Saç Rengi ve Saç Boyama Palette yoğun açici ve kolesyon yoğun açici kullananlar

E

EU1

Ziyaretçi
ÖNERİ VE ŞİKAYETLER İÇİN BURDA TOPLANALIM KIZLARsengözlerimebaksanab

ben palettenin yoğun renk açıcısını kullandım siyahtan kurtuldum:)kahveye kadar açtı kızıl saçı açarsanız da turuncu yapıo

SİYAH SACI ACMA İŞLEMİ İÇİN ANLATIYORUM
palette :
--eger cok hızlı homojen bi sekilde es zamanlı boyanırsa sac ve bekleme süresi uzun tutulursa sarının koyu tonlarına kahvenin en acık tonlarına kadar acabiliyo.. arada kızıllastırdıgı ve turunculastırdıgı kısımlarda olabiliyo
--eger cok hızlı yapmamıs ve es zamanlı boyamamıs homojen bir dagılım göstermemişseniz o zaman içinde farklı tonlar mevcut oluyo.. kızıl karamel sarı turuncu kahve...

koleston:
--eger cok hızlı ve homojen boyanırsa heryer eş zamanlı boyanırsa paletteden daha acık renkler elde etmek kolay oluyor. bekleme süresine göre kahve tonları ve sarının acık tonları yakalanabilir. kızıllastırma ve turunculastırma paletteye göre daha az ve cok daha hızlı acıyo sacı..

yıpratma yüzdelerine gelince.. cok saglıklı ise sac ve acılacaksa palette%40koleston %50 (misal olarak) fakat sac daha önce işlem görmüs ve gözle görülmesede kalitesi düşmüşse sacın palette%60 koleston%70 (buda misal olarak)

Son düzenleme:
cnm benım saçlar zaten yıprandı yıprancaı kadr bundasn sora bişi olmaz yanı duzelmez anca kestırmem lazım. benım saclarım acık sarı koleston alıp boyasam platin olurmu veya coook acılırmı renk

adreas sen sacını zaten cok acmıssın artı acık sarı diyosun baya acık yani hem gördüm fotonu üstelik bide cok yıpranmıstır ki sende yıprandı diyosun canım ya.. şimdi kendin yapacaksın ama ya sacların dibine kadar yanarsa.. ya sac köklerin zarar görürse.. bana göre acılır baya ama tavsiye etme konusunda ben yokum.. vebalini göze alamam.. bence kuaförde paketler halinde acılması daha uygun olur sanki.. deli cesaretiyle hareket etme bak pişman olma sonra..

palette yoğun açıcıyı kullandım saçımı hiç yıpratmadı bile ama altta bakır kızılı oldugu için turuncu yaptı saçlarımı bende geri koyu renge döndüm saçın kızıllıysa uygulama derim

sacı yıpratmadıgına inanmıyorum.. yanık yanık olmasada catal catal tepeye kadar kırılmasada sacın kalitesi düşer...

benim saç rengim zaten açık,soğan kabuğu gibi,palet renk açıcı ile boyadım platin oldu valla çok memnunum,kuaföre gittim benden 150-200 röfle parası istedi,bende kendim boyadım,veremem valla çok para,hiç kolay kazanılmıyo,şimdi saçlarım platin sarı,hiçte yıpranmadı,saçınızı tararken schwarzkopf ' un GLISS saç bakımı spreyini kullanın,saçlar yıpranmadan dolaşmadan kolayca açılıp taranıyor,zaten saçlar taranırken çok yıpranıyor,bu sprey mucize gibi bişey,tavsiyemdir kızlaaar
:lepi:

cnm kızıl saçı dahada açar bu açıcı boya,aralıklarla açabilirsin ama,saçlarının kırılmasını önlemek için bazı yağlardan yararlanabilirsin,saç maskesi falan yap,ama tararken GLISS sıvı saç kremini kullan mutlaka,çok yumuşak oluyor ve kolay taranıyor,saçını yıkadıktan sonra ıslakken sık ve tara,farkı göreceksin,sana kolay gelsin cnm

kuaföre gttım cok ii bi kuafore benım saçlarımn gecmesı ıcın bana aciap ii bişi önerdi
lorealn adını bılmıorum ılk işim almak olcak zaten 46mılyon:)

arkadaşlar merhaba sac rengini açmak istiyorsazınız palette diye başka bir konu başlığında okumuştum bir arkadaş yazmıştı beyaz sabun kullanın diye ben 1 kere denedim yani gözle görülür şekilde bir açılma oldu eğer birden daha fazla kulanırsanız belki daha fazla açılabileceğini düşünüyorum yada benim rastegele saçımın açılacağı zamanamı geldi bilmem bir deneyin bence:)

