Adet arttırıcı

Ayy evet ya ben biz onlara özeniyoruz onlar bize:) özenilecek bişey değil biliyorum ama başlamasıyla bitmesi bir olunca insan sinir oluyor:) peki senin denediğin bir şey oldu mu şuana kadar artırmak adına? Ha mesela benim bi ay biraz daha fazla gelmişse bir sonraki ay daha az olabiliyor senindemi öyle?

Ben pkoluyum onun etkisi var. Adet düzensizliği yaşıyorum. Artması için bişi yapmadım açıkcası ama kistlerden kurtulmak ve adetimin düzene girmesi için 2 ay soğan kürü yaptım. O aylar biraz daha artmış gibiydi. Şimdi de hayıt çayı içiyorum adet düzenlemesi için. Bakalım düzene girecek mi? Artık az olsa bile düzenli olsun kafasındayım en azından :KK66: Yeter ki olayım da az olsun napayım :KK61:

Ben pkoluyum onun etkisi var. Adet düzensizliği yaşıyorum. Artması için bişi yapmadım açıkcası ama kistlerden kurtulmak ve adetimin düzene girmesi için 2 ay soğan kürü yaptım. O aylar biraz daha artmış gibiydi. Şimdi de hayıt çayı içiyorum adet düzenlemesi için. Bakalım düzene girecek mi? Artık az olsa bile düzenli olsun kafasındayım en azından :KK66: Yeter ki olayım da az olsun napayım :KK61:
Pcoda adetler az mi oluyor

Doktorun söylemesine göre evet. Ama ben farklı bir doktora daha gittim oda az ya da çok adet görüyor olmanız yeterli dedi. Bilemiyorum artık hangisine neye güvenicez.
Adetin miktarinin bir onemi yok duzenine bakiliyor diye biliyorum cynku hangi pcolu gorduysem kanama fazla

Adetin miktarinin bir onemi yok duzenine bakiliyor diye biliyorum cynku hangi pcolu gorduysem kanama fazla

Bende tam tersi o yüzden bi kaç farklı doktora gittim canım. Ama hormon testlerindeki değerler ve kist sonucu hepsi pco diyor maalesef tek ortak söyledikleri

Bende tam tersi o yüzden bi kaç farklı doktora gittim canım. Ama hormon testlerindeki değerler ve kist sonucu hepsi pco diyor maalesef tek ortak söyledikleri
Cok gecmis olsunn bende bir kurtajim var kurtajdan 3 ay sonra azalmalarim oldu 6 gun olurdum ben amaa yogundu simdi 4 5 2 gun normal 3 4 5. Gunler damla damla iste bende evham yaptim herkes birsey diyor adamin kafasi karisiyor benim tek prolaktinim yuksekti 30.01 baskada sorunum yok senin sonuclarin nasildi canim bubarada ben 22 yasindayim

X