hediye almayan erkek arkadaş

nereus

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
4.451
4
36
sinirmden ölmek üzereyimm doğum günüm, çıkma yıl dönümümüz, sevgililer günü birde tanıştığımız gün kızlar hçbirinde hediye almadı bana aldım getircem getiremedim gibi şeyler duyuyroum soruğumdada sizce ne olalbir bunun açıklaması bir çöüzm lütfeen senağlama :eek:klava:

hiç mi yok? bir olmaz iki olmaz... hatta o gün olmaz da olunca alır, geç de olsa gelen hediye insanı sevindirir :1closedeyes:

haklısınız, belki de alışık değildir, ailesinden görmemiştir, aklıma gelenler böyle, çünkü aldım getieceğim diyormuş, ama getirmiyormuş.

aldım getiricem falan diyomuş ya e o zaman diğer buluşmanızda getirmesi lazım.bu arada belkide gerçekten parası yok.alamadığı içinde böyle mazeret uydurmuş.sana karşı tutumu nasıl bu kişinin?

parası yok değil var özel üni. de okuyor sürekli cepinde parası vardır olmadı bir sigara parasına bir incik boncuk alsın almıyor. ailededen sanmıyor bizim buralarda öyle yok herkes birbiri gibi

Bence önemli olan hediye alması değil...Belkide hediyeleşmek hoşuna gitmiyor,parası yoktur bunun gibi sebebler üretilebilir...Sen soruncada durumu sana açıklayamadığı için aldım ama getiremedim gibi bahaneler uyduruyordur...Benim sorum şu hediyeyi bir kenara bırakalım sizin için önemli olan günleri hatılıyor mu?Eğer hatırlıyorsa güzel sözlerle bunun dile getiriyorsa gönlünü almasını biliyorsa zaten en güzel hediye budur diye düşünüyorum...

hatırlıyor hatırlamasınada zaten onuyu yazarken biraz çekinmiştim hediye düşkünü gibi olmak istemem ama ben alıyorum hatırlanmak istiyorum birazda olsa onun gzünde herşeyden daha değerli olduğumu görmek istiyorumm istediği zaman arkadaşlarına parasını olduğu gibi veriyor ama konu ben olunca harcamıyor buda zoruma gidiyor ve değer vermediğini düşünüyorumm yoksa hatırlıyor ikimiz için önemli olan günleri mesajdı güzel sözlerdi falan ama hediye yok işte

Hediyeyi sevmeyen bir bayan yoktur sanirim, her kadin ufak bir hediye aldigi zaman hoslanir bu illaki cok pahali birsey olmasi gerekmiyor bir gül, bir paket cikolata bile yetiyor bazen.:asigim:

Zorla güzellik olmazki canim, almiyorsa almiyor, sevmiyor demeki parasini bir bayana harcamayi.... bu arada sunuda merak ettim bir yerlere gittigniz zaman hesabi kim ödüyor?? Bak bu cok önemli!!:kahve:

Nezaketten uzak bir insan herhalde:mymeka:

hatırlıyor hatırlamasınada zaten onuyu yazarken biraz çekinmiştim hediye düşkünü gibi olmak istemem ama ben alıyorum hatırlanmak istiyorum birazda olsa onun gzünde herşeyden daha değerli olduğumu görmek istiyorumm istediği zaman arkadaşlarına parasını olduğu gibi veriyor ama konu ben olunca harcamıyor buda zoruma gidiyor ve değer vermediğini düşünüyorumm yoksa hatırlıyor ikimiz için önemli olan günleri mesajdı güzel sözlerdi falan ama hediye yok işte

Yokk sakın yanlış anlama düşüncene saygım sonsuz...
Merak ettiğimden sordum...Hediye almak kadın erkek herkesi mutlu eder yoksam...İlla pahalı bir şeyler olması gerekmez...O günün anısına çok hoş bir gösterge olur hepsi bu.Bu durumu sevdiğinle konuştun mu?Neler düşündüğünü biliyor mu?

