Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi Bebeğinize ishal için özel aşı

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri
M

mehtapbaygus

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi mehtapbaygus
bugün doktorum sağlık ocaklarının yapmadığı prototec gibi bişeydi sanırım adı,bi aşıdan bahsetti 2 dozluk ve 3 dozluk olarak satılıyormuş 3 dozluğu tavsiye etti bebeğin ishal olmaması için vuruluyormuş.bende vurulmasak olurmu dedim.doktorumda ishal için birdaha gelirsiniz dedi :1no2: bende peki ne zaman yapılacak falan dedim 1,5 aylıkken yapılır dedi 2 dozluk olan 260 ytl 3 dozluk olan 300 ytlymiş.
size doktorunuz böyle bişeyden bahsettimi yaptıracakmısınız,yada yaptırdınızmı.

Valla artık ne yapacağımızı bilmez oldum.. Bebeğim 35 günlük ve ishal.. Dr um diyetime dikkat etmem gerektiğini söyledi.. İshal olmaması için tabiki isterim o aşılardan ama çok pahalı.. Ve üstelik daha özel olarak yapılması gereken dünya kadar aşı var.. Fiyatlar pahalı.. Acımasızlık diyorum.. Hemde çok acımasız..Parasız yada ne bileyim köyde möyde yaşayanlar ne yapacaklar? Vicdansızlık diyorum...

ben yaptırmayı düşünüyorum dr 2 aylıkken yapacagız dedi fiyatnı sormadım ne olursa olsun yaptıracagım çünkü eltimin oglu ishalden dolayı ölümlerden döndü bende aynı şeyleri yaşayacagım die bişey yok ama yinede tedbirimi alacagım..

bugün doktorum sağlık ocaklarının yapmadığı prototec gibi bişeydi sanırım adı,bi aşıdan bahsetti 2 dozluk ve 3 dozluk olarak satılıyormuş 3 dozluğu tavsiye etti bebeğin ishal olmaması için vuruluyormuş.bende vurulmasak olurmu dedim.doktorumda ishal için birdaha gelirsiniz dedi :1no2: bende peki ne zaman yapılacak falan dedim 1,5 aylıkken yapılır dedi 2 dozluk olan 260 ytl 3 dozluk olan 300 ytlymiş.
size doktorunuz böyle bişeyden bahsettimi yaptıracakmısınız,yada yaptırdınızmı.

cnm o aşıdan bize de bahsetti doktorumuz ama gerek yok dedi. zaten bilinçli aileler oldugunuz için ishal olunca hemen doktora gelirsiniz, durup dururken vücuda canlı aşı yapmaya gerek yok dedi. kendisinin de bebegi olacak 2 3 gün sonra , ben kendi cocuguma da yapmıcam dedi.biz de vazgectik cnm.
senin doktorun kimdi? biz 2 ayrı doktora sorduk ikisi de aynı seyi söyledi.öpüorum cnm...a.s.

cnm o aşıdan bize de bahsetti doktorumuz ama gerek yok dedi. zaten bilinçli aileler oldugunuz için ishal olunca hemen doktora gelirsiniz, durup dururken vücuda canlı aşı yapmaya gerek yok dedi. kendisinin de bebegi olacak 2 3 gün sonra , ben kendi cocuguma da yapmıcam dedi.biz de vazgectik cnm.
senin doktorun kimdi? biz 2 ayrı doktora sorduk ikisi de aynı seyi söyledi.öpüorum cnm...a.s.

ben yaşam hastanesindeki ümid beye gittim bebeğim doğduğundan beri o na gidiyorum.şimdi sen söyleryince kafam karıştı yaptırsammı yaptırmasammı diye.sen hangi hastaneye gittin

ben yaşam hastanesindeki ümid beye gittim bebeğim doğduğundan beri o na gidiyorum.şimdi sen söyleryince kafam karıştı yaptırsammı yaptırmasammı diye.sen hangi hastaneye gittin

cnm ben doğumumu anadolu hastanesinde yaptığım için oranın cocuk doktoruna gittim Ali Satılmış'tı. Ama biz doktorumuzu değiştirdik hatta dün gittik ilk kez Nedim Doğan diye bi doktora,çok sevdik doktorumuzu, o da aynı şeyi söyleyince biz de yaptırmaktan vazgeçtik. İkiside iyi doktorlar, ama tabi senin kararın cnm.. öpüorum cok.. a.s.

Rota virüsü aşısı...ben yaptırmıştım...ishal bebeklerde ve yaşlılarda hayati tehlike yaratır.öööyle doktora gideriz geçer olayı değil biliyorum çünkü bir arkadaşım 2 sene evvel bebğini kaybetti..bilinçsizlikten mi hayır...

X