doğum fiyatları

ramitep

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
471
5
ben medicana avcılarda düşünüyorum doğumu ve normal doğum istiyorum inş dr özgür tetikcan doktorum ve normal doğum fiyatları 400 dediler burada daha önce doğum yapan varmı memnun kaldınızmı arkadaşlar ve 400 deyip daha fazla para ödedinizmi

Merhaba canım ben orada doğum yapmadım ama doktor ne fiyat verdiyse o dur.ekstra masraf çıkmaz ..sevgiler

ben medicana avcılarda düşünüyorum doğumu ve normal doğum istiyorum inş dr özgür tetikcan doktorum ve normal doğum fiyatları 400 dediler burada daha önce doğum yapan varmı memnun kaldınızmı arkadaşlar ve 400 deyip daha fazla para ödedinizmi

slm canım nasılsın
en sonunda buldun demek hastane ve dr,Özgür bey epeydir o hastanede çalışıyor evet ama sonuçta hepsi özel hastane çıkışta farklı bir hesap sunulabiliyor.sen sezeryanıda sor olur ya belki olmazsa sezeryan olabilirsin.benim herşey normal gidiyor şu anda ama ben her iki fiyatıda öğrendim ve bütçe olarakta kendimi sezeryana hazırladım 2 katı gibi düşüneceksin zaten.medicana iyi bir hastane ve burası eski bir hastane oturmuş bir yer ama Medi life bence buradan daha temiz:)

slm canım nasılsın
en sonunda buldun demek hastane ve dr,Özgür bey epeydir o hastanede çalışıyor evet ama sonuçta hepsi özel hastane çıkışta farklı bir hesap sunulabiliyor.sen sezeryanıda sor olur ya belki olmazsa sezeryan olabilirsin.benim herşey normal gidiyor şu anda ama ben her iki fiyatıda öğrendim ve bütçe olarakta kendimi sezeryana hazırladım 2 katı gibi düşüneceksin zaten.medicana iyi bir hastane ve burası eski bir hastane oturmuş bir yer ama Medi life bence buradan daha temiz:)

iyim saol cnm evt nihayet buldum ve medicana benimde içime daha çok sindi özgür hanıma gidiyorum ben özgür tetikçan iyi bir doktora benziyor umarım öyledir :)sen ve bebiş nasıl senin doğum ne zaman

zeynepözdil arkadaşım mrb bu arada sizede hayırlı doğumlar olsun umarım hamileliyiniz rahat geçer yalnış anlamazsanız bişey sorucam meslekde yönetmen yazıyoda bankacımısınız bende istanbulda iş arıyorumda o yüzden sordum kusura bakmayın iyi akşamlar

günaydın canım
bebiş iyi 33.haftamız doluyor ctesi kontrolumuz var nst ye bağlayacak doktorumuz kıpır kıpır hiç durmuyor.sen nasılsın bebişin nasıl bu arada iyi bir hastane bulmana sevindim sen buraya ben oraya geliyoruz:)benim özelim açık ordanda yazabilirsin bana canım.

günaydın arkadaşım
ben satış yöneticisiyim aslında ama seçeneklerde olmadığı için önu seçmiştim.inşallah hayırlı olur işin.

X