kızım oluyor ama beyninde 4 tane kist var çok üzgünüm

ertesigxuxn

doğa'nın annesi
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
916
2
arkadaşlar kızım olucağı için çok mutluyum ama doktor sıkı takibe alacağını söyledi kızımın beyninde tam 4 tane 5,5 ve 6 milimlik kistler var çok üzgünüm senağlama[/B

ultrason sonuçlarında yazıyor ben normalde 18 hafta gibi hesaplamıştım ama ultrasonda 20 haftalık gözüküyor dr.önemli olmayabilir ama yinede sıkı takip yapıcaz dedi çok etkilendim

ay canim benim ya Allahin izniyle bi sey olmaz insallah, dua et bizde ederiz insallah rabbimiz geri cevirmez dualarimizi Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Canım artık tıp öyle ilerdeki problemler çözülüyor daha anne karnında. Çok şükür erken farkedilmiş. Bi arkadaşımın bebeği içinde aynısı söylemişti doktorlar ama doğuma kadar kistler kayboldu. Maşallah şimdi çok sağlıklı bi kuzusu var.

İçini ferah tut ve güçlü dur annesi. Hissetmesin annesinin üzüldüğünü bebecik.

Çok geçmiş olsun canım inş. önemsizdir Allahım kuzucunu sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin dualarımız seninle

Allah saglik sihhat versin ins. sen içini ferah tutmaya calis eminim ki bi anne için bu cok zordur ama Allah sabrini da sifasini da verir.. tip öyle gelisti ki Allahin izniyle bi caresi bulunur belki dogdugunda bile biseyi kalmamis olacaktir... dua edelim bol bol..

arkadaşlar kızım olucağı için çok mutluyum ama doktor sıkı takibe alacağını söyledi kızımın beyninde tam 4 tane 5,5 ve 6 milimlik kistler var çok üzgünüm senağlama[/B

canım çok geçmişolsun ALLAH tan ümit kesilmez doğuma kadar belki mucize eseri gelişmesinde ilerleme olurken yok oluverir o lanet kistler inşallah umut işte belli mi lur mucize belki dr yanlış yrumlamıştır inşallahhh ücgünüm allah yardımcın olsun

Eşinle aran nsl ertesigün? :)) Merak etme ciddi bişi deildir,olumlu düşün ki ii olsun,aklına olumsuz şeyler getirme,olumsuz düşünce olumsuzlukları çeker bu bi gerçek bunu unutma :)

inşallah büyük bir sorunu yoktur bebeğinin canım, inşallah sağlıklı bir şekilde alırsın bebeciğini kucağına.

çok geçmiş olsun canım, güçlü ol, sakın kötü düşünme.. benim de bir arkadaşımn bebeğinde kist gördü doktorlar ama doğum haftasına kadar küçüldü ve yokoldu.. şimdi nurtopu gibi bir kızı var, 8aylık, dünya tatlısı.. hepimizin duaları sizinle, Allah yardımcınız olsun..

canım çok geçmiş olsun ama benim tanıdığım birinin bebeğinde de vardı ama
doktor zamanla kaybolur demişti ve gerçekten 22 ya da 23. haftada kayboldu
senin ki de öyle olacaktır allahın izniyle

Canım ne söyleyeceğimi bilemiyorum . Doğumuna kadar umarım bitmiş gitmiş olur .Üzülme demek çok kolay ama çok düşünmemeye çalış ben inanıyorum ki Şubat anneleri hepimiz bebklerimizle sağlıklı bir şekilde dönücez evlerimize . Kızlarımız arkadaş olacaklar belki birgün Allah yardımcınız olsun . :1hug:

canım başlığını okuyunca yüreğim ağzıma geldi inan. çok şaşırdım ve üzüldüm. aman tatlım sakın kendini salma. bebişin de üzülür. dualarım senin ve bebeğinle.inş. hepsi geçer bişey kalmaz doğduğunda:Saruboceq:

X