Arkadaşlar paleetemi kolestonmu denediniz hangisi daha az zararsızdır. Bide saçlarınızı açtığınızda hangi renk boya kullandınız memnun kaldınızmı?
Çok mu soru sordum acaba..

ben röfleli sacımı gecen yıl siyah yapmıştım.birkaç kerede tekrarladım.sonra 1-1.5 ay önce acmak istedim.sitede palette yogun renk açıcı önerdiler.iki kutu aldım bol bol temas etmedigi yer kalmasın diye.sonuç koyu kızıl ama diplerim de dogal olarak daha sarı oldu ilk önce ucları boyadım en son dipleri yaptım ama sanırım dipleri erken boyadım o yüzdende çok acıldı ve sacım renk renk oldu..açması bakımından iyi palette siyahı bile bukadar açtıgına göre..daha açık saclı olanları bayaa bi acar diye düşünüyorum.ama dipleriniz az da olsa çıkmışsa dikkat edin önce uçları boyayın 30 dk bekleyin ve sonra dipleride boyayıp 10 dk tutmak yeterli.

paletteyi 1 sene önce kullanmıştım ama hiç memnum kalmadım..soğan kabuğu gibi birşey çıktı ortaya saçlarım hafif sarıydı zaten daha çok açılmasını beklerken ortaya sarı_kahverengi_turuncu karışımı birşey çıktı..çok da yıprattı..ama koleston daha kaliteli olabilir belki onu hiç denemedim..

benim saç rengim zaten açık,soğan kabuğu gibi,palet renk açıcı ile boyadım platin oldu valla çok memnunum,kuaföre gittim benden 150-200 röfle parası istedi,bende kendim boyadım,veremem valla çok para,hiç kolay kazanılmıyo,şimdi saçlarım platin sarı,hiçte yıpranmadı,saçınızı tararken schwarzkopf ' un GLISS saç bakımı spreyini kullanın,saçlar yıpranmadan dolaşmadan kolayca açılıp taranıyor,zaten saçlar taranırken çok yıpranıyor,bu sprey mucize gibi bişey,tavsiyemdir kızlaaar
:lepi:

merhaba kızlar bahsettiğiniz yoğun açıcı ve saç bakım spreyi bunlar mı acaba?
KVM30395_624.jpg

31518_kucuk.jpg

bende almayı düşünüyorum da.. bir de sorum olacak benim kendi saç rengim çok koyu bi kahveydi ben 5kere filan boya yaptım işte biraz açılsın diye bakır kızıl karamel kışkırtıcı bakır (voila-palette-koleston) filan kullandım ama çikolata kahvenin biraz koyusu gibi duruyor bu kadar işleme rağmen :):) şimdi ben yoğun açıcı kullanırsam sonuç ne olur? açılır değil mi boyalı da olsa saçlarım? açıldıktan sonra gizemli kahve (koleston) yapmayı düşünüyorum tam istediğim gibi tutar mı dersiniz? cevaplarsanız sevinirim kızlar..

kızlar u açıcılarla saçımızı açtıktan sonra kaşımızada sürsk olumu dökermi acaba??

kızlar palettenin açıcısıyla boyadıktan sonra tekrar farklı bi sarıya boyuyomusunuz yoksa açıcılımı kalıyooo.ben açıcıyla boyadım üstüne açık sarı boyadım istedim renge ulaştı... ama açıcılı kalırsa yıpranırmı acaba diye düşündümm...:çok üzgünüm:kaşına sürme tatlım açıcıyı turuncu oluyoo denendiiiisenağlama

X