söyledim hediyem nerde dedimm nerdeyse 1 yıl olcak kasımda doğum günüm alcam neden söyledin şimdi ben herşeyi hazırladım diyor.ailem biraz tutucu olduğu içinde bir yerlere gidemiyoruz ama bir keresimde birlikte yemek yemiştik onu ben ödemiştimm

Ne para gözsün kiiz ayy hayatimda bunun gbii aç gözlü görmedim tüh allah vböyle kzilari napsin işallah

ya ebelki çocukcazın parası yoktur oda çok istiyodur ama olmuyodur bence en kısa zamanda getrcek:)

tatlım bazı erkekler ınatcı oluyo

benım 5 yıllık sevgılım vardı bana devamlı hedıye alırdı devamlı cıcek

ama aslaa ve asla dans etmezdı,
veda gecemız oldu ben tek basıma dans ettım

ve asla resım cektırmezdı

ınatcı erkeklerle yapılmıyor canım cok üzüyorlar ılerde ınsanı

baska yanlıslarını da görürsen salla gıtsın.. hatta sımdıden salla bak deneyımıme göre ınatcı erkekle olunmaz

söyledim hediyem nerde dedimm nerdeyse 1 yıl olcak kasımda doğum günüm alcam neden söyledin şimdi ben herşeyi hazırladım diyor.ailem biraz tutucu olduğu içinde bir yerlere gidemiyoruz ama bir keresimde birlikte yemek yemiştik onu ben ödemiştimm

HmmmCADIARZU

Anlasildi canim seninki ne inatci, ne parasiz, nede baska birsey tek kelime ile cimri:1closedeyes:

Kirkta yilda bir defa sevgilisi ile yemege giden bir adam bu yemegi sevgilisine ödettirse bunun gentelmenliginden süphe duyarim...:mymeka:

Sen bundan hediye falan bekleme kanimca:kahve:

Ne para gözsün kiiz ayy hayatimda bunun gbii aç gözlü görmedim tüh allah vböyle kzilari napsin işallah

Ne kadar alakasiz ve sacma bir yorum bu arkadasim!!!:kahve:

Sanki kizcagiz adam bana para versin sürekli hediye alsin diyorkaydirigubbakcemile

Her kadin her kiz gibi ilgi bekliyor tabiki ilgi maddiyatla olmaz ama hic olmazsa özel günlerde sevdigi kiza ufakta olsa kendi büdcesine göre bir hediye almak cok büyük bir is degil ve her kadinda bunu bekler....:nazar:

Bunun ac gözlülükle ne ilgisi var anlamadim:kahve:

kız a cgözlü falan değil de bu işin altında başka bi iş var canım sen bu cocukla bu birliktelik süresinde cok görüşemedin yani bi kez buluştun ve hesabı sen ödedin?ayrıca bundan gectim almıyorsa d asevmiyorum almayı desin ne bileyim bi çiçekçiyi arayıp kapıya çiçek yollatsın yorulacak mı sanki hediyeleşmek islamda dahi vardır.insan sevinir ufacık bi küpeye razı olmuş arkadas...bu cocuk seni seviyor mu senc ehani o kada rdile getirdin umursamaması garipmiş.kafamçokkarıştı

arkadaşım bu işler iade-i ziyaret gibidir tabiri caizse.yani herkes senin düşündüğün gibi olmasını ister.sen sevgiline hediye alıyorsan onunda sana alması gerekir.yani örneğin sen ona doğum gününde bir hediye aldıysan onunda sana alması gerekir.ya da ne bilim sadece hediye olarak görme ufak tefek süprizlerde olur.bir peçeteye seni seviyorum dahi yazsa senin için en iyi hediye olur.seninde böyle düşündüğünden eminim.ben ilk olarak maddi durumu iyi değil sandım ama anlattığına göre durumu iyi.o zaman ne yazıkki bu çocuk sana karşı ciddi değil.yani lay lay lom görüyor ilişkinizi.yoksa bir insan aileden görmemiş dahi olsa karşı taraf ona hediye alınca utanır yani benimde almam lazım der.ama o böyle düşünmüyo bile anlaşılan.bence bu çocukta senin canını sıkan başka kötü yanlarda vardır.

X