Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    6.360
Kizlar selammm ayin 8 i benim adet gunumdu 9 da pembe iki damla akintim ve kahverengi lekelenmem oldu iki gun surdu bitti bugun hic gelmiyor bunu yasayip hamile olan varmi

Sonucu bize
kan testine gidicem birazdan kızlar dua edin çok korkuyorum :KK43:
Sonucu bizede bildir bende yapinca yazicam cunku herkes belirtileri yazıyor herkes yardimci oluyor sonra gebe oldugunu ogrenince paylasmiyor:))mesela ben yerlesme kanamasi gibi bisey yasiyorum sonucu yazicam ki hamis adaylari bilgilensin:))

KIZLARRRRRR İKİ GÜNÜM GEÇTİ SİZCE DURUMUM NEDİR HİÇ BİR BELİRTİDE YOK NE HASTALIĞA DAİR NE DE HAMİŞLİLİĞE DAİR :cry::cry::cry::cry:

arkadaşlar en güvenilir idrar testi hangisi? freely silik çizgi çıkardıktan sonraki günler bebetime ve laboquick hep negatif çıkarttı?

Kanda 5 gun once ogrendim idrarda ise adetimden sonra 1 hafta içinde cıkmıştı:) en saglamı kan testi bi süpheniz varsa yaptırın derim

Kizlarrrrr hamileyimmm ben baraneya ismimi degistirdim daha 4 gun vardi batima ateşmis erken gebelikmis guvenmeyin kizlar

arkadaşlar ıyı geceler adetim 18 eylül bugun test yaptım ve silik çizgi çıktı akşam 8 de tekrarladım testi oda silik çıktı elimde erken gebelik testi var sabah ilk idrarla yapsam net çıkrmı acaba???

X