hediye almayan erkek arkadaş

çok zoruma gidiyor artık değersiz olduğumu düşünüyorumm çirkin olduğumu düşünüyorum güzel iki çift söz yok iltifatı yokk iltifat ederse kendimi bişey sanarmışımm ozaman ona bakmazmışım. Belirli bir süre verdim ona ozaman zarfında gelmezse bırakcam yok getircektim bilmem ne dememesi için zaman veriyorum . Konuyu açınca kapat o konuyu herşeyi içimde bırakıyrosun diyor .Gidicek zaten bir kaç gün sonra ama hala bişi yok odunsun derim her zaman ona ama artık biliyorum onun için hiç bir anlam ifade etmediğimi başka arkadaşlarıma bakıyorum anahtarlık alıyor sevgilileri hiç olmazsa ama yok bana kuruşunu bile harcamıyor 3 yıl oldu biz çıkalı şuana kadar saysam sadece 3 kez hediye aldı yüzük istedim ondan benim ona aldığım ilk hediye yüzükdü karşılık olarak yüzük gelmesi gerek almadı 1 yılk sonra aldı ve gümüşş ve iğrenç bir yüzük görseniz çocuğun eline verirsiniz 11- 13 yaş arası kızların takacağı yüzükden almıştı çok sinirimi bozmuştu bakalım kızlar son hadleri bişi getirmezse bascam tekmeyi getirirsede yazcam :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: senağlama senağlama

3. yıl oldu demek... bu 3 yıl boyunca hiç mi hediye almadı diye soracağım...

niye dersen bizim de 2.yılımız dolacak bu hafta... ve ben de hiç hediye almadım sevgilimden... kimisinde farklı şehirlerdeydik... kimisinde parası yoktu... ama yine de ufak bişi alınması gerektiğini düşünüyorum ben de... yani hani normal bir günde bile bir incik boncuk süper mutlu eder beni... anlıyorum seni canım... param olmasa bile ufak tefek kendi yaptığım birşey olsa daha anlamlı olacağını da düşünürüm... bu para olayı değil yani... ama 3 yıl da olmuş... hani artık sana karşı ne hissettiğini az çok biliosundur... hediye ile ilgili bir yanlış karar alma bence... enine boyuna tart ... diğer davranışlarını filan...

bu arada ben sevgilime hiçbirşey almayacağım bu 2. yıl için... hatta konusunu bile açmayacağım... bakalım hatırlayacak mı kendinden... hatırlayıp bir yemek yiyelim dese bile bana yeter ...

ama ahhh bu erkekler... hakkaten bazen odundan farksız oluolar...

Açıklama: CİMRİ:kahve:
Sana daha şimdiden kıymayan adam evlenince hiç yapmaz:nazar:

Bencede eşiniz aman sevgiliniz CİMRİ
sefertasiniin sevgilisi de çok cimriydi yapma etme dedikkaydirigubbakcemile
dinleyen kim gitti evlendi şimdi açliktan nefesi kokuyor:nazar:
inanmazsaniz bi hoohh yapsin-tatlicadiarzu-

Son düzenleme:
Ben anlatamıyorum kendimi olay hediye evet ama hiç almaması 4 yıla girceksiniz hediye aldım getiiriyorum diye daha önce oyalamış ve almamış şimdi yine aynı şeyi yapıyor ayrılcam diyorumm doğru insan değer verir bakın benim ailem bilmiyor ilişkimi ama günü geldi çarşıya çıkıp hediyesini almayı bildim bir erkek kötü bir kolye bişi alsın bunu gördüm sen aklıma geldin desin ancak yaşayan bilir bir erkek arkadaşınızdan ilk hediyenizi aldığınızda ne hissettiniz. hıı birde ben hediyem büyük olsun pahalı olsun demiyorum o günlerde düşünsünn mektup yazsın yaa o da yok. Ben ona mektup yazdımm sen bana yazmicakmısın dedim ben yazamam dedi şimdide bazı şeyleri içimde koyma diyor bilmiyorum ya dışardan bu olayı hediye için ayrılık olarak görebilirsiniz ama hissettiklerimi birtek ben bilirim kızlar yardımlarınız için saolunn ama gerçekten zorla güzellikde olmuyor hakkatten CİMRİ
en acısıda bana karşı ÇOK CİMRİ

