Saç Rengi ve Saç Boyama Palette yoğun açici ve kolesyon yoğun açici kullananlar

Canım ben çok az saçıma denemek istedim ve şöyle yaptım açıcı toz pudradan çay kaşığının ucu kadar tabağa koydum sonra oksidanlı sudan ekledim ve krem boyayı sıktım çok az yani göz kararı bir miktar saçıma sürdüm ve beklettim aldığım sonuç hoşuma gitti ve sonra hepsine sürdüm ve mumnun kaldım durumdan.

tamam ben de oyle yapayim o zaman saol canim

inşallah iyi sonuç alırsın canım kolay gelsin.

yaptim yaptim sacima arar ara yaptim cok cok acik bi kahve oldu cok beklemedim cunku rengi cok aciliyordu cok acik olmasindan korktum acikcasi..

cnm nasıldı yandımı saçların anlat lütfen

ya acikcasi cok kurudu saclarim hani hemen bu aksam sac bakim yagimi surdum oyle yaticam..
renk olarak baya aciyo oyle boyle degil yani ki benim sacimda dore kahve boya vardi..
istedigim renk oldu diyebilirim daha acigi bende siriticakti.. gunesten felan da acilacak simdi yaz boyunca.. hos durcagini dusunuyorum..
kahve ama ara ara cok acik kahveler var..
bu arada kokusu inanilmaz kotu :s
cok beklemedigim icin 20 dakka felan bekledim cok yanmadi sacim ama yine de eski hali gibi degil onu belirtiyim..
acikcasi bu haline uzulmedim diyemem.. bakalim yaglarla kac gunde toparlicak..

kıs resim koysaydın keşke çok merak ettim bu arada saç kremi kullanmayıda ihmal etme çok faydası oluyor.iyi günlerde kullan canım. bu arada ben hala karar veremedim ne renk boyasam aslında çok sarı olsunda istemiyorum saçım çok koyuda olmasın sizin önereceğiniz başka renkler varmı?

üühühühüh ozaman yapmıyım :KK43: korkuorum çünkü :S

acici da rofle seti gibi ise bence yapma derim saclarina guvenmiyosan.
yani bole solusyonu toz eklemeli seklinde ise icerigi yapma yani. cok kuvvetli bisi boyle aynada izliyorsun saclarinin renginin acilisini.. bilmiyorum biraz dakik bisey yani..

röfle seti daha çk yıpratıo die duydum cnm gene bana kuaförr yolları gözüktü gibi bi ton para bayılcam hemde yakıcaklar saçımı :S

kızlar bende boyadım sonunda sarıya aslında turuncuya çok hafif benziyo ama tamda sarı olmadı ama benim gayet hoşuma gitti.

sevindim cnm saçların son durumunu bi fotoğraf koysaydın bizede fikir olurdu.güle güle kullan cnm hihoyyyt

Teşekkür ederim evet koymayı düşüyorum saat geç olduğu için çekemedim yakında eklerim.

ewet ewet muhakkak bekliyorum cnm yarın kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar saçımın uç kısımları hint kınası ile boyandı ve onu açmak istiyorum siyah renk.kurtulmak için ne yapmalıyım önerilerinizi bekliyorum...

palette yoğun açıcı deneye bilirsin sonuşta uçlarına sürüceksin.

Kızlar sonunda saçlarımı çektim buyrun bakalım beğenecekmisiniz. acaba bir kere daha sarıya boyasammı diye karasız kaldım sizce nasıl.CADIARZU

gece olduğu için birazda koyu çıktı sanki bukadar turuncu gibi değil.fisfisfis

cnm gayet hoş olmuş..aklındaki renk sarıysa 15 güün sora tekrar boya..bu zaman içindede bol bol yıka iice renk oturur güle güle kullan cnmmmm hihoyyythihoyyyt

teşekkür ederim 15 gün sonra tekrar boyarım ozaman.

açıcıdan sonra benim saçlarımı örnek vereyim çok garip bi renk oldu turuncu desem değil sarı desem değil yani eşim bile beni görmesin diye gece saçıma örtü örtüp öyle yatmıştım tabi ertesi gün sabah ilk işim boyamak oldu üzerine normal sarı boya yaptım ve sonuç süperdi ama bu işler için kesinlikle saçların dayanıklı olması lazım kızlar sonuçta yanma tehlikeside var yani

evt işte aynen benm de öyle oldu kızlar en sonunda yoğun açıcıyı buldum ve açtım o baya açıyormuş gerçekten rengi ilk yaptığımdaki gibi olmadı bu nerdeyse 3-4 ton açtı üstleri sarımsı altları turuncu oldu. ilk rengim koyu kestaneydi bnm. bende o saçlarla gezemem diye üstüne gizemli kahve boyadım koleston ama sarı olan yerlerde tutmadı turuncularda tuttu güzel durdu fakat üstler sarı kaldı kötü oldu ertesi gün sadece üstlere diplerden doğru altın kumral sürdüm aşağı doğru dağıttım arkalara hiç dokunmadım sadece öndeki saçlar ve kahküllere uyguladım filan iyi ki de yapmışım artık tam rengimi buldum ve altla üstteki renk farkı çok aza indi en son halinin resmini de birazdan koyacağım. keşke az daha açığı olsaydı diyorum şimdi ama artık ellemesem daha iyi olur sanırım zor buldum kaybetmeyeyim:)

Son düzenleme:
X