Nasırlarınız Için Krem Önerisi

tanzey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
11
0
marka vermem doğrumu bilmiyorım ama refer marka bi krem kullanıyorum,heryerde bulunmuyor.ben izmirde bi eczaneden temin ediyorum. fiyatı 30 milyon.bence pahalı.googledan baktım,ankarada bi eczaneye mail attım hani daha ucuzsa alıcaktım 3-4 paket 38 dedi.daha pahalı yani. ortalama fiyat aralığı bu. günde 1yada2 sefer sürüceksiniz. yıkanmış kurulanmış temiz ayaklarınıza, nasırlarınıza, topuklarınıza.sonra kalkmayın,emilsin iyice krem.1 paket-2 paket te farkı görün, şok olucaksınız... nasırlarınız tamamen geçebilir...

benimde ayağımda hemde önünde görünen yerde var okadar çok rahatsız oluyorumki çok dikkat çekiyor hatta bir ara nasırımı süsleyerek dövme şekli bile yapmayı düşündüm dikkat çekmesin diye ama ne kullandımsa geçmedi geçenlerde doktora gitmiştim varmı istediğin bir ilaç yazalım dedi bende ayağımı gösterdim geçirecek birşey yazarsanız dedim karekasan dı sanırım tam iyi hatırlamıyorum 1 haftadan beriş sürüyorum baya bir geçti gibi ama daha var kullanınca deri kendiliğinden soyuluyor yada nasırlar kabarıyor yüzeysel olarak bizede onu temizlemesi kalıyor zaman isteyen geçmesi için ama denemek lazım

kızlar ceviz yağı nasıra iyi geliyomuş sadece duydum.ben kendim bi ilaç almıştım adı scholl baya etkili ama düzenli kullanamadım hiç.kullansam geçirecek gibi yani.

doğal yöntem arayanlar için ananası öneriyorlar..
ananasta nasır çözücü enzimler varmış

marka vermem doğrumu bilmiyorım ama refer marka bi krem kullanıyorum,heryerde bulunmuyor.ben izmirde bi eczaneden temin ediyorum. fiyatı 30 milyon.bence pahalı.googledan baktım,ankarada bi eczaneye mail attım hani daha ucuzsa alıcaktım 3-4 paket 38 dedi.daha pahalı yani. ortalama fiyat aralığı bu. günde 1yada2 sefer sürüceksiniz. yıkanmış kurulanmış temiz ayaklarınıza, nasırlarınıza, topuklarınıza.sonra kalkmayın,emilsin iyice krem.1 paket-2 paket te farkı görün, şok olucaksınız... nasırlarınız tamamen geçebilir...

daha önce bu ilacın adını duymuştum ama haklısın heryerde bulunmuyor ben bulamadım

nasır bantı al 3-4 kez denemede gidiyor zaten kutusunda5 tane vardı galiba

ablamda da oldu nasır.çok kötü bişey ya önerin için tşkler thaliş

ayaklarını önce ılık suda 10 dakika beklet.sonra 1yumurta akı,bir tatlı kaşığı zeytinyağıve yaklaşık 2çorba kaşığı rendelenmiş beyaz sabunu iyice karıştırp nasırın üzerine sür.sıkıca bağlayıp sabaha kadar beklet sabah nasırlı bölgeyi temizle

ben yaptım benimki bir denemede çıktı ama ben nasırı resmen oymuştum.

kimileri nasırı kesiyormuş kimileride yakıyormuş ben bunları tehlikeli buluyorum
bant iyi geliyor birde axı isveç şurubu önce portakal nergizi kremi sürüyorsun sonra acı isveç şurubu nasırları düşürüyor eğer eski nasırlarsa ama yeni oluşmussa fazla sertleşmeden nasır bantı al

ya bende de var bayağı serttiler bende scrool diye bir solüsyon vardı eczanelerde satılıyo onu sürüyosunuz sabah akşam kendiliğinden soyuluyo bende işe yaramıştı ama sonra ben tembellik yaptım bıraktım belki sizde de işe yarar

nasırın üzeine ceviz yağı sürüldüğünde bir süresonra nasır yok oluyormuş.bugün gazete de okudum hemen haber verim dedim..benden sölemesii..sırnaşık şey

Umarım nasır bantlarında olduğu gibi,bir süre sonra yok olduğu yer yeniden nasırla dolmuyordur.
Denemek lazım,teşekkürler.

avuç içindeki nasırlara bir çözüm varmı...:uhm:

kimse bilmiyor mu yaw bişey yazmamışsınızbenneyaptımki

evet bilgisi olan varsa yardımcı olsun benimde alyans yüzünden nasır oluştu

X