Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    6.360
Merhaba ben 19 kasımda kimyasal gebelik geçirdim kanamam 15 gün sürdü daha sonra bir hafta kesildi tekrar başladı.doktora gittim adet düzensizliği oluşmuş dedi ve adet düzenleyici verdi.onu kullandım ve 1 ocakta adet gördüm.1 şubatta adet görmem gerekiyordu ama hala olmadım.dün test yaptım negatif göğüslerim çok hassas ve çok fazla akıntı var hatta belim de ağrıyor. Olası ovulasyon döneminde korunduk ama birkaç gün sonra korunmadık. ovulasyon döneminde kayma olur mu? Yoksa yine adet düzensizliği mi oldu 8 aylık evliyim.evliliğinin başında adet düzensizliği yaşayan oldu mu?evlenmeden önce her ay düzenli gelen hiç şaşmayan adetimin düzeni bozuldu.çok canım sıkkın yardımcı olabilecek varsa sevinirim.doktora gitmeyi düşünüyorum birazdan..

Herkese merhaba, Allah bir an önce bebişlerinize kavuşmayı nasip etsin. Ben hamile olduğumu idrar testinde 5 gün önce öğrendim. Forumda sürekli stres yapmayın diye okuyordum ama nasıl yapmayacağımı bilmiyordum. Bebek planladıktan 7 ay sonra hamile kaldım, deneme süresi içinde neredeyse burada okuduğum her belirtiyi yaşadım. Hamile kaldığım ay ise sadece çok uykum geliyordu onun dışında hiç bir belirtim yoktu. 7 ay içinde o ay hamile kalmayı beklemediğim düşünmediğim ovulasyona dikkat etmediğim tek aydı. Ne kadar zor olduğunu biliyorum ama stres yapmamak gerçekten önemliymiş. Sağlıkla kolaylıkla bebeklerinize kavuşmanızı dilerim

Slm Kizlar
Ben 23Yasindayim 4 Yilldir evliyim.
bundan 2 Ay önce 6 Haftalik bebegimi düsürdüm, küraja gerek kalmadi yani.
e son 05.01.2015 adet oldum, dün olmam grekiyordu, bu Sabah test yaptim ama negativ cikti, sizce erkenmi yaptim? nekadar beklemeliyim? icinizde benim gibi önce negati sonra positiv olan bayanlar varmi?
cvplariniz icin tskr ederim. :KK66:

Slm Kizlar
Ben 23Yasindayim 4 Yilldir evliyim.
bundan 2 Ay önce 6 Haftalik bebegimi düsürdüm, küraja gerek kalmadi yani.
e son 05.01.2015 adet oldum, dün olmam grekiyordu, bu Sabah test yaptim ama negativ cikti, sizce erkenmi yaptim? nekadar beklemeliyim? icinizde benim gibi önce negati sonra positiv olan bayanlar varmi?
cvplariniz icin tskr ederim. :KK66:
Slm canim bende 28 yasindaym 4 yillik evli sayilirim ve gecen ay ocagin 5.inde once lekenmem geldi ssonra da adet oldum ama bu ayda dun adet olacakmışim gibi ayaklarim kasiklarim agridi aksama kadar uyukladim ve belim ağrıdı ve bugunde hic bir belirti yok adetimde gelmedi dun test yaptim negatif cikti heyecanla bekliyorum

Slm canim bende 28 yasindaym 4 yillik evli sayilirim ve gecen ay ocagin 5.inde once lekenmem geldi ssonra da adet oldum ama bu ayda dun adet olacakmışim gibi ayaklarim kasiklarim agridi aksama kadar uyukladim ve belim ağrıdı ve bugunde hic bir belirti yok adetimde gelmedi dun test yaptim negatif cikti heyecanla bekliyorum
yaaaaa ben ne yapacagimi bilmiyorum. bugün 3.gün ve hala olmadim. bu Sabah tekrar test yaptim ve yine NEGATIV! ama kasiklarimda agri, migde bulantisi, bas dönmesi, gögüslerde sislik ve koyuluk var. sende varmidir birseyler, bazen gec görünüyormus..

