Göz Makyajı Uzun ve gür Kirpik için

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Badem yağı ve hint yağını karıştırıp dene çok memnukalıcaksın ...
:
n
ya bu yaglar ise yaramiyomu yoksa ben mi biseyleri yanlis yapiyorum acaba15 gün kullandim hint ve badem yxagini karistirdim burda okudugum gibi temiz bi rimel kutusuna koydum her gece uyguladim ama hic bi degisiklik yok.:1no2: bildiginiz baska cozumler yokmuCADIARZU

Alizade'yi dün kullanmaya başladım. Kolay sürülmesi için şişenin kapağına sabitlenmiş küçük bi fırça yapmışlar. İçinde susam yağı, badem yağı, zeytin yağı, hint yağı, defne yağı, papatya yağı, t. elma yağı varmış. Diğer tariflerden bi' kakao yağı eksik yani. Fazlası da var.. Kullanalım bakalım nolucak. Gelişmeleri yazarım size.

(Sınav stresinden canım sıkıldıkça yüzüme gözüme sizin tavsiyelerinizi uyguluyorum valla kızlar.. Çok iyi geliyor.. :teytey: )

slm arkadaşlar talıka lipocils diye bi ürün varmış kirpik ve kaşları uzatıp sıklaşıyomuş bende denemedim alayım denicem gelişmeleri yazarım

Evet hanımlar, söz verdiğim gibi yazıyorum.

1 aydan fazladır 3 günde 1 Alizade'nin kirpik ve kaş losyonunu kullandım. Kirpiklerim şimdi daha gür ve daha uzun. Yalnız kullanırken gözünüze kaçırmamaya dikkat edin, çünkü bulandırıyor ve biraz yakıyor. Şişenin sadece 1/5'i bitmiş durumda. Yani tek şişe sizi fazlasıyla tatmin edecektir. Hoşça kalın..

arkadaşlar nemlendirici kremler hakikaten işe yarıyor kardeşimin kaşları sarı ve azdı cildide çok hassastır sürekli krem sürmek zorundaydı... kullandığı kremleri kaşlarınada sürekli sürdü (hemen olacak bişii değil sabırla... uzunn süre kullandı) sonuç muhteşemmmmmmm çok güzel kaşları var kremin hiç zararı yok (herhangi bir nemlendirici olabilir ) tatlı badem yağıda işe yarıyor...

kardeş anlamadığım bi şey var..kaşları sarıydı demişsin ya kremler rengine de mi etki etti?
yani koyulaştırdı mı??cevaplarsan çok sevinirim :)

kardeş anlamadığım bi şey var..kaşları sarıydı demişsin ya kremler rengine de mi etki etti?
yani koyulaştırdı mı??cevaplarsan çok sevinirim :)

hayatım bende kullanıyorum ama kaşlarıma değil kirpiklerime
rimel sürer gibi sürüyorum
kaşlara fayda eder mi bilmem ama kirpiklere yararı var en azından ben memnun kaldım
burda bi arkadaş tavsiye etmişti arko kremin yağlı olanı varya nemlendirici olanı değil öbürü classic olanı onu sürdüğünü söylemişti bende sürmeye başladım iyi oluyo
artık kaşlarıma sürmeye de başlıcam ben bi şişede azcık badem ve hint yağını karıştırdım onu da uygulıcam kaşlarıma

hayatım bende kullanıyorum ama kaşlarıma değil kirpiklerime
rimel sürer gibi sürüyorum
kaşlara fayda eder mi bilmem ama kirpiklere yararı var en azından ben memnun kaldım
burda bi arkadaş tavsiye etmişti arko kremin yağlı olanı varya nemlendirici olanı değil öbürü classic olanı onu sürdüğünü söylemişti bende sürmeye başladım iyi oluyo
artık kaşlarıma sürmeye de başlıcam ben bi şişede azcık badem ve hint yağını karıştırdım onu da uygulıcam kaşlarıma

çok teşekkürler..ben kaş ve lirpiklerime badem ve hünt yağını ayrı ayrı kullanıyorum..kaşlarım zaten sıktı ama yeni çıkanlar siyah çıkıyo en azından..ama biraz sabır gerekiyo..
kirpiklerim de uzun ve sık ama benim derdim rengi :çok üzgünüm: daha da koyulaşmasını istiyorum ama yağların pek faydasını göremedim malesef..kremi de ilk defa burda duydum..merak ediyorum renk için özellikle..böyle işte..inşallah dertlerimize derman buluruz. .yerimseniben

Her bayan uzun ve gür kirpiklere sahip olmak ister bu o kadar da zor değil. Soğuk çayı pamukla kirpiklerinize kompres yaparsanız kirpikleri besler ve uzatır. Ayrıca çay gözlere de faydalıdır, kızarıklıkları giderir.
olabilir canım annem kardeşimle ikimizin saçını hep çaya patırılmış tarakla tarardı hep uzun ve gürdü...

Ben göz makyajının acı badem sütüyle temizlendiğinde kirpiklerin beslendiğini ve dökülmeyi önlediğini duymuştum ama denemedim hiç..Badem sütü yerine badem yağıda kullanılabilir..Ancak yağ kullananlar önceden makyajını temizlemeli

arkadaslar TALIKA LIPICOLIS almak isteyenlere tavsiyem okadar para verip almayin ! ben burda 30 euroya aldim yani sizin orda 60 milyondur,üstelik cok az icindeki ve gercekten 1.aydan sonra etki yapiyo ama 1.ayda TALIKA bitiyo gelde yine 30 euro ver..bence yani yazik paraniza hint yagini sürün ondan kat kat ve kat daha faydali,ama sabredin her gece sürün bir görevmis gibi :)) 1.hafta düzenli ama gercekten düzenli sürün etkisini görürsünüz...

yaaaaa ben birsey anlamadim hangi cayi uygulamaliyiz:KK43::KK43: bildimiz kara cay mi yoksa baska bir cay mi?? ve nasil kullaniyorus demliyoruzmu once? sonra caya mi batiriyoruz yoksa onun suyuna mi? ne olur aciklayin:KK43:

X