Ben anlatamıyorum kendimi olay hediye evet ama hiç almaması 4 yıla girceksiniz hediye aldım getiiriyorum diye daha önce oyalamış ve almamış şimdi yine aynı şeyi yapıyor ayrılcam diyorumm doğru insan değer verir bakın benim ailem bilmiyor ilişkimi ama günü geldi çarşıya çıkıp hediyesini almayı bildim bir erkek kötü bir kolye bişi alsın bunu gördüm sen aklıma geldin desin ancak yaşayan bilir bir erkek arkadaşınızdan ilk hediyenizi aldığınızda ne hissettiniz. hıı birde ben hediyem büyük olsun pahalı olsun demiyorum o günlerde düşünsünn mektup yazsın yaa o da yok. Ben ona mektup yazdımm sen bana yazmicakmısın dedim ben yazamam dedi şimdide bazı şeyleri içimde koyma diyor bilmiyorum ya dışardan bu olayı hediye için ayrılık olarak görebilirsiniz ama hissettiklerimi birtek ben bilirim kızlar yardımlarınız için saolunn ama gerçekten zorla güzellikde olmuyor hakkatten CİMRİ
en acısıda bana karşı ÇOK CİMRİ
gerçekten öyleymiş canım bizimde 2.yılımız ama her özel günde birbirimize hediyeler alıyoruz bazen düşünüyorumda herşeydede hediye almak zor valla a.sçünkü insanın elnde herzaman parası olmuyo ve ne alıcağını şaşırıyo bi süre sonra .. özelliklede erkeğe hediye almak tam bi dert kıza ne olsa alınırda erkeğe öyle olmuyo malesef:mymeka:

en nefret ettim insan hayatta cimri insandır hele birde sevgilim cimri olursa yandık bide hesabı bayanmı öder ya inanmıyorum bilmiyorum ama seven insan sevdine dünyaları vermek ister ne bilim hiç bahçede çiçektemi yok kırsın bi dal çiçek versina.s. olurmu öyle bence canım bu artık seni tınlamıyo alıştırmış seni hediye vermemeye her seferinde geçiştiriyo kaç senedir bu diyoki konuşur konuşur susar bence seni pek takmıyo yada sevmiyo şimdi cimriyse evlenince valla yandın bence geldi yere geri postla iyadeli posta cimri işte cimri nolcakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

cnm benımde sevgılım aynısı adamın lügatında hedıye dıye bırsey yok sevgılıye yada eşe hedıye alınmasını gormemış aılesınde adam.Ben alıncada garıpsıyor neden aldın falan dıyor ıcımden geldı dıyınce cok tesekkur ederım dıyor .Ama hedıye almak yerıne o gunlerımızde tellerde oyle guzel konuşuyorkı yada o kadar mükemmel bir gün yaşatıyorkı bır degıl bın hedıye almasada olur dıyorum.
Bıde bana aşkım ıtıraf ettı bır keresınde ona bır sey almaya gıtmıştık o zamanlar ılk cıktıgımız zamanlardı.O gun aşkım guzelmı dıyınce benımde ustumde okadar param yok dıye ben begenmedım demıstım ondan sonrada ya gene begenmezsem odur budur dıye alamıyormuş.(Gerçi ben hala ıtıraf edemedım:KK43: )
Senınde ıkısınden bırısıdır mutlaka üzme kendını.

yarın getircem diye kendi söyledi bakalım yazarım size ne aldıysa kızlar

ınsallah almıştır cnm almadıysada bosver hedıye almasa nolcak bana 3 yılda hıcbısey almadı ama delı gbıı mutlu oldugum anlar yaşattı.

Yahu ben mannak mıyım neyim?
Şimdiye kadar şu hediye alma ve verme işinden hiç hazzetmemişimdir. Eşim başta alırdı benim ilk sorum "kaç para verdin buna" olurdu. Napıcaksın diyincede, "O parayı kenara atsak olmazmı, çalışıp para biriktirecek yaştayız, yaşlanınca ele avuç mu açalım" olurdu. Sonunda adam baktı bende romantizm yerlerde sürünüyor ehhh işinede geldi, hediye işini bıraktı. Zaten özel günleri hatırlamada özürlü biri olarak, eşimide kendime benzettim.
Geçen sene sevgililer gününde gül almış kıyametleri kopardım. Millet özel gün diye bir gülü 2-3 katı fiyatla satıyorlar, be adam o parayla al 1 kilo et pişireyim çoluk çocuk afiyetle yiyelim, hiç o lmazsa işe yarar. Şimdi gülü napıcam, 2 gün sonra solar çöpe gider.
Neyse, ben bunu takmasamda, çoğu bayanlar için bu hediye konusu önemli. Bence hayatınızı buna endekslemeyin. Erkekler bu özel günler konusunda bayanlar kadar hassas olamıyorlar.

X