Lekeler, Çiller Bephantene sayesinde Sivilce ve Sivilce izlerine son!

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Bugün bepanthen aldım. (kreminden) Ama ben yüzüme kullanmıcam. Bikini bölgemin üst tarafını epilatörle aldigim icin sivilcelenme kıl dönmesi oluyor. Bende onlarla ugrsıp yara bere ediyorum. Simdi hep iz kaldı onlar için kullanıcam. Sonuçlari burdan yazarım. Yüzümdede izler var ama tüylenme yapar diye cesaret edemiyorum. Birde bepanthenin bikini bölgesindeki koyuluklara iyi geldigini duymuştum sanki. Bu konu hakkında bir bilgisi olan var mı ?

Bephantene işe yarar mı bilmiyorum ama kullanmakta olduğum Azelderm hem siyah noktalara hem sivilcelere kızarıklıklarına çok iyi geliyor.

ben yuzume surunce sıvılce yapıyor.sızınkkını de gecırıyor anlamadım bundan bısı?

50 yılı aşkın bir süredir Krem ve Merhem olmak üzere iki ayrı formuyla evlerimize giren ‘Bepanthen’ bundan sonraki yolculuğunu Bepanthol ismiyle sürdürüyor. şimdi nette gördüm yüz ve el icin olanı var üzerınde ole yazıyor yenı cıkarmıs sanırım bende pişik merhemi var 2 gundur onu kullanıyorum ii ama bu kıremımı alsam acaba

bepanthene candır yaa yıllardır kullanırım çok şükür bi zararını görmedim cildim bebek gibi :KK16:

Kızlar benim sırtımda cok sivilce ve leke var acaba sırtıma sursem işe yararmi bephanteni

Slm birileri var mı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

böyle bi konu dha öncede açılmıştı:uhm: ve
tüylenme yaptığını söyleyenler vardı bende korktum bıraktım:bbo:
tabi hemen tüylenme yaptı demediler baya bi kullandıktan sonra yapmış dediklerine göre
kafam karıştıkafamçokkarıştı

Beepantenden etkili bi krem biliiyorum fiyatı çok uygun. 3 gün önce aldm ve yüzümdeki sivilce yaraları kızarkları azaldı ve yumuşacık cildim herkes ne oldu die soruyor zararı da yok alırken eczacıma danıştım MADECASSOL Krem. Mükemmellll bepanteni de arada kullanıyorum.

Geçmeyen yaralarım için bu krem mükemmell. sabahları kullanıyorum yatmadan öncede sorunlu bölgeyi temizleyip bal sürüyorum. Bal mikrop kırıcı ve kısa sürede yara sivilce geçmesini sağlıyor. bnm geçmeyen yaram vardı yüzümde 4 günde geçti.. :) denedim onayladımmmmm

Sivilceler artık kabusunuz olmaktan çıksın! Size bildireceğimiz garantili sivilce maskesi tarifleri ile artık sivilce ve sivilce izlerinden kurtulacaksınız yazının devamı için tıklayınız

Son düzenleme:
Benim arkadaşımın kardeşi hastanede çalışıyordu bir hasta gelmiş kadın 70 yaşındaymış ama çizgisiz ve bembeyaz bir cildi varmış. Arkadaşım sormuş kadına nasıl böyle oldu diye, kadın hayatı boyunca bepanten kullanmış o zamandan beri bende eksik etmiyorum.

Merhabalar. 4 gun önce yuzumu keseledim bi delilik yapip ve burnum tahris oldu kipkirmizi idi beponthol hematen trzi kremler kullandm fakat rengi kırmızı iken yara rengini aldi asiri koyulasti bu normal mi iyilesme belirtisi mi lutfen yardimci olursaniz sevinirim leke kalmasi konusunda tedirginim :KK43: gunese de sadece ikinci gun doktora giderken çıktım ve fazla gunese maruz kalmadim peceteyle korudum burnumu gidip gelirken.. acaba iyilesme sürecnde ölü deri oldugi icin mi

Kızlarrrrrr bu aralar bütün arkadaşlar soruo yüzüne ne yaptın böle diye,bepanthen syesinde bütün sivilce izlerim ve sivilcelerim geçti ayrıca cildim bebek gibi oldu bazı yaralarımda geçti artık sivilce çıkmıo adet döneminde bi kaç tane çıkıo gerçekten cildim süper hepinize tavsiye ederim :lepi: :lepi: :lepi: :sm_cool:

kıslar alnımda sorun olduğu için alnımı çektim ve bugün mesajı düzenliyorum bepanthene'in etkisini görmeniz için
herkeste aynı mı olacak bilmem ama inşallah hepinizin işine yarar

bu eski hali

eskilb2.png

bu yeni hali

yeniyq4.png
Ben de kullanıcam ama gunde iki kere demissniz ben ogrenciyim evden surup cıksam gunesten dolayı bi zararı olur mu :KK61:

Selam kızlar. Bu konuya uzun süredir kimse birşey yazmamış o yüzden aradığım cevabı bulamadım. Önceden yüzümde hiçbir şey çıkmazdı gözeneklerim büyük değildi. Fakat 4 yıl önce üniversiteye başladım ve alnımda küçük küçük ama bir ton sivilce çıktı. Üstelik sivilceler gidiyordu fakat kızarıklığı kalıyordu. Suratım ruh gibi olduğu için kızarıklıklar aşırı belli oluyordu. Daha sonra doktora gittimve bana isotrexin ve yanında temizleme jeli ve nemlendirici verdi. Uzun bir süre kullandım daha sonra başka bir kızarık geçirici krem verdi. cildim düzeldi fakat sınav haftalarımda ya da başka bir zamanda sivilcelerim yine çıkmaya başladı ve artık o kremleri kullanmak istemiyorum çünkü yüzümün dengesini bozdular iyice. Şimdi size sormak istediğim şu bepanthol yüz ve el kremi var. Bir de bepanthen pişik kremi olarak çıkmış. Ayrıca bepantholün merhemi var. Şimdi merhem yağlıolduğu için onu kullanmıyacağım. İsim değişikliği ve bepanthenin farklı olarak piyasaya sürülmesi sonucunda hangisini kullanmam gerek? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. :)))

X