burberry classic kullanan varmı?

ben kullandım uzun bir süre gerçekten çok güzel bir koku ve iki üçgün boyunca tende kalıyor çok kalıcı çok egzotik bir koku bence.kullanmanı tavsiye ederim ama tabi biliyorsundur belki her parfüm insanlarda tenle uyum saglamayabilir yani denemen lazım

teşekkürler ben denedimde tenimde güzel durdu almadan bir fikrinizi alayım dedim

ozaman almanı tavsiye ederim çünkü dışardanda kokuyu alanlar çok begeniyoryani nişanlım bayılıyordu

hatta bugün bende kendi kendime dedim ben eski kokumdan alim diye vede alıcam dışarı çıktıgımda alıcam

ok alıcam o zaman hemde pendikte %50 indirimli satan yer var ordan alıcam

classic ve weekend kullandım ben çrşıda tanımadığım insanlar bile adını soruyodu...

ben istanbuldan çok parfüm alıyordum hatta geldigimde yine alıcam dügünüm için yeni bir koku arıyorum şimd kendime agır ve kalıcı

yok ben orjinal alıcam bi yer öyle bir kampanya yapmış?orjinal olmayan parfümü kullanmam eskide paco rabanne kullanıyodum şimdi onu alıcam

bence orjinalini a derim.benim birde eniştem ünlü fir kozmeetik firmasında çalışıyor şimdi ismini vermeyim reklam olmasın işte ben onun sayesinde yarı fiyatına alıyorum çogu parfümü annemle ben tam bir parfüm tutkunuyuz

aaa ver ver bizde alırız bide amor amoru almak istiyorum

çok kötü bence yani koku güzel olabilir fakat herkeste var kro kokusu oldu bence farklı birşey dene calvin clein euphoria var dior hypnotic posion var 212 sexy var onları dene bence

valla ben çok uzun zamandır etrafımda kullananı görmedim ve öyle düşünücek olursa insan ozman bütün kokular aynı şekilde oldu mesale ben o kokuyu enson üniversite yıllarımda kullanmıştım

burberry classic kullanıyorum uzun süredir çook hoş bir koku henüz weekand ve touch ı denemedim ama onlar biraz daha ağır sanırım classic e göre.
yalnız artık kokuyu kendimde alamıyorum :-)

clasic de kullanabilirisn lancome un hipnoz var onu da kullanabilirsin inanılmaz güzel bir koku.. ilk aldğım zamanlarda sokakta çeviriyorlardı beni parfumunuzun adı ne diye

X