Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    6.360
Merhaba kizlar adetimin uzerinden 9 gün gecti sabah idrar testi yaptm çıkmadı. Kesin yok mudur?

kızlar bat a 4 gün kala idrar testinde pozitif çıkma olasılığı var mı?? aslında bu ay hiç umudum yok çünkü çalışma yapamadık ama yumurtlamadan 3 gün önce ilişkide bulunmuştuk. bi ihtimal işte...ayın 18'inde bat günüm. 14 şubatta test yapmak istiyorum eğer bişey varsa eşime sürpriz yapmak için. her ne kadar umudum olmasa da ..:110:

Arkadaslar bende adete bir hafta kala test yaptim boyle cikti yorumlarinizi bekliyorum yardimci olursaniz sevinirim

Eklentiler

• 20150212_152111.jpg
    20150212_152111.jpg
    36,6 KB · Görüntüleme: 184
kızlar bat a 4 gün kala idrar testinde pozitif çıkma olasılığı var mı?? aslında bu ay hiç umudum yok çünkü çalışma yapamadık ama yumurtlamadan 3 gün önce ilişkide bulunmuştuk. bi ihtimal işte...ayın 18'inde bat günüm. 14 şubatta test yapmak istiyorum eğer bişey varsa eşime sürpriz yapmak için. her ne kadar umudum olmasa da ..:110:
Adet günü gelmeden yapılması doğru değil canım. Sonra hüsrana uğrama. En az 3 gün falan geçmesini bekleyebilrsiniz. Rabbim hayırlısını nasip etsin.
Arkadaslar bende adete bir hafta kala test yaptim boyle cikti yorumlarinizi bekliyorum yardimci olursaniz sevinirim
Silik mi çıkmış? Benimde silik çıkmıştı. Adet gecikmesinden 2 gün sonra yapmıştım.

Adet günü gelmeden yapılması doğru değil canım. Sonra hüsrana uğrama. En az 3 gün falan geçmesini bekleyebilrsiniz. Rabbim hayırlısını nasip etsin.
Silik mi çıkmış? Benimde silik çıkmıştı. Adet gecikmesinden 2 gün sonra yapmıştım.
bende yarın tekrar deniyicem canım ilgin için tesekkür ederim

merhaba arkadaşlar benimde adetim 5 gun gecıkmıstı adet sancısı gıbı kasıklarımda agrı vardı.test yaptım ıkıncı çızgı sılık cıktı ama testı sabah ılk ıdrarla degıl akşam yaptım ,şoktayım size hamilemıyım ben yaaa

merhaba arkadaşlar benimde adetim 5 gun gecıkmıstı adet sancısı gıbı kasıklarımda agrı vardı.test yaptım ıkıncı çızgı sılık cıktı ama testı sabah ılk ıdrarla degıl akşam yaptım ,şoktayım size hamilemıyım ben yaaa
İnşallah canım, adetini 5 gün geçmiş silik çıkması da hamile olduğunu gösterir. Eğer adet gecikmesini sık sık yaşamıyorsan veya adet gecikmesine neden olan bir sorunun yoksa muhtemelen hamilesindir. :anneadayı:

İnşallah canım, adetini 5 gün geçmiş silik çıkması da hamile olduğunu gösterir. Eğer adet gecikmesini sık sık yaşamıyorsan veya adet gecikmesine neden olan bir sorunun yoksa muhtemelen hamilesindir. :anneadayı:

inşallah çok istiyorum ilk bebeğim olacak heyecandan uyuyamadım:)hiç gecikme olmazdı hep günü gününe olurdum bakalım hayırlısıyla inşallah yarın belli olur.kasık agrım çok fazla korkuyorum olacagım diye :KK43:

inşallah çok istiyorum ilk bebeğim olacak heyecandan uyuyamadım:)hiç gecikme olmazdı hep günü gününe olurdum bakalım hayırlısıyla inşallah yarın belli olur.kasık agrım çok fazla korkuyorum olacagım diye :KK43:
O zaman kesin hamilesinn:KK9:Sabah ilk idrarla bir daha dene, sonrada hemen koş kan testine. Hadi hayırlısı canım. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Bu günlerde kasık ağrının çok fazla olması da normal :KK39:

Gününde geçmiş bence de bebis var gibi. Başka bir belirti sayacagin bir şey varmı. Bir de doğum kontrol hapı kullandin mi hic

:)) yaa valla beni mutlu ettin inşallah öyledir yarın kan testı yaptırcam acilde bu bebek bana ilaç gibi gelecek,Rabbim isteyen herkese versin inşallah

Gününde geçmiş bence de bebis var gibi. Başka bir belirti sayacagin bir şey varmı. Bir de doğum kontrol hapı kullandin mi hic
hayır hiç kullanmadım eşim korunuyordu nasıl oldu anlamadım,bu ay sadece 2 kere bırlıkte olmustuk.yumurtlama donemınden sonra çok akıntım oldu üşüttüm diye o çok acıyor ıdrarım koyu bırde bugun acaip gaz yapıyorum:)

Cnm stres yapma bende heray burada belirtileri okuyup hepsnide kendimde buluyordum dha sonra umursamadim dusunmemeye basladim ise girdim evdede misafirlerim vardi vs cok tempolu bi ay gecirmistim acikcasi dusunmek icin firsat bulamamistim ve regle 2gun kala idrar testinde pozitifi gordum saskinliktan napacagmi bilemedim ve bu ay hic bi belirti olmadi ne adet olcakmisim gibi nede hamilelik gibi sadece bas donmesi yasiyorum cnm insallah sende hamilesindir Allah isteyen herkese nasip eder insallah hakkinda hayirlisi cnm cok düşünme
canım tebrik ederim. uzun zamandır girememiştim yeni gördüm hamileymişsin. darısı başıma.

X