ani gözaltı şişmesi :(((

E

EU1

Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar Şeniz
1 hafta önce durup dururken gözüm kaşınmaya başlamıştı, tuttum kendimi hiç kaşımadım,elimi sürmedim, yarım saat falan sonra geçti, sevindimm sonra bi baktım aynaya gözümün altı şişmiş baya. hem de kırmızı olmuş biraz. resmen gözaltı torbası gibi :1shok: uyudum uyandım geçti. bugün şimdi aynı olay tekrarladı. senağlama yine önce kaşınma, sonra şişlik. hiç hayatımda böyle birşey olmamıştı, şimdi 1 hafta içinde 2 kere oldu, anlayamadım neden senağlama günde 7-8 saat uyuyorum, sigara-alkol kullanmıyorum, gözaltıma herhangi birşey sürmüyorum.neden olmuş olabilir, fikri olan?? a.s.

pilarcım
göz yapisi itibarı ile çok hassastir
yani şimdi burda biz ne söylesek koca kari ilacı olmaktan öteye gidemiyecek
o yüzden böyle önemli mevzularda işi uzmanına bırakmak en iyisi...
lütfen yarın doktora git:içelim:

Canim hemen doktora gitmelisin,cünkü göz cok hassastir..

Lütfen kulaktan dolma bisilerde deneme emi..cok gecmis olsun..

belki yedigin bi şey dokunmuştur torba olamaz o yıllar içinde oluyor..doktora görün bakalım çok geçmiş olsun...

belki yedigin bi şey dokunmuştur torba olamaz o yıllar içinde oluyor..doktora görün bakalım çok geçmiş olsun...

torba değilde canım işte gözaltında yarım ay şeklindeki yer şişiyor+ kızarıyor. şimdi kendi kendine geçti kırmızılığı, şişliği de indi sayılır. ama neden oluyor anlamıyorum işte :nazar: sadece süt içmiştim, yediğim birşeyden olduğunu sanmıyorum. fisfisfis

gurbaacım cilekkciim ve uvercinka teşkkürler ilginiz için Şeniz

yediğin içtiğinden değil de başka birşeye alerjik reaksiyon göstermiş olabilir,toz toprak,polen hatta sudan bile olabilir.
mutlaka doktora git yarın..
acil şifalar

X