Aşılama Kaçıncı aşılamada hamile kaldınız?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

YAGMURUM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2007
83
0
Aşılamada başarı şansının çok yüksek olmadığını düşünüyorum.
Fakat aranızda aşılama yaptırıp hamile kalanlar da var.
Ben ve benim gibiler için umut olması açısından kaçıncı aşılamanızda pozitif sonuç aldınız?
Şimdiden teşekkürler a.s.

Güzel bir başlık ama gelen yok .Yazsınlarda bizde bilelim bu işin geneli nedir.Ben 1tane aşılama yaptırdım oda başarısız .ramazandan sonra kısmetse tekrar tedeviye başlayacağız.

Bende 2 asılama yaptırdım bu üçüncü ve bekliyorum.. keşke hamileyim diyebilseydim..

merhaba bir yıldır hamile kalamıyorum.artık aşılama tedavisine başlayacağız sanırım.. gonaphane hapını 3 ay kullandım hamilelik olmayınca iğnelere başlanacağını söyledi dr. um.Ayrıca rahim filmi bu hafta çekilecek.Sıralama böyle..

asilama ne kadar oduyorsunuz

Hastanesine ve kullandığın ilaçlara göre değişiyor.Benim ilk aşılamam 400 milyona maal oldu ama bu ay hiç bir şey kullanmıyorum hamile kalmassam ki büyük ihtimalle kalmayacağım .2 .aşılamanda doktor ve hastane değiştireceğim bakalım .ama yengem benim 4 defa mikro enjeksiyon yaptırdı dediğine göre ilaçları ssk karşılıyormuş.Bunun için rapor çıkarılıyormuş .Çok kolay 1 günde çıkar diyor.

Güzel bir başlık ama gelen yok .Yazsınlarda bizde bilelim bu işin geneli nedir.Ben 1tane aşılama yaptırdım oda başarısız .ramazandan sonra kısmetse tekrar tedeviye başlayacağız.

Umarım en kısa sürede senin de güzel haberlerini alırız.
Aşılama yaptıracak kişilere moral olması açısından açmıştım konuyu fakat benim moralim bozuldu şimdi.
Yokmu yani aramızda birinci veya ikinci aşılamada pozitif sonuç alan senağlama

ben ilk aşılamamda hamile kaldım canım ama ne yazıkki düşürdüm ve mart ayından beridirde 1 daha denemedim

yağmurum canım nasıl gidiyor,iyimisin,2 günü bile kalmadı test yapman için,maşallah regli falan olmadın değilmi,inşallah pozitif sonuç alacaksın canım ve bizde bunu kutlucaz:)))

merhabalar ben 1 kere aşılama oldum ama malsef olmadı 2 ay sonra normal yollarla hamile kaldım..Rabbim çok bekletmeden bebeklerinize kavuşmayı nasip etsin arkadaşlar inşallah..

merhabalar ben 1 kere aşılama oldum ama malsef olmadı 2 ay sonra normal yollarla hamile kaldım..Rabbim çok bekletmeden bebeklerinize kavuşmayı nasip etsin arkadaşlar inşallah..

Tebrik ederim ne güzel bir haber.hayırlısı olsun.ben de bu ay ilk aşılamamı yaptırdım.dün bchg bakıldı ve 10.3 sanırım kimyasal gebelik yanı buyuk ıhtımalle negatıf benım de. bakalım yarın tekrar yaptırıcam.ama çok olmasa da genllıkle 2. ya da 3.aşılamada hamıle kalanları okudum bu sıtede.

[/QUOTE]

Ne güzel bir haber bu
Tebrik ederim sizi.
Allah sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah.

Tebrik ederim ne güzel bir haber.hayırlısı olsun.ben de bu ay ilk aşılamamı yaptırdım.dün bchg bakıldı ve 10.3 sanırım kimyasal gebelik yanı buyuk ıhtımalle negatıf benım de. bakalım yarın tekrar yaptırıcam.ama çok olmasa da genllıkle 2. ya da 3.aşılamada hamıle kalanları okudum bu sıtede.

Dualarım sizinle
Güzel haberlerinizi bekliyorum inşallah.

X