Lekeler, Çiller Bephantene sayesinde Sivilce ve Sivilce izlerine son!

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
kızlar benim kullandığım merhem değil sadece krem yazıo üstünde mavi renkte krem yazan bepanthen kullanıorum yani beyaz renkte ve nemlendirici gibi olanı
3 hafta falan oldu kullanalı belki de bi ay olmuştur benim kırmızılıklar tamamen geçti ve pütürlü de değil alnımda sivilce izleri vardı uzun süre geçmeyen ve yüzüme fondoten sürmeden dışarı çıkamıyordum şimdi ise fondoten kullanmıorum sengözlerimebaksanab
işin garibi de sivilce çıkmıyo önceden bi çekirdek yesem yüzüm sivilce dolardı şimdi ise bir sürü yememe rağmen sivilce çıkmıyo :CüvCüv:

ya aradan baya zaman geçmiş ama yazıyım dedm..benmde ağdadan dolyı yuzumde sivilceler var bepanhen almaya krr werdim ama ismi değişmiş bepanthol die eczacı bana bepanthol cilt bakım kremi werdi kullanym mı yoksa eski kremide vardı bepanthene plus die onumu alıyım lütfenn yrdm ednnn:KK43:(

strivectin önerdi doktor bana ama pahalı geldi eczanede de nuxe tavsiye ettiler daha uygun geldi. gerçi yine eczaneden almadım ya :))))))) vavendu.com'dan aldım. Nuxe brightening serisini kullanıyorum bir süredir.başarılı kızlar. özellikle bb kremi şiddetle tavsiye edilir.

Benim ablamda kullanıyor sivilceleri azalmış kullanmanızı bende tavsiye ederim

lekelere ve cilt rengini acmaya kesinlikle glikolik asit öneririm..kolajen üretimini artırıp pırıl pırıl yapıyo. gg de satyolar

Arkadaşlar cilt 3 tabakadan oluşur ve sürdüğümüz kremin tüğenme yapması için 3tabakaya kadar gelmesi gerekir ama hiç bir krem en iç tabakaya kadar ilerleyrmrz bu yüzden tüğlenme yapma oranı imkansızdır:KK12: sıkıntı yapmanıza gerek yok:emir_bebek: bunun hakkında eğitim almıştım ordan biliyorum:KK47::KK47:

Kızlarrrrrr bu aralar bütün arkadaşlar soruo yüzüne ne yaptın böle diye,bepanthen sayesinde bütün sivilce izlerim ve sivilcelerim geçti ayrıca cildim bebek gibi oldu bazı yaralarımda geçti artık sivilce çıkmıo adet döneminde bi kaç tane çıkıo gerçekten cildim süper hepinize tavsiye ederim :lepi: :lepi: :lepi: :sm_cool:

kıslar alnımda sorun olduğu için alnımı çektim ve bugün mesajı düzenliyorum bepanthene'in etkisini görmeniz için
herkeste aynı mı olacak bilmem ama inşallah hepinizin işine yarar

bu eski hali

eskilb2.png

bu yeni hali

yeniyq4.png
Canım foto gözükmüyor :KK43:

bende bi ara bephanen kullandım ama pek bi etkisini göremedim :KK43:

bepanthen çok yoğun ve de yağlı, sadece dudaklarıma dirseklerime ve topuklarıma sürüorum, bayaa faydalı oralarda

canım ben artık dayanamadım ve doktora gittim. çünkü son zamanlarda sınavlar yüzünden inanılmaz stresliydim.bir anda sivilce patlaması yaşadı yüzüm ve çıkanlarda mink ama intihaplı çıkıyordu. giderkende ciddi iz bırakıyordu. sınavlarım biter bitmez hemen doktora gittim. Gittiğim doktoru çok araştırdım ve kimse kötü birşey demedionunhakkında. nternettende araştırdım kötü bir yorum yoktu hiç.bana alkollü karıiım sivex ve clindoxyl verdi. gece yatarken clindoxyl sürüyorum çok ince bir tabaka bir kaç dakika sonra da sivex sürüyorum. sabah kalkınca yüzümü sadece su ile yıkayım alkollü karışım ve sivex kullanıyorum. Resmen deri değiştiriyorum şuan. 6. günümdeyim. doktor ilk 15 gün birşey bekleme dedi.1.5 ay sonra gelmelisin ilaca ne tepki verdiğini görmeliyim dedi. Yalnız şöyle birşey çıktı bende benim yağlı yiyecelere ev tozuna aşırı çikolataya karşı alerjim var. bende son zamanlarda çikolataya baya bir yüklendim. o yüzden de sivilce oluşmuş dedi. alerji hapımı da kullanıyorum bir yandan. doktora diğer kullandığım ilaçları da söyledim ve cildimin sonra yağ dengesini bozduğunu anlattım bana ilk önce kurutmamız gerek bu nedenle mecbur kullanacağız daha sonra ben onlar için ve izler için ileride sivilce çıkmaması içinde birşeyler vereceğini söyledi.bakalım ne olacak sonunda.
Alerji japi ne kullandiniz

X