sorun bende mi..ben mi kötüyüm insanlarmı acımasız..anlamadm..ağlıorm yine yine yine.

kimono34

Guru
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2008
85
14
slm kızlar..
sorun bende mi bilmiorum
2ayda 6 kişi bırakıp qitti beni
en sonuncusuda dün qece..
sorun bende mi :/
bn sadece sewmıstım
değer vermiştim..
ağlıorum dün geceden beri sürekli
dinmio gözyaşlarım kendime ağlıorum
aptal yerine konuldum
canım dediklerim canımı yaktı..
ben çok kötüyüm arkadaşlar
dayanack hiç gücüm kalmadı
yalnız kaldım..
:KK43:

Arkadaşım içimden geleni açıkça söyleyeceğim kusura bakmazsan ...

2 ayda 6 kişi fazla değil mi...Bunların hepsini sevdin mi???

Yani sevmek falan basit değil ki o kadar hemen hayatına sokma erkeği sonra gitti mi zor olur....

Yanlızlık güzel şeydir biraz tadını çıkar ve zamana bırak....

daha önceki konularını da biliyorum canım..
ama bence hatayı hayatına 2 ayda 6 kişiyi sokarak yapmışsın..

güzel arkadaşım önce sakin ol, 2 ayda 6 kişi çok fazla değil mi, sen de hazır olmadığın ilişkilere kalkışmış olmayasın sakın, lütfen moralini bozma, sağlıklı ve güzel ilişkiler kurmaya çalış, ama biraz zaman tanı kendine bu arada, düşün, belli ki onlar seni haketmiyorlarmış...

Sakin olmaya çalış, bekle, kendini dinlendir.
Ve mutlaka bir terapiste git.
2 ayda 6 kişiyi sevmiş olman ya da sevdiğini düşünmen üzerinde düşünülmesi gereken birşey. Bence başka sıkıntıların olabilir. Bir yardım alsan çok faydası olur eminim.
Hadi biraz toparlan.
Hayat şu anda zannettiğinden çok daha güzel, tek şartı güçlü olmak. Bunu yapabilirsin.

sanırım kendini boslukta hissediosun birine ihtiyacın var e tabi öle olunca hemen güveniveriyosun bence sendeki tek sorun çabuk güvenmen ayrıca artık adm gibi adam bulmak da çok zor erkeklerin çoğu öle yani o yüzden ince ele sık doku olur mu cnm

arkadaşlar
6 kişinin hepsi sevgilim deildi ki :s
1 kişisi sevgilimdi ..
diğerleri dostum dediğim insanlardı
ben 2ayda 6 kişiyi eskitsem oturup onlar için ağlamam ..:S

Arkadaşım içimden geleni açıkça söyleyeceğim kusura bakmazsan ...

2 ayda 6 kişi fazla değil mi...Bunların hepsini sevdin mi???

Yani sevmek falan basit değil ki o kadar hemen hayatına sokma erkeği sonra gitti mi zor olur....

Yanlızlık güzel şeydir biraz tadını çıkar ve zamana bırak....

Aynen katılıyorum,
Biraz ayran gönüllülük var galiba sende.

cnm bende eskıden senın gıbıydım takılırdım peşlerine ama 2 ayda erkek cok fazla ya yargılamak ıstemıyorum ama hangı arada tanıştın,güvendın,bağlandın,ailesel sorunların var sanırım ve bu eksıklıgı erkeklerle kapatmaya çalışıyorsun ama yanlış yapıyorsun.Bıran önce toparlanmalısın.

arkadaşlar
6 kişinin hepsi sevgilim deildi ki :s
1 kişisi sevgilimdi ..
diğerleri dostum dediğim insanlardı
ben 2ayda 6 kişiyi eskitsem oturup onlar için ağlamam ..:S

Kusura bakma, ilk mesajında sanki hepsi sevgilin gibi anlaşılmış, ben o yüzden öyle yazdım. Hani bir boşluk yaşıyorsun bir yardım alsan iyi olur gibi geldi. Tamamen yanlış anlama.
Bazen herşey üstüste gelebiliyor. Sakin olmaya çalış Dostlarından, arkadaşlarından, sevgilinden üstsüte beklemediğin şeyler görmüşsün ama üzülme. Ne derler "Beni öldürmeyen şey, güçlendirir."
Peki neden böyle şeyler oldu, Birbiriyle bağlantısı var mı olayların, yoksa tesadüf mü?
Ya da acaba sen de farkında olmadan, istemeden kırıcı olmuş olabilir misin etrafındaki insanlara karşı. Hepimiz böyle dönemler yaşıyoruz zaman zaman, öyle birşey varsa telefi edebilirsin belki.

bencede 2 ayda 6 kişi çok fazla sen en iyisi bi süre kafanı dinle hayaıtna kimseyi sokma...

arkadaşlar tekrar söylüyorum hepsi erkek arkadaşım deildi
herşeyin farkında olan genç bi kızım
sadece aptal yerıne konulmak acı geldi derdimi sizinle paylaştım
herşey üst üste geldi
sonrada olan bana oldu
yanlıs anlasanzda yorumlar için sağolun..

bencede 2 ayda 6 kişi çok fazla sen en iyisi bi süre kafanı dinle hayaıtna kimseyi sokma...

devamını yeni okudum kusura bakma insanları anlamak gerçekten zor bazen bakıyorumda insanlar çok çabuk değişebiliyo o yüzden takma kafana bırakta onlar üzülsün seni kaybettikleri için

Ilk mesajinda aciklayici yazmamisin.
bende ilk okudugumda 6 kisiyi sevgili olarak algiladim..
ama bir tanesi sevgilinmis..
bazen hayatta hersey üst üste geliyor,sanirim gergin bir dönemdesin bunu fazlasiyla cevrenede yansitmis olabilirsin..

Her ayrılığın ardından boşluğa düştükçe hayatına birilerini adapte etmen mantıklı bir durum değil sen çivi çiviyi söker misali davranıyorsun ama çok acele ediyorsun bence sevmek bu kadar basit değil,seninkisi hoşlanmanın içine girer sevmek bambaşka bişey,kendine zaman tanımalısın,sen üzüntülerini bir başka erkeğin dindirmesini istiyorsun ama kendine sadece kendin yardımcı olabilirsin unutma!

canım geçmiş olsun boşverrrr.bi dönem benim de bazı arkadaslarımla ilişkim bitmişti ve anladım ki herkes dost değil..suç sende olamaz karşılıklıdır belki.olan olmuş dert etme bu kadar canın sağolsun boşver insan mı yok..

canım yanlış anlama ama
6 ayda 6 kişi terketmiş seni
1 i sevgilindi,diğerleri arkadaşımdı diyorsun...
Gitmelerinde hata biraz sende olabilir mi ?
:nazar:

merhaba arkadaşlar ben de ilk defa bu akşam aranıza katıldım ve yazılarınızı okudum.didoşum nasılsın.senin geçirdiğin dönemden bende geçtim.insanlar bazen çok namkör oluyorlar.bence herkese hakettiği değeri vermeklazım.ve bu dönemi kısa zamanda atlatırsın canım.o kadar takma bence.ama benden sana bir uyarı eğer sende benim gibi çok iyi niyetli temiz düşünen biriysen bu tür sorunlarla hep karşılaşırsın.insanlara fazla güvenme ve kesinlikle taviz verme en kısa zamanda toparlanman ümidiyle

X