hamileyim ve astım hastasıyım yardım edin

sekerkizcandy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
26
1
41
arkadaşlar ben ayın 4 nde astım olduğumu öğrendim ayın 10 na kadar pulmicort 400kullandım ayın 12 sindede hamile olduğumu öğrendim.göğüs hastalıkları doktoru kullanabilirsin gebelerde kullanıyoruz dedi.iki kadın doğum doktorundan biri kullan diğeri düşüğe neden olabilir kullanma dedi ne yapıcam şimdi.aranızda böle olan varmı .ve dün akşam tekrar öksürük krizim başladı.

canım geçmiş olsun.bende 1 ay önce astım oldumu öğrendim.ama bekarım hamile diilim fakat astım için sana tavsiyede buluncam.15 gün boyu her sabah aç karnına 1 bardak oda ısısnda süte 1 bıldırcın yumurtası 1 tatlı kaşığı arı sütü karıştırıp içiyosun.15 günden sonra haftada 3 gün daha sonra 2 gün olarak 3 ay devam ediyorsun.içmeye başladıktan 3gün sonra boğazında ve nefesinde rahatlamayı farkedeceksin zaten.ben yapıyorum çokta rahatım ayrıca cildimede çok iyi geldi bu karışım.birde benim dr bana antibiyotik yerine bol bol soğan ve sarmısak tüketmemi söyledi.

canım geçmiş olsun.bende 1 ay önce astım oldumu öğrendim.ama bekarım hamile diilim fakat astım için sana tavsiyede buluncam.15 gün boyu her sabah aç karnına 1 bardak oda ısısnda süte 1 bıldırcın yumurtası 1 tatlı kaşığı arı sütü karıştırıp içiyosun.15 günden sonra haftada 3 gün daha sonra 2 gün olarak 3 ay devam ediyorsun.içmeye başladıktan 3gün sonra boğazında ve nefesinde rahatlamayı farkedeceksin zaten.ben yapıyorum çokta rahatım ayrıca cildimede çok iyi geldi bu karışım.birde benim dr bana antibiyotik yerine bol bol soğan ve sarmısak tüketmemi söyledi.

çok teşekkür ederim canım hemen denicem ilaç kullanmak istemiyorum bu iş şakaya gelmez.heleki doktorlar farklı fikirdeyse.

X