Cilt Bakımı Ürünleri Kalp Kil Maskesi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

DUYGUCIKMAZI

maskeli balo ve shte yüzü
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
9.240
20
arkadaşlar kalıp şeklınde yeşil renkte....kil var attarlarda...bunu yuze maske olarak kullanıldıgında gözenekleri sıkıştırıp...sıyah noktalara ıyı geldıgını ve yuzu gerdıgını soyluyorlar...acaba uygulayıp memnun olan varmı....tavsıye edermısınız..tesekkurler

ben de aldım cnm ama henüz denemedim cildinin türü de önemli. bi araştır ona göre kullan istersen benimki karma..

arkadaşlar bır bılgısı olan yokmu...arkadaşım kullanmış..cıltı cok guzel gorunuyor ama her cılde uygunmudur bılmiyorum sızın fıkırlerınıze ıhtıyacım var.........

ben kil maskesini yıllardır düzenli uygularım.yeşil kil daha çok yağlı ve karma cilde sahip kişilerin kullanmasını öneririrm.hassas ve kuru cildi olanalr beyaz kil kullanmalı.
ben limon-yeşil kil-ve gül suyunu karıştırıp haftada bir gün yüzüme sürüyorum.gayet besleyici ve arındırıcı bir maske.icindeki mineraller cilde dışardan destek sağlıyor.hatta kil kaolin olarak tüm maskelerde yer almakta

kıl maskesını kullanmak acaba cıltı tahrıs edermı..yada kıllanma yaparmı arkadaslar merak edıyorum..

hiç bişey yapmaz canım.ben her hafta düzenli bişekilde kil maskesi yapıyorum cildim ışıl ışıl oluyo sıkılaşıyo sivilcelere güneş lekelerine çok iyi canım eskiden kadınlar saçlarını sabun yerine kille yıkarlarmış yumuşacık ediyomuş

ben kil maskesini yıllardır düzenli uygularım.yeşil kil daha çok yağlı ve karma cilde sahip kişilerin kullanmasını öneririrm.hassas ve kuru cildi olanalr beyaz kil kullanmalı.
ben limon-yeşil kil-ve gül suyunu karıştırıp haftada bir gün yüzüme sürüyorum.gayet besleyici ve arındırıcı bir maske.icindeki mineraller cilde dışardan destek sağlıyor.hatta kil kaolin olarak tüm maskelerde yer almakta

Ne oranda karıştırıyosun cnm bunlarıı? Bnde aldm malzemeleri ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum yardımcı olurmusunuz?:ecrin_bebek:

bende de karışım halinde var
yımuşacık yapıyo cildimi bi zararı da olmadı
siyah noktaları yok ediyo gerçekten

yaklasık 4 aydır kullanıorum ılk basta beyaz kıle bnzer kıl almıstım aktardan acık cılt sorunum vrdı akne ızlerm kalmıstı gıtmesne yardmcı oldu bıtınce dogacının kını aldm dha onceden cılt sorunum oldgndan ılac kullanıordum onun etkısıyle demek eskıden yaglı bı cıldım varken smdı bu dogacının kılıyle haftada bırkez uygulamda yınede kurudu :KK43: ama bebek gbı puruzsuz cıldım sıyah nokta fılan derdım kalmadı allhtan ıcıne damla seklınde zeytınyagı soda koyuyrm yuzum kurumaya baslayınca hemen yıkıorum kuruyunca alerjı yapabılıo cnku !!!!!! kızlar kuru cılde sahıpsenız kesınlıkle beyaz kıl kullanın ..

X