Lekeler, Çiller Bephantene sayesinde Sivilce ve Sivilce izlerine son!

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Ewet krem o.. Bepanthen krem mawi kutusu. Uzerinde krem yaziyor.Hos kokusu. Merhem yazani fazlaca yagli.
Yanlislikla merhem almayin arkadaslar. Eczanede bepanthen krem yagsiz olani derseniz veriyorlar. Fiyati da7 lira.
Yuzunuze surdugunuzde hafif bir etki birakiyor yagsiz oldugu icin. Aksamlari kullaniyorum ben yuzumu temizleyip.
Cok kisa zamanda mucize beklemeyin. Minimum 1 ay ve duzenli. Mevsim malum gunduzde gunes koruyucu mutlaka kullanin.
Tuylenme yapani merhem olan cesidi bu arada. Krem olan degil. Yani almaniz gerekende sorun yok rahat olun.

Kızlarrrrrr bu aralar bütün arkadaşlar soruo yüzüne ne yaptın böle diye,bepanthen sayesinde bütün sivilce izlerim ve sivilcelerim geçti ayrıca cildim bebek gibi oldu bazı yaralarımda geçti artık sivilce çıkmıo adet döneminde bi kaç tane çıkıo gerçekten cildim süper hepinize tavsiye ederim :lepi: :lepi: :lepi: :sm_cool:

kıslar alnımda sorun olduğu için alnımı çektim ve bugün mesajı düzenliyorum bepanthene'in etkisini görmeniz için
herkeste aynı mı olacak bilmem ama inşallah hepinizin işine yarar

bu eski hali

eskilb2.png

bu yeni hali

yeniyq4.png

gecmiş olsun senin adına sevindim canm ama bende işe yaramadı :KK43: bende kullandım pek bi degişme olmadı cildiyede aldım soluğu .doktorun verdiği ilaçlarla baya toparlandı benmde ama tamamen kayboldğnu hiç bi zaman göremicem sanırım ben. bende sıkıntı odaklı bi sorun . bişeye üzüleyim yada kafaya takayım hop yüzüm tarlaya dönüyo

kızlar bn bır senedır fln bepanten krem kullanıyrm onunla nemlendırıyorm cıldımı onceden cok fazla cılt problemım vardı maya maskelerı mı dersınız ygrt maskelerı mı her turlu otu denedım yuzume ama fyda etmemıstı vı bır yıldr yuzum bebek gbı cok memnumum hıc eksık etmıyorm evden

kızlar benim yüzümde çok çıkardı.Namaza başladım ve artık cildim yağlanmıyor.Kullandığınız ilaçlarda kimyasallar var.Sivilce hapları da vücuda çok zarar veriyor.Benim önerim namaza başlayın ve akşam yüzünüzü sabunla yıkayın.

kızlar birçok kişi bepantenhenin sivilce ve sivilce lekelerine iyi geldiğini söylüyor ama bepantenhenin bir çok şekli var merhem olanını değil krem olanını alacağız tamam ama krem olanlarında çeşitleri var plus olan mavi çigili olan sarı çizgili olan hangisi tam olarak iyi geliyo ve bi de cildim karma en az yağlı olanı hangisi bu kremlerin?

kızlar birçok kişi bepantenhenin sivilce ve sivilce lekelerine iyi geldiğini söylüyor ama bepantenhenin bir çok şekli var merhem olanını değil krem olanını alacağız tamam ama krem olanlarında çeşitleri var plus olan mavi çigili olan sarı çizgili olan hangisi tam olarak iyi geliyo ve bi de cildim karma en az yağlı olanı hangisi bu kremlerin?

benim de cildim karma ve ben krem olanı kullanıyorum plus falan almadım ve çok iyi geldi bu kullandığımdan çok memnunum...

Kızlar ben de dün bir krem karışımı hazırladım kendime. Çeyrek tüp bepanthen plus, çeyrek tüp madecessol krem ve 1 tüp evingen e vitamini ampul. Bir sitede okudum bu karışım çok iyi geliyormuş sivilce izlerine. Bakalım olumlu bir sonuç çıkarsa yazarım.

Benim her sene yaz mevsiminde yüzüm sivilcelerle dolar,bütün kış ise bir tane bile sivilce çıkmaz yüzümde.Bu senelerdir böyledir.Bu aralar yine sivilce dönemindeyim ve geçen yaz çok kötü bir yüzü bu krem sayesinde atlattım.Mucize gibi.Kullanmaya başladıktan 3-4 gün sonra çevremdeki herkes fark etti.Kırmızılığını alıyor.Ben hiç bir zararını görmedim.Şimdi tekrar kullanmaya başladım.Düzenli kullanım çok önemli.

