inanmayacaksınız sütüm tuz olmuş

selcanefe

herşey güzel olsun
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
493
32
kızlar öyle şoktayım ki:1shok: sütümün tadı bildiğiniz tuzlu su oğlum emmeyi bırakmıştı fakat sağdığımı içiyordu zamanla onu da istemedi hatta kusar gibi çıkardı artkadaşlımın annesi sütün tuzlanmış olabilir iftardan sonra tadına bak dedi ve inanamıyorum tuzzzzzzzzzzzzzz nedenini sordum tuzlu acı ekşiyi fazla yediysem yada kafamçokkarıştı hamileysem öyle olurmuş beni bir korku sardı adet olmama daha 1 hafta var ben doğumdan sonra da düzenli adet oluyorum yinede içime kurt düştü eşime test aldırdım negatif sonuç ama deli olacam valla bu nasıl bişey yaa hiç duymamıştım kendim tadına bakmasam saçmalıyo bu kadınlar derdim inanın hala şoktayımkafamçokkarıştı ayrıca moralimi de tahmin edersiniz heralde hem bebeğime ne kadar anne sütü verirsem kar diye düşünüyodum buna üzüldüm hemde hamile olabilme ihtimali beniş deli ediyor dua edin böyle bişey olmasın oğlum daha 6 aya yeni girdi ve ben sezeryanla doğum yaptım umarım kimse yaşamasın bunu

Bende ilk defa duydum şimdi şok oldum hemen doktorunu ara yada yarın git derim inanılmaz bişey bebek bu şekilde emmez tabiki haklı çocuk oruç tutuyomusun belki etkisi olabilir yada çokmu tuzlu yiyosun yemekleri ama ne alaka bende herşeye fazla fazla tuz katarım böle bişi yaşamadım hamileliğe gelince umarım değlsindir hadi seni geçtim bebişine yazık tam ilgi zamanları inşallah deilsindir beta hcg yaptır onda çıkar hemen tahlil sonucunla git doktora kesin olsun

canım benim bir arkadaşım hamileyken sanırım 4 ay falan diğer bebeğini emzirdi tuzlanma falan olmadı hamilelikten değildir heralde içini ferah tut sen

korkma cnm sutu acı olanalr var bebekler emmıyor bızım burdada bı kadının 3 cocugu var ucunude emzırememıs sutu acı dıye bebeısler aglıyormus hep sımdı yenı dogum yaptı bu bebıs emıyor su anda sutu acı gelmemıs

aaa ilk defa böyle birşey duydum vardır her işte bir hayır üzme kendini...

Moralini bozma ya.Geçer,düzelir tadı.
Ve inşallah hamile değilsindir.
Gerçi istiyosundur belki :KK70:

canım sonra emmemeye sagmaya basladım demıssın ıyı sagılmadıysa zamanla acımıs olabılır benım oglum bı gogsumu emıyor bır gogsumu emmıyor.emmedıgı gogsum zamanla sutu acıdı.sen sagıyorum dıyosun ama ıcerde kalan cok kalmıstır boylelıkle acımaya baslamıstır bu arada hamıleyken acıdıgınıda duymustum ama merak etme hamılelık degıldır sadece bebek kendı artık ememdıgı ıcın zamanla acımıstır ıcını ferah tut sana tavsıyem cok sag tekrar tadı duzelecektır oglumun emmedıgı gogsumu sonuna kadar sagdıgımda tekrar tatlı gelıyor dene bakalım tatlı gelırse bılkı benım dedıgım gıbıdır.

Ya stresin de böyle bi etki yaptığını duymuştum bir yakınımdan...Emzirmediysen ondan da olurmuş...Hamile olduğunu sanmam cnm...

