Saç Rengi ve Saç Boyama evde sarı saç boyayabilirmiyim

yagmur26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2007
89
1
saçlarım şuan röfleli bu kez değişiklik yapmak küllü sarıya boyamak istiyorum saçlarımı küçük bebeğim var evde kız kardeşime boyatmayı düşünüyorum koleston küllü sarı rengi alıp da ama tereddütlerim var hiç kendim boyamadım ne kadar beklemeliyim ve sarı saç evde boyamak doğrumu kendi evde boya yapanlar bilgi verebilirmi

guzelm ben evde boyuorum saçlarımı tam olarak saçlarının rengı nedıır
ve tam olarak ne renge boyamak ıstıorsunz?
foto koyarsanız sevınırm

ben hep kendim boyuyorum evde hatta eşim boyuyor.bende koleston küllü sarı 12/1 kullanıyordum.1 yıldır loreal exellance 03 no kullanıyorum.daha memnunum.

guzelm ben evde boyuorum saçlarımı tam olarak saçlarının rengı nedıır
ve tam olarak ne renge boyamak ıstıorsunz?
foto koyarsanız sevınırm

kaydirigubbakcemile yakaladım seni.. yine sarı sac yine adreas... ahh aklından gecenleri tavsiye etme olurmu adreas ve lütfen sende yapma güzelim saclarına...kaydirigubbakcemile3 mahvolmasın sacların daha

arkadasım sizin sorunuza gelicede : evde sarı sac yapmak sarının tonlarını boyamak biraz tehlikelidir bana göre... röfleliymiş zaten saclarınız tek renk boya süreceksiniz üzerine belki olumsuz bi sonuc alabilirsiniz.tutabilirde belli olmaz ama . yine arkadaslar yardımcı olurlarda söylemek istedim sadece:1hug:

sadece yardımcı olcaktım neden öle diosunkı hem ben saçlarımı kuaförde yptırdım ayrıca kendım ettım kendm buldum. böle olcaını da bılıodum...

saçlarım şuan kumral üzeri platin sarı röfleli

canım saçın açık kumralsa koleston 12.1 i tavsıye ederım ama koyu kumralsa saçın turuncumsu olabılır ve rofleli yerlerin yanabılır dayanıksız sa ben çok çalıştım kolestn 12.1 ile eğer kendi saçının bı fotosunu koyarsan sana sonucu yazabılırım tahmınen

Benimde saçım röfleli ama benim dip boyam geldi ben de gittim koleston 8.1 küllü kumrala boyadım.biraz kızılımsılık oldu. ama sonradan aktığında kahveremsi bi renk aldı sanki, daha sonra ikinci kez vital küllü sarıya boyadım.sonuç daha berbat oldu daha kızılımsı oldu.ben şimdi ne yapayım bu kızılımsılık bakırlık nasıl gider nasıl açılır.herkes loreal 03 çok iyi açıyor diyorlar yada açık küllü sarı 12.1 loreale boyasam nasıl olur en iyi röflemin uçlarına yakın bir renge nasıl ulaşırım.bilen deneyen biri varsa lütfen yazssın. ACİL YAAAAAAAAAAAAÇok üzgünüm çoook

Canım uzun zamandır girmiyordum yinede cevap yazayım dedim.o kızıllık açık renklerle gitmez banada olmuştu karamel yada koyu kahve anca kapatır ama kızılımsılık yine diplerde kalıyor malesef.mirmirmirmir

bende küllü sarı yapmak istiyorum koleston mu yoksa loreal excellence mı kullanayım koleston rengi tutuyor ama saçı yıpratıyor :bbo:
loreal excellence nasıl kullananlar fikir versin lütfen:Saruboceq:

küllü sarı kullanmayın ya turuncumsu yapıyor ya da gri tonları. önce küllü yapıp sonra normal sarı kullanın. küllünün 12.1 ini yaptıktn snra voila 10.0 kullanın. ben böle yaptım we harika oldu.

ayrıca lütfen denemeyenler mantık yürütmesin. çnk hiç mantık yürütülebilecek bir konu değil. çok riskli we saçın her renk alabilir. ben deneyimimi sölüorum.

merhaba benımkı suankı saç rengım bronz kahve ve karamel karısımı renk halıykı hafıften bakırlıkta var yaklasık 1,5 aydır boyamıyorum ve suan sarı tonlarında yapmak ıstıyorum hangı markanın kac numarasını kullansam ıstedıgım tonları elde ederım

Kızlar saçım şuan koyu sarı fakat ekteki renkten boyamak istiyorum.Yardımcı olabilir misiniz ?Soldaki benim saçım sağdaki olmasının istediğim renk yani Farah Zaynep Abdullahın saç renginden istiyorum.Bana yardımcı olurmusunuz ??? $Orta-küllü-kumral-saç-rengi.jpg $farah.jpg $farah (1).jpg

Kızlar saçım şuan koyu sarı fakat ekteki renkten boyamak istiyorum.Yardımcı olabilir misiniz ?Soldaki benim saçım sağdaki olmasının istediğim renk yani Farah Zaynep Abdullahın saç renginden istiyorum.Bana yardımcı olurmusunuz ???Eki Görüntüle 961813 Eki Görüntüle 961814 Eki Görüntüle 961815
Cnm güzel bi açık kumral tutturmuşsun, sağdaki rengi istediğine emin misin? Çoğu kişi doğal bir kumral tutturmaya çalışırken doreli renklere ulaşıp mutsuz oluyor.sağdaki rengi istediğine eminsen işin kolay.zaten senin saçının aynı renginin dorelisi.yani hangi boyayla boyadıysan aynınının veya bi açığının dorelisiyle boya.alttaki renk ise daha açık, doreliyle boyayıp sağdaki rengi bi süre kullanırsın, yaza girerken de platin balyaj attırırsan alttaki renk çıkar.öptüm :)

Son düzenleme:
X