Kese yok :(

Sersoy

www.ebruhane.blogcu.com
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2007
2.998
2
45
Kızlar az önce dr dan geldim... 6+1 olmama rağmen keseyi göremedik. Çok kötü durumdayım... senağlama pirinç tanem... cennet kokulum yokmuş... öyle dedi dr, ne rahatt söyledi senağlama oysa ben ne umutlarla ne sevinçlerle beklemiştim onu senağlama yoruldum artık bu kaybetmelerden! Dualar etmiştin Rabbim yeniden bulupta kaybettirme diye... kabul etti sanmıştım.. yanılmışım meğer... senağlama meğer daha dökülecek çok gözyaşım varmış... meğer kavuşmaya daha çok varmış... belkide kavuşma diye birşey yokmuş... senağlama

Bir daha asla hayal kurmayacağım!

lütfen böyle düşünme
belki de geç döllenme olmuştur hemen ümitsizliğe kapılma
seni çok iyi anlıyorum hamile olduğunu öğrenip mutluluktan gözyaşı döktükten
sonra dr gidipte ultrasonda bebeğini görememenin ne demek olduğunu çok iyi biliyorum
2 kere yasadım bu olayı beklemekten ve dua etmekten baska sansımız yok
herseyin hayırlısı bunda da vardır bir hayır demekten baska sansımız malesefki yok

cnm çok üzüldüm kese nasıl yok ya ben bu konuyu hiç bilmiyorum kusura bakma cnm

yani kan testi yaptın gebe çıktın ama gebelik yok .....nasıl oluyor

ah canım ya çok üzüldüm... oysa ne umutlu haber vermiştin bize....

kısmet değilmiş demek...

belki geç döllenme olmuştur.... üf ne söylesek sana boşş .... teselli yet mez sana ... hayallerin yıkılmasını bende çok iyi bilirim... ve şu an gözlerim dolu dolu... üzgünüm canım.. bu günleri çabuk atlatmanı diliyorum... umarım sende cennet kokuluna tez zamanda kavuşursun....

SELMA......NE DİYOSUN......:1shok:....:1shok:... NASI YOK KESE.....
aman ALLAHIM.....sözün bittiği yer.....
bi yalnış olmasın....göremedi belki dr....başka yerede git....olmaz ya ne demek kese yok ... ne kadar yüksekti tahlil sonuçların....
İNANAMIYORUM CANIM ARKADAŞIM.....
NE OLUR KENDİNİ ÜZME... GİT BAKALIM Bİ DR DAHA....YANILMIŞ OLABİLİR... AYYY
NE DİCEMİ ŞAŞIRDIM.....GİT YA BAŞKA DR DA GİT... LÜTFEN.......SELMA....

Canım Arkadaşım benimmm sersoyumm çok kötü oldum üzüntümü anlatamam
Şuan ne yazacağımı şaşırdımm :KK43:
Allahım sana boll sabırlar ve dayanma gücü versin inşallah

canım çok üzüldüm nedesek boş ama belki geç döllenme olmuştur bencede bir doktorla kalma başka bir doktora daha git...

canım benim görümceme de doktor öyle dedi.7,haftasında hem bebeği hem keseyi gördüler.
biraz daha bekle ümitsizliğe kapılma ne olur.

offf canım çok üzüldüm inan ama belki biraz daha bekle ha ne bilim belki daha erkendir görememiştir ne bilim bir yanlışlık olmuştur bi kaç gün daha bekleyip bir başka dr. daha gitsen belki o görür ne bilim canım diyecek bir şey bulamıyorum ne olur üzme kendini lütfen allah kimsenin başına vermesin bende aralık ayında dış gebelik yüzünden aldırmak zorunda kaldım bebeğimi ama ne yapalım bundada bir hayır vardır rabbim hiçbirşeyi sebepsiz vermez bunu....

canım hemen ümitsizliğe kapılma. sat a göre 6+1 olabilirsin ama geç döllenme olmuş olabilir. ben de mesela sat a göre 6 haftalık falanım ama cuma günü dr 5 haftalıksın dedi. karından baktı keseyi göremedi ilk önce. idrara sıkışık olmanız gerek. gidin su falan için 1-2 saat sonra yine gelin dedi. yine gittim hayal meyal bişey var ama net değil dedi. ben de çok panik olmuştum. benim de ilk gebeliğim boş gebelikti o yüzden hep korku içindeyim. sonra vajinal bakalım istermisin dedi. ben de kabul ettim. vajinal usg ile gözüktü çok şükür. sen karından mı baktırdın bilmiyorum ama istersen vajinal baktır. ve bir kaç gün daha bekle. bu arada beta hcg baktır ilk günden bugüne artış normalmi ona bir bakın.inşallah görürüsün canım. Allah'tan ümit kesilmez.

evet bence başka dr da gitmen ..peki dr nededi dış gebelik olabilirmi dedi neler dedi tam anlatırmısın...

bende bebeğimi 6+6 da gördüm
7.haftama doğru belki seninde öyle birşeydir
bence tek doktorla yetinme canımcım

benımkıde 6 haftalıkdı dr üstden bakmadı altan bakalım üsten gözükmez dedi.acaba nerden bakdı dr??

birde kan sonuçların nasıl çıkdı...

benımkıde 6 haftalıkdı dr üstden bakmadı altan bakalım üsten gözükmez dedi.acaba nerden bakdı dr??

birde kan sonuçların nasıl çıkdı...

birde sadece keseyi gördük bebek yokdu sanırım...bunuda vurgulayım yani dr keseyi altdan bakmasa göremiyecekdi demek..bence bize neler olduğunu anlat yada başka bir dr git yada nasıl yaa ben bişi anlamadım..

Kızlar az önce dr dan geldim... 6+1 olmama rağmen keseyi göremedik. Çok kötü durumdayım... senağlama pirinç tanem... cennet kokulum yokmuş... öyle dedi dr, ne rahatt söyledi senağlama oysa ben ne umutlarla ne sevinçlerle beklemiştim onu senağlama yoruldum artık bu kaybetmelerden! Dualar etmiştin Rabbim yeniden bulupta kaybettirme diye... kabul etti sanmıştım.. yanılmışım meğer... senağlama meğer daha dökülecek çok gözyaşım varmış... meğer kavuşmaya daha çok varmış... belkide kavuşma diye birşey yokmuş... senağlama

Bir daha asla hayal kurmayacağım!

kuzum bi dur ne olur ya belki geç döllenmedir
ne bileyim dr tam olarak ne dedi gebelik yok mu dedi 1 hafta ya da2 hafta sonra gel falan demedi mi yani nedir anlamadım kuzum bi anlatsana

canım
hemen emin olma.
Başka bir doktora daha görün.
ve hatta bi kaç doktora daha.
ondan sonra emin ol.[/I]

çok üzüldüm canım yaa
nasıl da müjde veriyordun bizlere
belli aynı ya da benzer acıyı tekrar yaşıyorsun ama hemen ümitsizliğe kapılma
arkadaşların dediği gibi geç döllenme olmuş olabilir ve bi de mutlaka vanijal usg ye baktır canım benim
aman yaaa zaten benim için zor bi gün
boş gebelik yaşamış biri olarak zor ya çok zor
dr bi daha ne zaman çağırdı ne dedi
bence de başka bi dr git güzelim

X