35 yaş ve üstü tüp bebek deneyenler

nilem10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2008
48
1
38 yaşındayım.10 yaşında bir kızım var.Bu yaşta hamile olabilmek için uğraşmak hem keyifli hem de endişe verici.Allah hepimizin gönlüne versin.Düşüncelerinizi bekliyorum.Sevgiler

canım selam,
tüp bebek tedavisi gördüm. ikinci denemem.
transferin 10.günü herşey çok güzel gidiyordu. 2 gün sonra kan testi yaptırmam gerekirken bugün idrar testi yaptırdım. sonuç negatif.
inşallah kan testinde çıkar nereden yaptım şu idrar tahlilini. sabahtan beri kendimde değilim.

hayırlı olsun canım slm diğer sayfada yazdım ama görmedin heralde bende ayvalıktan sen neresindensin ve nerede yaptırdın tüp bebeği benimde 2 başarısız tüp denemem var allah gönlüne göre versin

selam gül
mesajını şimdi gördüm.
ist.international hospital da yaptırdım.
senin ne zaman oldu,.başka bebek varmı.. bende yok..

38 yaşındayım.10 yaşında bir kızım var.Bu yaşta hamile olabilmek için uğraşmak hem keyifli hem de endişe verici.Allah hepimizin gönlüne versin.Düşüncelerinizi bekliyorum.Sevgiler

merhaba benımde onüç yaşında tedavıyle bı oğlum var ve şuan 39 yaşimin sonlarındayım üç mıkro denedım ilki tuttu ama altıncı ayda kaybettımm bu yaş zor ... hayırlısı ols rabbım tum isteyenlere nasıp etsin....

deha slm ben 3 ay önce yaptırdım 2. yi ege üniversitesinde sonuç olumsuz maalesef bebek yok bendede

düşünüyorum ama bu stresi atmam lazım üzerimden hem tedavi hemde 12 gün bekleme süresi insanın ömründen ömür götürüyor heralde yılbaşından sonra

doğru stres yaratıyor.. benim kan tahlilinde de negatif çıkarsa ne yapacağımı hiç bilemiyorum.
moral sıfır şu an. kasıklarımda ağrı midem bulanıyor.. anlamadım ben bu işi..
allahım yardım et..

deha çok haklısın ama kendine yaparsın ben şu an psikolojik ilaç kullanıyorumhep kalp çarpıntısı 11 senedir çok yoruldum artık allah ol dediğinde oluyor inş kantestinde çıkar üzme kendini kaç gün var teste

canım selam,
tüp bebek tedavisi gördüm. ikinci denemem.
transferin 10.günü herşey çok güzel gidiyordu. 2 gün sonra kan testi yaptırmam gerekirken bugün idrar testi yaptırdım. sonuç negatif.
inşallah kan testinde çıkar nereden yaptım şu idrar tahlilini. sabahtan beri kendimde değilim.[/QUOTE Dehacığım bence üzülmen için erken.Kan tahlilinin sonucu önemli sakın canını sıkma.Sonuçta hala regl olmadın.

Son düzenleme:
hayırlı olsun canım slm diğer sayfada yazdım ama görmedin heralde bende ayvalıktan sen neresindensin ve nerede yaptırdın tüp bebeği benimde 2 başarısız tüp denemem var allah gönlüne göre versin

Ben Balıkesir merkezdenim.Şifa hastanesinde yaptırdım transferimi.Dr.Erol Tavmargen'in hastasıyım.Ege Üniversetisinde profösör.Türkiye'de ilk tüp bebek tedavisi yapan ekibin doktoruymuş.

merhaba benımde onüç yaşında tedavıyle bı oğlum var ve şuan 39 yaşimin sonlarındayım üç mıkro denedım ilki tuttu ama altıncı ayda kaybettımm bu yaş zor ... hayırlısı ols rabbım tum isteyenlere nasıp etsin....

Benim de kızım tedaviyle olmuştu.İlk denemede.Yaşla birlikte yumurta rezervi azalıyor tabii.Geçmiş olsun.Zor bir dönem geçirmişsin.Allah oğluna,sana ve eşine uzun ömür versin.

Gül'cüğüm senin doktorun kimdi.Bir arkadaşım 10 belki de daha fazla tüp bebek denedi.Şimdi 2 yaşında oğlu var.O çok azimliydi.Herkes öyle olamaz ama sonuçta bebeği oldu.Biraz da kaderci olmak lazım galiba.Sen devam et bebeğin uygun zamanda gelecektir bence.

slm arkadaşlar
bende 5 micro denedim tutmamıştı 4 yıldır tedaviyi bırakmıştık eşimde pes etmişti malum maddi ve manevi insan çok yıpranıyor şu an 36 yaşımdayım ve Ekim ayında tekrardan deniyeceğiz inş. bu son denememiz olur

slm arkadaşlar
bende 5 micro denedim tutmamıştı 4 yıldır tedaviyi bırakmıştık eşimde pes etmişti malum maddi ve manevi insan çok yıpranıyor şu an 36 yaşımdayım ve Ekim ayında tekrardan deniyeceğiz inş. bu son denememiz olur

İnş.canım.Hangi merkeze gidiyorsun?

doğru stres yaratıyor.. benim kan tahlilinde de negatif çıkarsa ne yapacağımı hiç bilemiyorum.
moral sıfır şu an. kasıklarımda ağrı midem bulanıyor.. anlamadım ben bu işi..
allahım yardım et..

Deha'cığım kan testini ne zaman yaptırmayı düşünüyorsun.Belirtilerin hamilelik belirtisi de olabilir.İdrar testini kafana takma.Yalnış sonuçlar verebiliyor.

Deha'cığım kan testini ne zaman yaptırmayı düşünüyorsun.Belirtilerin hamilelik belirtisi de olabilir.İdrar testini kafana takma.Yalnış sonuçlar verebiliyor.

canım inşallah öyle olur, kan testinde çıkar sonuç pozitif olur.. allahım yardım ol..:CüvCüv:

X