kahvaltıda ne sütü kullanıyorsunuz?

muku68

Guru
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2007
72
2
41
arkadaşlar ek gıdaya başlıycam da sabah kahvaltı için sütün içinde reçel yumurta peynir ezip verin diyorlar ama ne sütü? inek sütü 1 yaşına kadar tercih edeilmiyor. devam mamasıyla mi veriyorsunuz siz?CADIARZU

devam mamasıyla verıyoruz canım ama bazende seftalıyle yapıyorum ben kahvaltısını degısıklık oluyor

kendi sütün var tabiki ben bu sabah ilk kahvaltısını kendi sütümle hazırladım gerçi biraz az oldu ama olsun başlangıç için yetti

devam sütüyle canım hatta kendi sütün çok geliyosu azda olsa kendi sütünü ver canım onun içine katıcaklarını kat ver

Neler katıyosunuz içine ve de miktar...
Milupanın portakallı msısrlı kahvaltısını aldım,bir de labne peyniri,dönüşümlü vereym diyorum,cicibebe+labne,hazır kahvaltı.

canım ben bebeğime kahvaltıyı şöyle yapıyorum çok da seviyor;
milupa aptamilden 100ml. hazırlıyorum.3 kasık milupa 8 tahıllı ballı kahvaltılık,1 tatlı kaşığı pekmezpınar bebekler için labne tuzsuz peynir(diğer gun peynır yerıne yumurta sarısı),2 bebe bisküvisi ekliyorum.
bebeğimin tahıl alması için 8 tahıllıyı kullanıyorum ama bazı mamaların hedıyesı kahvaltılıklar olunca onları kullanıyorum.

slm kızlar benim kafam iyice karıştı dün aşımız vardı doktora gittik bana ek gıdaya başlamam için bir fotokopi orda bebe bisküvisine 1 yaşında pekmeze ise 9 aylıkken başlamak gerekli olduğu yazıyo ama geçen aynı hastanenin aciline gitmiştik ordaki dr ise bunlara başlayabilceğimizi söyledi -tatlicadiarzu- kafamçokkarıştı neden doktorlar bir hareket etmiyo aynı hastanedekiler bile farklı şeyler söylüyo :uhm:
siz bunlara dr söylemesiyle mi başladınız yoksa kafanıza göre mi sizce ben ne yapmalıyım eşim dr söylediklerini fazla takma diyor ama ben bebeğime zarar vermekten korkuyorum :emir_bebek:
lütfen yardım edin

ben de 2 gündür kahvaltı veriyorum dün kendi sütümü kullandım bugün devam mamasıyla yağtım 50ml 1,75 kaşık mama koydum içine bir parça peynir ezdim 1 çay kaşığı keçiboynuzu pekmezi, kaşığın ucuyla tereyağ koydun 3 de bebe bisküvisi iyice ezdim gerçi bir miktar pütür kalıyor ama yedi yarısını (bu pütürler tam olarak gitmiyor bişey olmaz di mi?)

:
slm kızlar benim kafam iyice karıştı dün aşımız vardı doktora gittik bana ek gıdaya başlamam için bir fotokopi orda bebe bisküvisine 1 yaşında pekmeze ise 9 aylıkken başlamak gerekli olduğu yazıyo ama geçen aynı hastanenin aciline gitmiştik ordaki dr ise bunlara başlayabilceğimizi söyledi -tatlicadiarzu- kafamçokkarıştı neden doktorlar bir hareket etmiyo aynı hastanedekiler bile farklı şeyler söylüyo :uhm:
siz bunlara dr söylemesiyle mi başladınız yoksa kafanıza göre mi sizce ben ne yapmalıyım eşim dr söylediklerini fazla takma diyor ama ben bebeğime zarar vermekten korkuyorum :emir_bebek:
lütfen yardım edin

eşin doğru söylüyo canım bizim işimiz doktorlara kalırsa oooo bebişleriiz açlıktan ölür allah göstermesin ilk doktorumuz pekmez olsun cicibebe olsun vermeyin demişti şimdi aynı hastaneye gidiyoruz doktorumuzu değiştirdik ver dedi hem cicibebe vermedğim zaman oğlum kaka yapamıyo ne zaman versem yedikten 5 dakika sonra doldurmuş ufaklık.:emir_bebek::ecrin_bebek:

X