Kılları Yumuşak Çıkaracak Bir Yöntem Var Mı?

CaRMiN

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
600
15
40
Ya arkadaşlar bu jiletle aldığımız kılların yumuşak çıkmasını sağlayabilirmiyiz??Bunun bi püf noktası var mı?

ya ben ağdayı beceremiyorum bi iki kere denedim ama yapamıyorum ne olur beceriksiz gibi kelimeler söylemeyin valla utanarak söyledim bunu :1closedeyes: nasıl yapılıyo bu yaa? :tomato:

Bu dediğin tıbben mümkün değil canım :) ama en kısa zamanda sir ağdaya başlarsan zamanla hem azalıyor hemde istediğin gibi yumuşak çıkıyor :1yes2: ayrıca o anladığımız bölgeyede yapılabilir.

ya ben ağdayı beceremiyorum bi iki kere denedim ama yapamıyorum ne olur beceriksiz gibi kelimeler söylemeyin valla utanarak söyledim bunu :1closedeyes: nasıl yapılıyo bu yaa? :tomato:

Canın çok tatlıysa (benim gibi) kendi kendine yapman biraz zor olur en iyisi kuaföre gitmektir :1yes2: nasıl yapıldığına gelincede burada anlatmak zor.

Arzucum hemen yırtalım canım :KK70: Bende sendendim.. Önce malum şey yüzünden doktora gittim.. Baktım bi tek benim yüzüm kızarıyo alla alla dedim..Sonra da epilasyona gittim..Orda da çok zorlandım açmak için ama kimsenin umrunda değil anam.. 1 kere açtımı gerisi geliyo hiç utanmayın!!! Ben utandığıma pişmanım yani...

Bideee!!! Ben epilasyona gittim, kıllar kızıl olduğu için makine görmedi ve dökülme olmadı.. Ağdayı 2 sene kadar yaptım ama kıl diplerim çok sert olduğu için çok falza tahriş oluyodu..Öyleki derim kalkıyodu..Kanıyodu.. Bende mecburi jilete döndüm ama hiç memnun değilim.. Ağda yapıp bioder kullanmak istiyorum.. Bunun içinde kıllarımı yumuşatmam lazım!! Ama anladığım kadarıyla bu mümkün değil..

kızlar tüylerinizi neyle alırsanız alın o sizin tercihiniz ama aldıktan sonra limon suyu ve tuzu karıştırıp aldığınız bölgeye sürün tüy köklerini öldürüyo bu karışım haliyle azaltıyoda...canınız yanıyo biraz ama kolonya sürmüş gibi o kadar katlanabiliosanız deneyin derim.

birde kızlar emla kremi deneyebilirsiniz forumta topiği var tavsiye edebilirim

X