal yılan yağı var dedi neyse seninki de normal yılan herhalde sırnaşık şey

ya bu yılan yağının sahteleri oluomus nerden anlıcaz bız sahtemı degılmı olmazsa bı yılan bulup yagını mı sıksak :)))

yılan yağının gerçeğinin üzerinde türkçe yazmıyor arapça yazılar var ordan anlayabilirsiniz..ben saç bakım yağı kullanıyorum içinde 10 tane yağ var oranları ayarlanmış ben yılanyağını onun içine koydum sadece 2 kapak o şekilde kullanıyorum..

işte benım annemın arkadası demiş cok uzatıo onunkınden aldım onunkı uzuosa benımkıde uzar aynı şişe çünkü...

arkadaşlar siteye yeni üye oldum öncelıkle herkese merhabalar

benım beynımdekı tümör ıle ılgılı kortızon kullandım bu yuzden aşırı kılo aldım bu tedavıler sırasında saçlarımda dökülmeye başladı neysekı sağlıgıma kauştum fakat kilo ve saç sorunum devam edıyor başka bir linkte bazı yağlar verılmış onları karıştırdım bu arada aktardan yılan yağı aldım süreklı kullanım gerekıyormuş şişesi 17 ytl bugun başladım fakat bu urunu kullanıp sonuç alan varmı merak edıyorum zaman kaybı istemıyorum yardımcı olursanız çok memnun olurum sevgıler

öncelıkle gecmıs olsun guzelım atlatabıldııne sevındım
hangı yagları kullanıosun. üstelik yılan yagını cok pahalıya almıssın neyse yer yer degısebılıo..
yılan yagının sacları uzattıgı dogru kullandıkca goruceksın farkı cok guzellestıırıor sacları

kızlar yarım saat sora saçlarıma sürcem yıkanıp yazcam hemen:)

arkadaşlar siteye yeni üye oldum öncelıkle herkese merhabalar

benım beynımdekı tümör ıle ılgılı kortızon kullandım bu yuzden aşırı kılo aldım bu tedavıler sırasında saçlarımda dökülmeye başladı neysekı sağlıgıma kauştum fakat kilo ve saç sorunum devam edıyor başka bir linkte bazı yağlar verılmış onları karıştırdım bu arada aktardan yılan yağı aldım süreklı kullanım gerekıyormuş şişesi 17 ytl bugun başladım fakat bu urunu kullanıp sonuç alan varmı merak edıyorum zaman kaybı istemıyorum yardımcı olursanız çok memnun olurum sevgıler

canım geçmiş olsun iyileştiğine sevindim ... ben de yeni aldım yılan yağını kullandıkça bilgilendirmeye çalışcam tamam ? umarım şifa buluruz ...:Saruboceq:

:enbuyukkk:bende aktara uğradım saçlarımla ilgili bugünlerde çıkmaz oldum zaten aktralardan.bana verdiği yağlar dökülme ve yıpranmayı onaran şöyle,yılan yağı,menekşe yağı,sarımsak yağı,susam yada badem yağı,hint yağı çam terebentin bunları bir şişede karıştırdım haftada bir yada iki sürücem saçıma miktarları konusunda çok bilgi alamadım hepsinden aynı miktarda kullandım bende.iki saate yakın tuttum.ama temizlerken çok iyi yıkayın saçınızı.son durulama suyunuda elma sirkesi koydum allah muhafaza bitlenirim falan.sirke bu olumsuz durumu engellermiş. unuttum birde bol bol ıhlamur içmek gerekiyormuş.benimde hiç aram yoktur kendisiyla zar zor içiyorum bir fincana.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
adreas merhaba,

bende antalyadanım sana bişey sorcam ben burda aktarları bulamadım sen biliyomusun nerde.

X