Göz Makyajı Uzun ve gür Kirpik için

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
hint-badem yagı karısımını 4gündür sürüorum kirpiklerime
renginde biraz degişiklik oldu
siyaha döndü

hint-badem yagı karısımını 4gündür sürüorum kirpiklerime
renginde biraz degişiklik oldu
siyaha döndü

valla bıkmadan devam edersen çok hoş oluyor. ben bıkmadan 3 ay sürdüm. bu ara biraz aksattım ama ara ara yine sürüyorm . gerçekten rengi koyulaşıyor, canlanıyor.

rengi koyulasiyor dogru ama uzamiyor badem yagini yaklasik bir sene surdum gozumu yakmasida ayri sorun yani sadece sorun renkse rimel suruyorum zaten her aksam yapis yapis olmama gerek yok ben uzuyacak diye sabrettim ins hint yagi ise yarar :) kirpik permasida denedim arkadaslar ilk 2 hafta tamam ama oyle dedikelri gibi 3 ay gitmiyo hemen iniyo bir ise yaramiyor :)

hint yagi gercektende fayda ediyor. ben bunu bagdem yagila karistiriyorum. gece yatmadan bi kulak cubugu ile sürüyorum. yaklasik 2 haftadan belli kullaniyorum. bana uzadi gibi gelmediler, ama kirpiklerim gürlesti ve badem yagi sayesinde kapkara oldu. tabi göze kaciyor. zarari varmi bilmiyorum. kacinca az bulanik görüyorsun. sonra gözünü bi kackez kirpinca giri düzeliyor. :KK66:))))))

bunu ögrendiğim iyi oldu bende denemeliyim a.s

benim kirpiklerim uzun
ama göstermiyor kendini
kaşlarım gibi siyah değill maleesff
benim sorunuma iyi geldi bu karışım

Göz doktoruna gittiğimde bana çay falan sürmenin zararlı olduğunu söyledi gözlerinizi dinlendirmek için sadece sıcak su buharı iyi gelirmiş ama onun dışındaki hiçbirşeyi onaylamadı benden söylemesi arkadaşlar.

sıcak su buharı da cok zararlı.sakınn böyle bir şeyi denemeyinn........

kızlar hint kınasını kirpiklerime denemeyi düşünüyorum aranızda bu konuda fikri olan var mı ?

canım hint kınasıyla kirpik boyamayı hiç duymadım.ama bu işlemi yapmak göze zarar verir die düşünüyorum.sonuçta boya göze kaçabilir.
benim de bu konudaki deneyimim menekşe yağı olmuştu.güya kirpik uzatıyomuş.ama sürdüğüm anda dünyam karardı.inanılmaz yakıyor.yıkasan bile o acı geçmiyor.bana aktar önermişti.eğer sizde deneyecekseniz dikkatli olun derim.

Kızlar kirpiklerinizi neyle uzatırsanız uzatın belli bir süre sonra eski haline dönüyor, genetiği neyse o oluyor, boşuna uğraştığıyla kalıyor insan

yazın göz nezlesi çok olur insnlar krpkler yapışır gözlrmizi açmayız vs.. alerjk olur polenlerdn o zmnda en baslarda bu soğuk çay olayını yaprsnz gözlrnz iyilşr..

merhaba ben 1 ay önce arkadaşımda çok beğendiğim için kaynak kirpik yaptırmaya karar verdim . aslınd akirpiklerimde vardı hemde uzundu sadece daha dolgun ve hoş görünüyor diye yaptırdım sonra raa ara kirpiklerim kopmaya başladım korktmaya başlaıdm bende . sordum uzmana sadece senin küçük olan daha ince zayıf kirpiklerin kopuyordur oda kendini yeniler dedi 1 ay sonra bakıma gel yenıden aralara kirpik ekleyelim dedi . ben o kadra pişman oldumki yaptırdıgıma hiç kimsenin yapmasınıda istemem . başka bir şehirde korkumdan kirpiklerimi yeniden çıkarttırdıgımda kendimin sadece küçücük kısacık kirpiklerimin kaldıgını aralarda birsürü dökülme kopma olduugnu gördum . 1 haftadır badem yagı sürüyorum kopan kirpiklerim biraz olsun daha iyi gibi ama ne kadra sürede uzar böyle durumda olan varmı kendimi hiç iyi hissetmiyorum ancak rimel sürerek likit çekerek boşlukları kapatım biraz kirpigim oldugu gözuksun istiyorum . bana yardımcı olun kirpiklerim ne kadar sürede çıkar :KK43:çok üzgünüm çok mutsuzum:KK43::KK58:

gözlerinize nasil kaçiriyorsunuz kizlar
bende ¨kullaniyorum ama benimkiler kaçmiyor
kaçiyorsada valla farketmiyorum :s enteressan

Sen farketmiyorsundur, goze yagin ulasmamasi imkansiz. Ben argan yagi kullandim bir donem kirisikliklar için, goz kapagimin uzerine surdugum halde gozumun icine kadar ulasirdi birkac dakika sonrasinda. Ki asiri surmedigim halde...

Bu arada fstklsekey Mavala hakkinda sonuclari yazarim demistin ama paylasmamissin, neler oldu?
Ben de Mavala kullanmayi dusunuyorum. Alizade'yi yasadigim ulkede bulmam imkansiz, Mavala en azindan burda var.

rimel sürerken yapışan kirpiklere ne iyi gelir?

Yapisan derken? Birbirine yapisiyorsa rimelin firca sekliyle alakali, daka slk yapili fircalari kullanabilirsin...

Arkadaslar bu arada, kirpiklerinizi uzayacak diye kesmenizi tavsiye etmem. Uzadigi falan yok, kestiginizle kalirsiniz. Kesilen kirpik ise uzamiyor eski haline donmesi için, zamani gelince kendiliginden dokulup yeniden cikmasi gerekiyor. Bu da nerden baksan iki uc aylik mesele. :KK45:

kirpikleri boyasak acaba zararı olur mu?... benim kirpiklerim kıvrık ve çok fazla uzun rimel sürmeden siyah olsun istiyorum ama ileride bir zararı olur mu acaba?

dün akşam çayı denedim bakalım faydası olacak mı...

eeose kirpik uzatıcı serum kullandım ben.interenettenn aldım. kirpik dökülmesi yaşadım. kiripk ekimi yaptıracaktıma raştırırken buldum. klinik çalışmalrı yapılmış göze yan etkisi de yok .ben 2 cini aldım. kirpiklerimi ilk kez kuaförüm kısalttı. tavsiye ederim şekerim. selamlar

X