Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: evde sarı saç boyayabilirmiyim

1. Konu Sahibi : yagmur26 #1
    Giriş tarihi
    Jun 2007

evde sarı saç boyayabilirmiyim

saçlarım şuan röfleli bu kez değişiklik yapmak küllü sarıya boyamak istiyorum saçlarımı küçük bebeğim var evde kız kardeşime boyatmayı düşünüyorum koleston küllü sarı rengi alıp da ama tereddütlerim var hiç kendim boyamadım ne kadar beklemeliyim ve sarı saç evde boyamak doğrumu kendi evde boya yapanlar bilgi verebilirmi

2. Konu Sahibi : yagmur26 #2
    EU1 Guest
    guzelm ben evde boyuorum saçlarımı tam olarak saçlarının rengı nedıır
    ve tam olarak ne renge boyamak ıstıorsunz?
    foto koyarsanız sevınırm

3. Konu Sahibi : yagmur26 #3
    ben hep kendim boyuyorum evde hatta eşim boyuyor.bende koleston küllü sarı 12/1 kullanıyordum.1 yıldır loreal exellance 03 no kullanıyorum.daha memnunum.

4. Konu Sahibi : yagmur26 #4
    Giriş tarihi
    Sep 2008
    Alıntı adreas kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    guzelm ben evde boyuorum saçlarımı tam olarak saçlarının rengı nedıır
    ve tam olarak ne renge boyamak ıstıorsunz?
    foto koyarsanız sevınırm
    kaydirigubbakcemile yakaladım seni.. yine sarı sac yine adreas... ahh aklından gecenleri tavsiye etme olurmu adreas ve lütfen sende yapma güzelim saclarına...kaydirigubbakcemile3 mahvolmasın sacların daha

arkadasım sizin sorunuza gelicede : evde sarı sac yapmak sarının tonlarını boyamak biraz tehlikelidir bana göre... röfleliymiş zaten saclarınız tek renk boya süreceksiniz üzerine belki olumsuz bi sonuc alabilirsiniz.tutabilirde belli olmaz ama . yine arkadaslar yardımcı olurlarda söylemek istedim sadece:1hug:

5. Konu Sahibi : yagmur26 #5
    EU1 Guest
    sadece yardımcı olcaktım neden öle diosunkı hem ben saçlarımı kuaförde yptırdım ayrıca kendım ettım kendm buldum. böle olcaını da bılıodum...

6. Konu Sahibi : yagmur26 #6
    Giriş tarihi
    Jun 2007
    saçlarım şuan kumral üzeri platin sarı röfleli

7. Konu Sahibi : yagmur26 #7
    Alıntı yagmur26 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    saçlarım şuan kumral üzeri platin sarı röfleli
    canım saçın açık kumralsa koleston 12.1 i tavsıye ederım ama koyu kumralsa saçın turuncumsu olabılır ve rofleli yerlerin yanabılır dayanıksız sa ben çok çalıştım kolestn 12.1 ile eğer kendi saçının bı fotosunu koyarsan sana sonucu yazabılırım tahmınen

8. Konu Sahibi : yagmur26 #8
    Benimde saçım röfleli ama benim dip boyam geldi ben de gittim koleston 8.1 küllü kumrala boyadım.biraz kızılımsılık oldu. ama sonradan aktığında kahveremsi bi renk aldı sanki, daha sonra ikinci kez vital küllü sarıya boyadım.sonuç daha berbat oldu daha kızılımsı oldu.ben şimdi ne yapayım bu kızılımsılık bakırlık nasıl gider nasıl açılır.herkes loreal 03 çok iyi açıyor diyorlar yada açık küllü sarı 12.1 loreale boyasam nasıl olur en iyi röflemin uçlarına yakın bir renge nasıl ulaşırım.bilen deneyen biri varsa lütfen yazssın. ACİL YAAAAAAAAAAAAÇok üzgünüm çoook

9. Konu Sahibi : yagmur26 #9
    Canım uzun zamandır girmiyordum yinede cevap yazayım dedim.o kızıllık açık renklerle gitmez banada olmuştu karamel yada koyu kahve anca kapatır ama kızılımsılık yine diplerde kalıyor malesef.mirmirmirmir

10. Konu Sahibi : yagmur26 #10
    Giriş tarihi
    Aug 2007
    bende küllü sarı yapmak istiyorum koleston mu yoksa loreal excellence mı kullanayım koleston rengi tutuyor ama saçı yıpratıyor :bbo:
    loreal excellence nasıl kullananlar fikir versin lütfen:Saruboceq:

Sayfa: 1/2 12 SonSon