Lekeler, Çiller Bephantene sayesinde Sivilce ve Sivilce izlerine son!

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
M

MeDuSa

Ziyaretçi
Kızlarrrrrr bu aralar bütün arkadaşlar soruo yüzüne ne yaptın böle diye,bepanthen sayesinde bütün sivilce izlerim ve sivilcelerim geçti ayrıca cildim bebek gibi oldu bazı yaralarımda geçti artık sivilce çıkmıo adet döneminde bi kaç tane çıkıo gerçekten cildim süper hepinize tavsiye ederim :lepi: :lepi: :lepi: :sm_cool:

kıslar alnımda sorun olduğu için alnımı çektim ve bugün mesajı düzenliyorum bepanthene'in etkisini görmeniz için
herkeste aynı mı olacak bilmem ama inşallah hepinizin işine yarar

bu eski hali

eskilb2.png

bu yeni hali

yeniyq4.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya canim bende tulisin bi ara açtiği konu vardi. Yüzümde büyük sivilceler vardi. Onlari onun formülüyle gecirdim ama. Yüzüm halen kirmizi kirmizi sanki yüzümde 50 tane sivilce varmiş gibi duruyor ama elimi sürdüğümde pürüzsüz yani bunlar leke herhalde.
Sen nezamandir kullaniyorsun nekadar zamanda geçti, günde kaçkere sürüyorsun. Bepantenin yağlisi var yağsizi birsürü çeşidi var. Hangisini kullandin

Hangisini kullandın ve ne kadar kullandın? Bende de var da, kurtulabilir miyim acaba : (

kızlar benim kullandığım merhem değil sadece krem yazıo üstünde mavi renkte krem yazan bepanthen kullanıorum yani beyaz renkte ve nemlendirici gibi olanı
3 hafta falan oldu kullanalı belki de bi ay olmuştur benim kırmızılıklar tamamen geçti ve pütürlü de değil alnımda sivilce izleri vardı uzun süre geçmeyen ve yüzüme fondoten sürmeden dışarı çıkamıyordum şimdi ise fondoten kullanmıorum sengözlerimebaksanab
işin garibi de sivilce çıkmıyo önceden bi çekirdek yesem yüzüm sivilce dolardı şimdi ise bir sürü yememe rağmen sivilce çıkmıyo :CüvCüv:

Hayatim gunde kaç kere sürdün?
Sabah öğlen akşam ?

Kızlar bende bunu kullanıyorum, gerçekten çoğu cilt sorununa iyi geliyor.yerimseniben
Dr daha önce kızım için merhemini vermişti o daha koyu sarı ve yağlıydı.
Bitince merhem yerine krem yazanını almışız. Beyaz renkte ve çok hoş kokuyor.
4960.jpg

Not: Resmin net halini yabancı bir sitede buldum.
Kullandığım krem türkçe yazıyor.

Nerede kullanıyorum:
Öncelik kızımın olduğu için her türlü cilt aşınmasında...(Yara, sinek ısırığı, pişik):eek:
Haftada bir maske yaptıktan sonra yüzüme...
Antibakteriel sabunla sivilcemi yıkadıktan sonra üzerine...
İçine gliserin ve badem yağı katarak topuk sertliklerime...
Direk temizlik malzemesiyle iş yapıp gerilen ellerime...
Kısacası her yerime...
:sm_cool:

Hayatim gunde kaç kere sürdün?
Sabah öğlen akşam ?

cnm fazla abartmadan günde iki üç kere sürebilirsin gamyoncuiremsu
sabah öle akşam sür istersen ben öle yaptım hiçbi zararınıda görmedim :1rolleyes:
cildine yedirerek sür yani nemlendirici gibi mirmirmirmir

böyle bi konu dha öncede açılmıştı:uhm: ve
tüylenme yaptığını söyleyenler vardı bende korktum bıraktım:bbo:
tabi hemen tüylenme yaptı demediler baya bi kullandıktan sonra yapmış dediklerine göre
kafam karıştıkafamçokkarıştı

Eve bepanten yok tüylenme yapıyor dediler yok şöyle oluyor yok içinde zararlı maddeler varmış cildi mahvedermiş dediler insan çekınıyor kullanıp kullanmamak konusunda

yurtta yetişen bi arkadaşımöa da bunu sölediğimde yurtt bize hemşire sadece bu kremi verirdi senelerdir kullandım hiç bi zararını görmedim faydasından başka dedi hihoyyyt

nemlendiriciler ciltte tüylenme yapar kaşı ve kirpiği dökülenler rahatlıkla nemlendirici kullandıktan 2 hafta sonra kaş ve kirpiklerinde çoğalma olduğunu söylüyolar demekki neymiş ciltteki tüyleride çoğaltabilirmiş:)

çoğaltabilir kesin değil yani :CüvCüv:
ama ne kadar çoğaltabilir yüzümüzde saç çıkacak kadar değildir heralde :1closedeyes:
hemz ona bakılırsa hepimiz nemlendirici kullanıorus kendi adıma konuşayım senelerdir nemlendirici kullanırım çünkü cildim çok kuru :sm_confused:

kızlar dün bıyıklarımı alırken derimi hep kaldırdım cok acıyo. acaba bepanten alsam mı .iz kalırsa bide bıyık gibi. bıyıktan kurtulalım derken daha fecisini yaptım. cok pişmanımm:KK43:((

kızlar dün bıyıklarımı alırken derimi hep kaldırdım cok acıyo. acaba bepanten alsam mı .iz kalırsa bide bıyık gibi. bıyıktan kurtulalım derken daha fecisini yaptım. cok pişmanımm:KK43:((

ayyyy allahım allah razı olsun kız senden :roflol: ayy nasıl güldüm ya sen beni güldürdün allahta seni güldürsün canım ya aklıma bizim necla abla geldi :roflol: o da böyle bıyığıyla uğraşırken kıstırmıştı ipe 4 sene oldu hala bıyık varmış gibi kara kara duruyo ama sen dene krem falan al önlemini belki kalmaz iz falan a.s

ayyyy allahım allah razı olsun kız senden :roflol: ayy nasıl güldüm ya sen beni güldürdün allahta seni güldürsün canım ya aklıma bizim necla abla geldi :roflol: o da böyle bıyığıyla uğraşırken kıstırmıştı ipe 4 sene oldu hala bıyık varmış gibi kara kara duruyo ama sen dene krem falan al önlemini belki kalmaz iz falan a.s

inş. hep gül canımda sen gülerken beni derin düşüncelere gark eyledin. yok kalmaz benım necla ablada yapmıstı iz kalmadı felan desen diyorum:))9zügürt tesellisinde bulunur insan acımamı yanayım yoksa tesellinemi bilemedim:)99

ayy kıyamam ya senağlama
o işe yarar mı bilmem ama terramycin krem daha iyi gelebilir benimde kaşımı alırken yara oldu bu krem geçirmişti yerimseniben
çoook geçmiş olsun mirmirmirmir

yarın sabah ilk iş cilt doktoruna gidicem zaten izler için krem kullanıyodum 2 aydır daha berbat ettim yüzümü. kafamı taslara vurayım. saol hülyalıcım yeri kötü olmasa dert etneyecem de yeri kötü tam dudak üstü. acısıda cok fena bu arada yanıyorum resmen:))

izleri gecirirmi bilmem ama benim suan tretinden dolayı kabuk kabuk olan cildimi iileştiriyo...

X