magnezyum kullanımı

yildizyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2008
81
0
40
merhabalar doktorum bu hafta bana magnezyum verdi rahim kasılmalarını önlemek için buarada bebeğim hala baş aşağı duruyo aranızda magnezyum kullanan varmı acaba

Ben kullandim canim kasik ağrilari için vermişti doktor. Ama rahim kasilmasi için kullanmadim. Iyi gelecekse bende kullanayim bari

ben 6 aylülde kontrole gittiğimde dr um bir sonraki ay geldiğinde sana ektra ilaç vericem ve rahim kasılmalarını yaşamamnı sağlıycaz dedi. ama ilacın içeriği ile ilgili herhangi bir şey demedi. Kaçıncı haftada magnezyum a başladın yazabilirmisin.

bende kullanıyorum magnezyum.ayağımdaki kramplar için vermişti doktorum..rahim kasılmalarınada iyi geliyormuş.

ben 6 aylülde kontrole gittiğimde dr um bir sonraki ay geldiğinde sana ektra ilaç vericem ve rahim kasılmalarını yaşamamnı sağlıycaz dedi. ama ilacın içeriği ile ilgili herhangi bir şey demedi. Kaçıncı haftada magnezyum a başladın yazabilirmisin.

26.haftada başladım sanada büyük ihtimalle magnezyum verir kasılmalar içinse sandoz gibi bişi suda eritip içiyosun

bende ayağıma krap gırıyor dıye almıştım sızlerden yenı bır sey oğrendım demek kı kasılmalarada ıyı gelıyor

banada kramp için vermişti 24.haftada geçen gidişimde karnımda sanki sertleşmeler oluyo dedim günde 2 tane yani 2 poşet alabilirsin magnezyumu dedi bende öyle kullanıyorum

bana dr 12 haftada vermişti kasık batması var demiştim şimdide karnımdaki sertleşmelerden dolayı devam ediyorum hepsi magnezyum eksikliğinden oluyormuşş

banada kasık sancılarım için vermiştim 20.haftamda kullandım adet sancısı gibi sancılar çekiyodum şuanda kullanmıyorum midem antiseptik atık kutusuna döndü diye 2 kere antibiyotik kullandım vaginal tablet vitamin kan hapı erken doğum önleyici hap buarada doktorun yanlış teşhisi üzerine kullanmak durumunda kaldım 5 poşet serum yedim en sonunda bütün hapları bıraktım

bana magnezyumu vermek için geçmi kaldı acab a dr um çünkü ben şu anda 28+6 günlük hamileyim ve 32. haftada gidicem kontrole hala kullanmadım. 2 kez sadece kranp girdi benimde ayaklarıma pek fazla olmuyor ama bende kalsiyum almayı ihmal etmiyorum açıkçası. sabah akşam süt öğle ve akşam yemeklerinde yoğurt sabah peyniri ve hatta aralardada ayran içmeyi ihmal etmiyorum.

evet bende başladım magnezyuma ama sadece rahim kasılmalarım için değil.el ve bacak ağrılarım içinde.telaşlanacak bişi yokmuş dr um öle dedi.24.haftadayız.biçok arkadaşım da mg kullanmıştı.daha kullandığım birçok ilaç var.kan sulandırıcılarım da var.bence dr una güven.güvenmiyorsan bi başka dr a daha git:)

merhabalar doktorum bu hafta bana magnezyum verdi rahim kasılmalarını önlemek için buarada bebeğim hala baş aşağı duruyo aranızda magnezyum kullanan varmı acaba

iyi akş canım benim kasıklarıma ağrı giriyor diye DR bana magnesium verdi bitene kadar da kullanıyorum a.s.

X