Bayrampaşa Ceza Evi

tatarxixm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2006
1.282
3
47
bugun eşile bayrampaşa ceza evini gezdik
cok kötü oldum ya alah kimseyi düşürmesin öyle kötü kokoyorduki yataklar yrganlar duruyordu
ramazan için gösteriler vardı bahcesinde gezi için kapılar acılmıştı
iftar cadırları luna park vardı

alah kimseyi düşürmesin küçüçük avlusu vardı duvarlara yazılar yazmışlar taşındıkları için ble sevinnenler vardı kurtuluyoz diye yazılar yazmışlar

çok zor ya Allah kolaylık versin ordakilere, parmaklıklar ardında'yı bile izleyemiyorum ben, çok etkileniyorum olanlardan, ama hepsinin bir gerçeklik payı var tabi, o duvarların ardında kimbilir neler oluyor :1no2:

canım neden gittiniz cezaevine gerçekten çok kötü dür eminim allah kimseyi düşürecek hata yapmaya düşürmesin diyorum ben kendi adıma:Saruboceq:

benim babam yattı bayram paşada 3,5 ay hafif cezalıydı
yarı açık kısmında uzun zaman oldu ama ozamanlar öle kötü değildi
bende açık görüşe gitmişdim.10 sene oluyor ben gidelide.

allah kimseyi düşürmesin ben çok etkileniyorum gezmeye bile gidemem doğrusu allahım sen koru

canım neden gittiniz cezaevine gerçekten çok kötü dür eminim allah kimseyi düşürecek hata yapmaya düşürmesin diyorum ben kendi adıma:Saruboceq:

ay münücüm eşim istedi ceza evi taşındı ya orda gösteriler eylenceler konserler vardı gunduz vakti gittik koguşu acmışlar ziyarete baktık bizde ama cok etkilendik dogrusu hala gözümüm önünde senağlama
öyle bir yere neden eylence kurdularsa luna park filanda vardı

ay münücüm eşim istedi ceza evi taşındı ya orda gösteriler eylenceler konserler vardı gunduz vakti gittik koguşu acmışlar ziyarete baktık bizde ama cok etkilendik dogrusu hala gözümüm önünde senağlama
öyle bir yere neden eylence kurdularsa luna park filanda vardı

canım günaydın,
hadi ya ben bilmiyordum eğlence olduğunu keşke tadilat falan yapsalarmış seni nasılda olumsuz etkilemiş canım ya üüzlme lütfen:teselli:
bence organizasyon eksik olmuş ama şuda var cezaevi yani sonuçta daha iyi olmasını bekleyemeyiz değilmi kimler yaşamıştır kimbilir orada ünlü bayrampaşa ya adı üstündeyerimseniben

evet tatarım orası türkiyenin en eski cezaevlerinden harabeye dönmüştür eminim senin adamınkide iş yani gezecek başka yer kalmadımı... canım müü nünde dediği gibi ceza evi ama eski olduğu için ve boşaltıldığı için okadar kötü olmuş olabilir....

evet tatarım orası türkiyenin en eski cezaevlerinden harabeye dönmüştür eminim senin adamınkide iş yani gezecek başka yer kalmadımı... canım müü nünde dediği gibi ceza evi ama eski olduğu için ve boşaltıldığı için okadar kötü olmuş olabilir....

valla gezcek yer kalmamışgibi merak işte
anam belediyedede akıl işte eylence yapacak yer bulamamış gibi
coluk cocuk geziyor küçük cocuklar luna parkta var ya geziyorlar giren cıkan belli degill aman alah düşürmesin kimseyi :Saruboceq::Saruboceq:

X