Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    6.360
ben adetim 5 gün geçtikten sonra umutsuz bi şekilde idrar tahlili yaptım sonucu gördüğümde şok olmuştum..

Canım senin de hamileliğini kutluyor , sağlıkla kucağına alabilmeni diliyorum. :nazar: :Saruboceq: Çok teşekkürler tatlım , resmini de koymuşsun ; fikir oldu. a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde iki oğlumdada adetim iki gün geçmiştiki yapmıştım 5 dakika içinde net bir şekilde iki çizgide belirmişti,,,,,,ama bu ölen bebişim de adet günümü birgün geçmişti yaptım biri diğerinden 5 dakika sonra çıktı ve biraz silikti,,,,,son kaybettiğim bebekte adetim bir hafta geçince de kan testi yapıldı sonuç 1999 idi ama yavruma kavuşamadım,,,,dilerim bütün anneler kavuşur meleklerine,,,,,

Canım hikayelerini bilmiyorum ama eğer şu an evladın varsa Allah onu veya onları sana bağışlasın. :Saruboceq: Eğer hamileliği gönlünden geçiriyorsan Allah sana sağlıklı gebelik nasip etsin. Kucağına aldırsın. :Saruboceq: Allah senin de gönlüne göre versin arkadaşım. :Saruboceq: Kaybettiğin bebekler için üzüldüm. :çok üzgünüm:

canımm benimde adetime 3 gün vardıı aşırı bi bulantıyla şüpheyle eczaneden aldığım testte öğrendimm ve innaılmaz bir mutluluk yaşamıştımm...delikafaduldendelikafadulden

Rabbim herkeze nasip etsinnn bu mutluluğuu inşallahhh :Saruboceq:ŞenizŞeniz

canımm benimde adetime 3 gün vardıı aşırı bi bulantıyla şüpheyle eczaneden aldığım testte öğrendimm ve innaılmaz bir mutluluk yaşamıştımm...delikafaduldendelikafadulden

Rabbim herkeze nasip etsinnn bu mutluluğuu inşallahhh :Saruboceq:ŞenizŞeniz

Canım 3 gün kala ne kadar da netmiş. :teytey: Resmini de bizimle paylaştığın için çok teşekkürler. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah , dünürüm benim. Şeniz :asigim:

Canım 3 gün kala ne kadar da netmiş. :teytey: Resmini de bizimle paylaştığın için çok teşekkürler. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah , dünürüm benim. Şeniz :asigim:

Aminnn canımm dünürümmm ..ŞenizŞeniz

Rabbimmm isteyen herkeze nasip etsinn inşalllahhhhhhh :Saruboceq:

nevrosky bizim için gerçekten çok iyi bir topic oldu tşk bilgi sahibi olmamızı sağlayacak benimde 2 günüm var adetime ama test yapmadım henüz çıkmaz diye 5 gün önceden yapanlar bile öğrenmiş tşk

ben de adetime 3 gün kala yapmıştım ve pozitif çıkmıştı
hatta 5 gün kala yaptığımda çıkmamıştı üzülmüştüm
şu erken gebelik testleri de fasafiso
sözde 5-7 gün önce doğru sonucu veriyor diyorlar ama doğru değil
ben o testlerden yapmıştım 5 gün önce ve negatif çıkmıştı
meğerse hamileymişim

oylamaya da katıldım
allah isteyen herkese hayırlısıyla versin inşallah
sevgiler

benim günüm 6-7 gün geçmeden çıkmıyor idrar testinde...3 düşüktede öğle olmuştu..ben geç yumurtluyorum galiba.....

nevrom ben de oyladım canım Şeniz

nevrosky bizim için gerçekten çok iyi bir topic oldu tşk bilgi sahibi olmamızı sağlayacak benimde 2 günüm var adetime ama test yapmadım henüz çıkmaz diye 5 gün önceden yapanlar bile öğrenmiş tşk

İnşallah hamişşsindir canım. Değilsen de üzülme. Çalışmalara devam. Hayırlısıyla gelir bebiş. yerimseniben

ben de adetime 3 gün kala yapmıştım ve pozitif çıkmıştı
hatta 5 gün kala yaptığımda çıkmamıştı üzülmüştüm
şu erken gebelik testleri de fasafiso
sözde 5-7 gün önce doğru sonucu veriyor diyorlar ama doğru değil
ben o testlerden yapmıştım 5 gün önce ve negatif çıkmıştı
meğerse hamileymişim

oylamaya da katıldım
allah isteyen herkese hayırlısıyla versin inşallah
sevgiler

Canım oyladığın ve durumunu bizimle paylaştığın için teşekkürler. Allah senin de çocuğuna/çocuklarına uzun ömür , güzel bir gelecek nasip etsin inşallah. a.s. Sağol tatlım :1hug: a.s.

benim günüm 6-7 gün geçmeden çıkmıyor idrar testinde...3 düşüktede öğle olmuştu..ben geç yumurtluyorum galiba.....

nevrom ben de oyladım canım Şeniz

Sağol bitanem. a.s. Korunmayı da bıraktın. Sahalara döndün. :dance: İnşallah yakında senden güzel haber alacağız. :hooray: Hayırlısıyla ve sağlıkla.. hihoyyyt hihoyyyt

kızlar ben adet günüme bir gün vardı test yaptım pozitif çıktı tam adet günümde kan tahlili yaptırdim ve tam beş haftalık gebe olduğumu öğreendim

Bende adetimden 5 gün geçince öğrendim :) anket cevaplanmıştııırr :)

Beklenen Adet gününde ögrendimm..

tüp bebek tedavisi görüyorum.trasferden 11.gün sonra idrarda denedim.2.çizgi silik yarın kanda yaptıracam inşallah en kısa zamanda ALLAH banada sağlıklı sıhhatli bir bebiş verir

vallahi ben çok gecikmişim sanırım :KK70: 10 haftalıkken idrar testi yoluyla gebe olduğumu öğrenmiştim..

kızlar ben adet günüme bir gün vardı test yaptım pozitif çıktı tam adet günümde kan tahlili yaptırdim ve tam beş haftalık gebe olduğumu öğreendim

Anketimizi oyladığınız için çok teşekkürler kızlar. İnşallah sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız. Aldıysanız da tebrik ederim. a.s. :asigim:

benım ılk bebgımde 7 gun gecınce ıkıncıdede 3 gun gecınceydı sanırım
ama nasıp degılmıs ıkısde
cıft cızgı testlerı gorunce oyle heyecanlanıyorumkı ıcımde sıcacık bıseyler oluyor Rabbım tekrar nasıp etsın bızlerede

benım ılk bebgımde 7 gun gecınce ıkıncıdede 3 gun gecınceydı sanırım
ama nasıp degılmıs ıkısde
cıft cızgı testlerı gorunce oyle heyecanlanıyorumkı ıcımde sıcacık bıseyler oluyor Rabbım tekrar nasıp etsın bızlerede

Canım inşallah en kısa zamanda sağlıkla bebişin gelir ve seni hiç bırakmaz ; sağlıkla da kucağına alırsın. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

X