Moralini bozma ya.Geçer,düzelir tadı.
Ve inşallah hamile değilsindir.
Gerçi istiyosundur belki :KK70:

yok canım ne bebeği heralde istemiyorum hiç zamanı değil oğlum daha yeni ilgiye sevgiye muhtaç döneme giriyor 6 aylık daha teyzesi zaten emmiyor inşallah hamile değilimdir tek derdim bu çünkü tatlı da olsa emmiyor artık bana hamile olabilirsin dedikleri için takıyorum en çok yoksa oğlum bırakalı 2 ay oldu

Ya stresin de böyle bi etki yaptığını duymuştum bir yakınımdan...Emzirmediysen ondan da olurmuş...Hamile olduğunu sanmam cnm...

evet olabilir bayağı stresli günler geçirdim eşimle de yıpratıcı günler geçirdim birde üstüne oğlum emmedi derken derken böyle oldu umarım doğrudur canım

canım benim bir arkadaşım hamileyken sanırım 4 ay falan diğer bebeğini emzirdi tuzlanma falan olmadı hamilelikten değildir heralde içini ferah tut sen

eğer hamileyken emzirdiyse acıma tuzlanma yalan ama hamileyken diğer bebek sütten zehirleniyor diye biliyorum birde hamile olduğunu bilmeden de emzirenleri duymuştum acı yada tuzlu gelse bebek emmeyince bilirlerdi değil mi

canım sonra emmemeye sagmaya basladım demıssın ıyı sagılmadıysa zamanla acımıs olabılır benım oglum bı gogsumu emıyor bır gogsumu emmıyor.emmedıgı gogsum zamanla sutu acıdı.sen sagıyorum dıyosun ama ıcerde kalan cok kalmıstır boylelıkle acımaya baslamıstır bu arada hamıleyken acıdıgınıda duymustum ama merak etme hamılelık degıldır sadece bebek kendı artık ememdıgı ıcın zamanla acımıstır ıcını ferah tut sana tavsıyem cok sag tekrar tadı duzelecektır oglumun emmedıgı gogsumu sonuna kadar sagdıgımda tekrar tatlı gelıyor dene bakalım tatlı gelırse bılkı benım dedıgım gıbıdır.

yazdıkların mantıklı geldi canım çünkü elimle sağıyorum ben sütümü pompa elektrikli çıkarmadı manuel olanı işe yaramadı bende elimle ne sağdıysam onu içiriyodum içinde kalanın acıması gibi bişey varsa gerçekten öyle oldu

benimde sütüm tuzlandı. oğluşum sağ göğsümü emmiyor. birazda ben tbellik ettim hep solu verdim. sütüm göğsümde bozulmuş. pompa sağmıyor. elimlede çok canım acıyor napmam lazım şimdi. tek göğüs yetmiyor çünkü artık. bi fikri olan varmı?

Ablamında öyle olmuştu. Spor yapmıştı ve yorulmuştu ondan olmuş. Bir hafta düzenli sütlü tatlı yedi normale girdi sütü ama yine de sakin ol ve bir doktoruna görün

benimde sütüm tuzlandı. oğluşum sağ göğsümü emmiyor. birazda ben tbellik ettim hep solu verdim. sütüm göğsümde bozulmuş. pompa sağmıyor. elimlede çok canım acıyor napmam lazım şimdi. tek göğüs yetmiyor çünkü artık. bi fikri olan varmı?

Canım sağmayı birde bebek diğer göğsünü emerken dene ozaman göğsünü boşaltman daha kolay olur. Belki de emzirmeye emzirmeye göğsündeki süt çekilmiştir. Normal şartlar altında o göğsünü emmediği için memede süt birikmesi lazım ve çok kolay sağman gerekir birde söylediğimi dene faydasını göreceksin.

sütün yetmiyorsa bebeği aç koyamazsın doktoruna danış ve mamaya başla canım efe mamaya başlayınca acayip düzeldi uykusuda yerişne geldi neşeside inan sağlıcakla büyüt yavrunu canım

canım bende senın gibiyim kafayı yiyecem elktrıklı ıle sağıyorum 20 dk 20 cc bıle yok elımle daha ıyı çıkıyor ama canım yanıyor uffffffffffffff ne yacağız yaaaaa:nazar:

X