Adet arttırıcı

semracahobi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2007
13
0
44
Merhaba arkadaşlar ben tam olarak adet olamıyorum çok az oluyor çoğaltmak için bitkisel olarak ne içebilirim yazarsanız sevinirim

Merhaba arkadaşlar ben tam olarak adet olamıyorum çok az oluyor çoğaltmak için bitkisel olarak ne içebilirim yazarsanız sevinirim
benimde bu adetim çok az oldu normalde 7 gün olurken 3 günde bitti anlayamadım.. bedenimde diğer olumsuz belirtiler yok..muhtemelen enfeksiyon yada stres dye düşünüyorum... tabiki çözüm doktor ama bildiğiniz bitkiler varsa araştırmak isiyourm..

merhaba canım,bitkisel ne içebilirsin bilemiyorum ama kas gevşetici ilaçlar damarları genişlettiği için hem kanamayı arttırıyor,hem de sancıyı azaltıyor...bilgin olsun

ben bu ay özellikle az geldiği için kas gevşetici ilaç adetten sonraki günlerde olmak üzere 2 gün kullandım ..ama nafile ...aspirinde aldım o da olmadı ...

maydonoz adet arttırıcı test ettim adetim az geliyordu maydonoz yedim arttı adetgününden itibaren başla dene hem c vitamini internetten araştır

kas gevşetici arttırıyor mu yani :1shok:

Ben acayip sancılı ve ağrılı geçiriyorum ve kanamam çok fazla oluyor 3 kez bayıldım kaydirigubbakcemile3

doktor bana kas gevşetici bir ilaç verdi ve onu içiyorum hiç birşey hissetmiyorum sonra ve kanamam azalıyor :1no2::1no2: isterseniz adını da yazabilirim ilacın

belkide benimkinin azalmasının nedenidir..başlangıçta ağrım azalsın diye 2 tane ikinci günde 1 tane kas gevşetici almıştım...sebebi kesin budur diyememekle beraber nedeni bu ilaç da olabilir zanlımca..

Son düzenleme:
arkadaşım, arttırmak adet gününe yakın bir kaç gün limonu sıkıp şekersiz içersen ve bol su içersen faydasını göeceğini inanıyorum..

limon kanı sulandırıyor. ben hatta limon yağını içiyorum böyle zamanlarda..
bir kaç damla kekik yağını bir kaç damlada limon yağını çay kaşığına damlatıp içiyorum. çok fahdasını gördüm..

arkadaslar size bi öneride buluna bilirim civanpercemi kullana bilirsiniz bu bitki sancıya adet kanamasının düzenli bişekilde gelmesine yardımcı olur bende düzenli olarak kullanıyorum cok faydasını gördüm simdi hamile kalmak istedigim icin kullanıyorum bunla oturma banyosuda yapa bilirsiniz tabi bubir tavsize ben arastırıp yapıyorum sizde arastıra bilirsiniz

arkadaslar size bi öneride buluna bilirim civanpercemi kullana bilirsiniz bu bitki sancıya adet kanamasının düzenli bişekilde gelmesine yardımcı olur bende düzenli olarak kullanıyorum cok faydasını gördüm simdi hamile kalmak istedigim icin kullanıyorum bunla oturma banyosuda yapa bilirsiniz tabi bubir tavsize ben arastırıp yapıyorum sizde arastıra bilirsiniz

sudecim aman bu bitkileri bence fazla kullanma çünkü ilaçlarda bu bitkilerden yapılıyor ve ilacların yan etkileri olduğu gibi bu bitkilrin de yan etkileri var ...ben düzenli bi şekilde bu bitkileri içmezdim şahsen...

bende yoğun olamıyorum günü geçmiyor sabit 6 gün leke var ama yoğunluk birgün
uzun zaman önce doktorun verdiği ilaçla düzelmişti
bu aralşar yine başladı yine doktora gideceğim ama kendimce de çözüm olarak kekik kaynatıp içiyorum iğrenç bir tat ama limonla içince hem sancım azalıyor hemde en azından artış oluyor
yinede doktor şart

meliscim düzenli dedigim adet döneminde kullanıyorum 3gün sonra bırakıyorum zaten daha fazlasını midem kaldırmaz her sey kararında olmalı ne fazla ne az

bu aralşar yine başladı yine doktora gideceğim ama kendimce de çözüm olarak kekik kaynatıp içiyorum iğrenç bir tat ama limonla içince hem sancım azalıyor hemde en azından artış oluyor
yinede doktor şart

Canım ya daha önce ilaçla düzeldi demişsin hangi ilacı kullandın öğrenebilirmiyim

yinede doktor şart

bende 1 senedir az oluyorum doktor senin az adet olmanla ilgili ne dedi
neden böyleymiş
ne ilaç verdi?

Kızlar bende yapım gereği 2 gün olup 3. Gün ve sonrasında damla şeklinde oluyorum. Dr danıştığımda normal görünüyor yumurtaların aksi bir durum yok dedi. Ama ben bu durumdan rahatsızım çok gelen arkadaşlarım anlatınca ben niye böyle oluyorum diyorum 30 yaşında bekarım. Annemde erken menopoza girmiş ben de öyle olurum diye çok korkuyorum :KK43: benim gibi olanlarınız var mı?

Kızlar bende yapım gereği 2 gün olup 3. Gün ve sonrasında damla şeklinde oluyorum. Dr danıştığımda normal görünüyor yumurtaların aksi bir durum yok dedi. Ama ben bu durumdan rahatsızım çok gelen arkadaşlarım anlatınca ben niye böyle oluyorum diyorum 30 yaşında bekarım. Annemde erken menopoza girmiş ben de öyle olurum diye çok korkuyorum :KK43: benim gibi olanlarınız var mı?

Canım benim durumumda aynı seninki gibi 2 gün oluyorum 3 gün leke oluyor sadece doktor bana da normal dedi ama uzun süreli yoğun adet olanları duydukça kendimi garip hissediyorum.

Ayy evet ya ben biz onlara özeniyoruz onlar bize:) özenilecek bişey değil biliyorum ama başlamasıyla bitmesi bir olunca insan sinir oluyor:) peki senin denediğin bir şey oldu mu şuana kadar artırmak adına? Ha mesela benim bi ay biraz daha fazla gelmişse bir sonraki ay daha az olabiliyor senindemi öyle?

X