Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    6.360
Insallah guzel haberler alirsin canim 😍😍

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnşallah canım güzel dileklerin için çok teşekkür ederim bu arada bayramın kutlu olsun

selam kızlar
idrar testinde pozitif çıkmasa bile kan testinde pozitif çıkma durumu olabilir mi?

:44::44:

selam kızlar
idrar testinde pozitif çıkmasa bile kan testinde pozitif çıkma durumu olabilir mi?

:44::44:

tabi ki. idrar testini 1 gün geçince yaptıysan çıkmama olasılığı var. en az 1 hafta bekleyn diyolar. ama kan testi öyle değil. döllenme 1 günlük dahi olsa çıkar :KK66:

💑💓

kızlar 9 gun gectı adetım esımı yolladım sımdı ıkı tane test alıp gelcek tutuyorum ıdrarımı bı saattır :KK70:D: sımdı yapsam kesın sonuç alır mıyım sızcee yoksa sabah mı yapayım .? ama sabredemıcem sanırmm...

kızlar 9 gun gectı adetım esımı yolladım sımdı ıkı tane test alıp gelcek tutuyorum ıdrarımı bı saattır :KK70:D: sımdı yapsam kesın sonuç alır mıyım sızcee yoksa sabah mı yapayım .? ama sabredemıcem sanırmm...

:) dokuz gün geçmiş bide hala sabah mi diyorsun gec bile kalmissin bence hemen yapmalisin

Inssllah alirsin canim, adet tarihin ne zaman cikip cikmamasi biraz ona bagli, ben adet gunumde yaptim ve silik cikti 😊 sonra kanda baktirdim doktor daha cok yeni oldugunu soyledi😍 sendende guzel haberler bekliyoruz 🌸

kızlar bu adet tarihinden önce belli olan gebeliklerde kullanılan testler normal eczanede satılanlar değil mi?Yoksa farklı mı hassas testlerden mi?

kızlar bu adet tarihinden önce belli olan gebeliklerde kullanılan testler normal eczanede satılanlar değil mi?Yoksa farklı mı hassas testlerden mi?

Farkli cnm ultra erken gebelik testi diye satiliyor eczanelerdede var

:) dokuz gün geçmiş bide hala sabah mi diyorsun gec bile kalmissin bence hemen yapmalisin

Yaptim hic bisi cikmadi bi silik cizgi gordun tam cigligi basacaktm esime gostermeye gttim cizgi mizgi yok olduu bembeyazheryeri kocaman bi cizgi var bi tek :KK43:(((

Inssllah alirsin canim, adet tarihin ne zaman cikip cikmamasi biraz ona bagli, ben adet gunumde yaptim ve silik cikti 😊 sonra kanda baktirdim doktor daha cok yeni oldugunu soyledi😍 sendende guzel haberler bekliyoruz 🌸

Yaptm ama negatf cikti :KK43:( biliodum bole olcagni oyuzdn yapmadm dokz gn byunca da testi zaten 5 aydr ugrasiyoruzzz... hayal meyal ikinci cizgyi grdm esine gstercektn kaybldu cizgi... :KK43:((

Kizlar öğlen 12 gibi yaptım silik ama bariz belli çift cizgiydi aksam 9 gibi tekrar yaptim tek cizgiydi bu ne demek simdi :KK43:((

X