Benim daha cok var adetime ama smdiden midem bulaniyor sanki allahim ya belirtilere takilmicam diyorm yapamiyormmm :KK43:

Bende tam adet günümde test yapmıştım ve kırk saniye icinde çift çizgiyi görmüştüm. Doktora bir hafta sora gittim ve dortbücuk haftalik hamilesin demişti. ..

Bende adetimin 2 gün gecikmesiyle yaptım idrar testini silik çıkmıştı. Ertesi gün doktora gittim ultrasonda hamile olduğum tescillendi.

Canım adetimi 3-4 gün falan geçmişti. Doktor baktığında keseyi gördü hatta ultrason fotoğrafım bile var =) Benimki göründü yani. İlk hamileliğim benimde çok bilgim yok bu konularda ama durum böyle =)

Benim daha cok var adetime ama smdiden midem bulaniyor sanki allahim ya belirtilere takilmicam diyorm yapamiyormmm :KK43:
Cnm stres yapma bende heray burada belirtileri okuyup hepsnide kendimde buluyordum dha sonra umursamadim dusunmemeye basladim ise girdim evdede misafirlerim vardi vs cok tempolu bi ay gecirmistim acikcasi dusunmek icin firsat bulamamistim ve regle 2gun kala idrar testinde pozitifi gordum saskinliktan napacagmi bilemedim ve bu ay hic bi belirti olmadi ne adet olcakmisim gibi nede hamilelik gibi sadece bas donmesi yasiyorum cnm insallah sende hamilesindir Allah isteyen herkese nasip eder insallah hakkinda hayirlisi cnm cok düşünme

yaaaaa ben ne yapacagimi bilmiyorum. bugün 3.gün ve hala olmadim. bu Sabah tekrar test yaptim ve yine NEGATIV! ama kasiklarimda agri, migde bulantisi, bas dönmesi, gögüslerde sislik ve koyuluk var. sende varmidir birseyler, bazen gec görünüyormus..
Inşallah olmamissindir canim.benim her ay goguslerimde sislik biraz koyuluk ve uclarinda kabarciklar,sik idrara cikma bazen akinti oluyor ama ne yazikki hüsranla sonuclaniyor dun geldi adetim allah sana nasip eder ins.

Cnm stres yapma bende heray burada belirtileri okuyup hepsnide kendimde buluyordum dha sonra umursamadim dusunmemeye basladim ise girdim evdede misafirlerim vardi vs cok tempolu bi ay gecirmistim acikcasi dusunmek icin firsat bulamamistim ve regle 2gun kala idrar testinde pozitifi gordum saskinliktan napacagmi bilemedim ve bu ay hic bi belirti olmadi ne adet olcakmisim gibi nede hamilelik gibi sadece bas donmesi yasiyorum cnm insallah sende hamilesindir Allah isteyen herkese nasip eder insallah hakkinda hayirlisi cnm cok düşünme
Hamileligin hayırlı olsun canim cok sevindim Allah bizlerede nasip eder inşallah

Merhaba ben 19 kasımda kimyasal gebelik geçirdim kanamam 15 gün sürdü daha sonra bir hafta kesildi tekrar başladı.doktora gittim adet düzensizliği oluşmuş dedi ve adet düzenleyici verdi.onu kullandım ve 1 ocakta adet gördüm.1 şubatta adet görmem gerekiyordu ama hala olmadım.dün test yaptım negatif göğüslerim çok hassas ve çok fazla akıntı var hatta belim de ağrıyor. Olası ovulasyon döneminde korunduk ama birkaç gün sonra korunmadık. ovulasyon döneminde kayma olur mu? Yoksa yine adet düzensizliği mi oldu 8 aylık evliyim.evliliğinin başında adet düzensizliği yaşayan oldu mu?evlenmeden önce her ay düzenli gelen hiç şaşmayan adetimin düzeni bozuldu.çok canım sıkkın yardımcı olabilecek varsa sevinirim.doktora gitmeyi düşünüyorum birazdan..

canım merhaba. bende kimyasal gebelik yaşamıştım ve ilk 3,5 ay içinde adet düzensizliği olabilir dedi doktor kii gerçektende öle olduç ama kimyasal gebelikten sonra hamile kalma olsalığın daha yüksek merak etme. özelden yazarsaan sana yardımcı olurum

X