burberry classic kullanan varmı?

çok kötü bence yani koku güzel olabilir fakat herkeste var kro kokusu oldu bence farklı birşey dene calvin clein euphoria var dior hypnotic posion var 212 sexy var onları dene bence

burberry içinmi yapıyorsun bu yorumu

Çok kalıcı bir koku...Yalnız biraz ağır bir koku, bence tam bir gece kokusu...Yazın kullanmayı aklından bile geçirme...Anca kışın kullanabilirsin diye düşünüyorum. Bence bir parfümeride sık bileğine, sonra dolan 3-4 saat geçsin o zaman tenine yakışmış mı, burnuna güzel geliyor mu anlarsın, ona göre karar verip alırsın...

Iyi yapmişsin yeliz yeliz güle güle kullan arkadaşim bende bugün gucci rush 2 denedim süperrrrrr 150ytl onu alicam bende kolum buram buram kokuyor hala saatler oldu geçmedi

Jean Paul Gaultier mi ? CLASSİC mi? yoksa hipnoz mu en hafif olan bilen varmı??
bende alıcam ama karar veremedim
212 sexy kullanıyorum ama günlük için biraz ağır geldi.

Son düzenleme:
Güzel ve tavseiye edilebilir bir koku bende kullandım memnun kaldım ama artık parfümden bıktım,vücut kremi kullanıyorum onlar daha güzel oluyo sanki sengözlerimebaksanab

arkadaşlar hinoz ve 212sexy gece kokusumu almayı düşünüyorum ben tam gece kokusu istiyorum

cnm gece için ange ou demon öneririm kokusu çok hoş. 212 sexy ve hypnose da güzel ama daha ağır bu parfümler.birde hipnotic poisonu denedin mi o da bazı tenlerde çok güzel duruyor gece için uygun olabilir.

Yaklaşık 2 hafta önce aldığım bir koku ve tesadüfen keşfettim, koku arayışındaydım, ve ilk kokladıktan sonra begendim, ikinci kokladıgımda ise bu parfüme vuruldum, şimdi aşığım hahahaha :)

Özelliklerinden bahsedeyim, bir kere burberry sağlam bir markadır, ve bu markanın ürünü öyle ''iğrenç'' diyebileceğiniz kokular üretmez. İkincisi, kalıcı bir parfümdür. Ben hiç hafif diyeni duymadım, bu arada kalıcı fakat çok ağır bir parfüm değildir, yanlıs anlasılmasın, öyle bir parfüm ki hem gece hem gündüz kullanılabilir arkadaslar cunku ilk sıkıldıgındaki o çiçek meyve karışımı esansı sonra yerini ağaç ve vanilyaya bırakması günlük ideal ve kalıcıdır, gece için ise bence gayet iyi bir parfüm, genel olarak zaten dikkat çekicidir bunu belirteyim, ağır kokular gibi burnunuzun direğini kırmaz tam tersi daha çok koklamak istersiniz.

Ayrıca bana kalırsa kış,ilkbahar ve sonbahar için uygun bir koku. Yaz akşamları da kullanılabilir tabiki ama yaz için özellikle tavsiye etmiyorum çünkü yeterince terliyoruz, bu koku etkili ve kalıcı, ayrıca yoğun meyve ve biraz çiçek notaları barındırdığından biraz ağır olabilir, terle karıştığında hoş olmaz, bu nedenle yazın bundan daha fresh olan kokular daha iyi gidebilir, ancak yaz akşamlarında da kullanabilirsiniz.

Ben çok parfüm denedim, çok ağır olmasın ama hem gündüz hem gece kullanabileyim, fakat kalıcı olsun ve hafif çiçek daha çok meyve ve vanilya notaları barındırsın derseniz, bu parfüm tam size göre.

X