Evet arkadaşlar tekrar merhaba

dün mesai bitmeden siparişlerim masamdaydı.Eve girer girmez kutuya sarıldım.Ürünleri açınca bir daha mutlu oldum.Sipariş ettiğim ürünlerin yanında 5 tane de hediye ürün koymuşlar hem şaşırdım hem mutlu oldum.Yani benim krem bedavaya gelmiş oldu :KK66: Veee gelelim kreme elinizde varsa gerek yok ama benim yoktu o yüzden yüz temizleme sütü ve toniğinide ersağdan aldım.Önce kokladım..."Benim koku takıntım vardır da :)" Neyse ürünlerin hepsi harika kokuyorlar.Sonra tabi sertifika ve izinlerini okudum firmanın çünkü ben pek makyaz yapmam kimyasal olduklarını düşündüğüm için.Sonra klinik test sonuçlarına baktım ürünlerinde fosfat kullanmadıklarını söylemişlerdi gerçektende fosfat yokmuş.(Ne bu fosfat takıntısı derseniz. fosfat doğayı kirleten ve doğada çözülmeyen bir kimyasal o yüzden fosfatsız bir dünya istiyorum :) ) Ben birçok alerjisi olan toza polene ve tabi kimyasallara alerjisi olan biriyim tüm aklıma takılan negatif şeylerden emin olduktan sonra önce temizleme sütünü sonra toniği kullandım,en sonra da renk açıcı kremi kullandım.İlk kullanım günüm belki psikolojiktir ama rengin açıldığını hissettim.Cildim yumuşacık.Eşim kokusunu beğendi.Ve yüzümdeki lekelerin ve çillerin resmini çektim bir ay sonra kıarşılaştıracağım.Bu alanada her gün yazmaya çalışacağım.Bu arada başta dedimya 5 ürün hediye göndermişler.Bunlardan biri de bulaşık sıvısı idi.Tez canlılığımdan Hemen bulaşık deterjanımın yerine onu kullandım aynı şekilde kullanılıyor.Ürünün faydalarında ellerdeki egzamaya kabuk atmaya iyi geldiği ve bulaşıktan sonra el kremi kullanmaya gerek kalmadığı yazıyordu.Ne mi oldu akşamki bulaşıktan beri ellerim hala yumuşacık :) ve ben dedim ya alerjim var diye ilk defa bulaşık yıkarken hapşırmadım.Bakalım inşallah böyle gider.Ve de hatırlatma google dan ersağ diye ararsanız site çıkıyor.Benim üye numaram :.............Bunu neden mi yazdım?Çünkü eğer üye olmak isterseniz başka birinin üye nosuna ihtiyacınız olacak.

yazını okurken heyecanla okudum ,tabi bu tür lekeler hemn öyle birgünde geçmiyo ama yinede psikolojik bir durum ,bir de mevsimden dolayı silikleşmeye başlıyolar ..kış mevsiminde zaten bu tür lekeler az da olsa renkelri açılıyo,3 gün önce yazını okumuş olsaydım ben de hemen alırıdm ama int.salisilik asit laktik asit karışımını ve de celerit spf25 olan ürünleri aldığım için bir daha almak istemedim ,zaten ödediğim ya da aldığım kremlerin hesabını yapsam herlade şimdi 1 arabam olmuştu,ben de bu ürünleri yeni aldım ve kullanmaya başladım ,ama yine de senin kullandığın ürünü de takip edeceğim merka ediyorum:) senden ricam lütfen gelişmeleri buradan yazmaya devam et .takipteyim ...umarım yine hayal kırıklığı yaşamayız ..

bepantene e vitamin kapsülü karıştırıp kullanılınca daha etkili diye okumuştum bu şekilde kullanan varmı

merhaba benim de çene bölgemde ergenlikten kalma akne izlerim vardı çok az.bepanten krem(mavi)sabah akşam yüzüme uyguladım ve izler ciddi derecede azaldı.hatta bunu eşim ve annem de farketti.şimdi cildim daha sağlıklı gözüküyor bunun dışında hiçbir krem kullanmıyorum çok mutluyum:KK16:

Ben de bugün aldım umarım sizin kadar iyi sonuç alırım, teşekkürler paylaşımın için :)

Uzun süreli kullanılmasında bir sakınca varmıdır acbaa ?

benim cildim çok yağlı sivilcelerim ve izleri var bana faydası olurmu kızlar sizce

ilk kullanmıstım sivilce yaptı diye bıraktım...
gecenlerde yıne okudum burayı yıne basladım yine sivilce cıkarıyo
tek tük regl olcagım zaman cıkar bende oysakı.
bende işe yaramıyo sanırım :KK31:

lekeler üzerinde etkili değil hele eski lekeler üzerinde hiç etkisi yok
sadece cildi yatıştırıp azda olsa sivilceleri söndürüyor.
bence lekeler için kullanılmamalı..

Bu yaştan sonra,3-4 tane sivilce çıktı yüzümde :KK43: onlar içinde acneseyl kullanadım ,daha da bk ettim güzelim cildimi :KK25:
Bu formülü deneyeceğim .

X