Hamile arkadaşlar.. Transferden sonra belirti olarak neler yaşadınız?

Mrb benim bugün 5 günüm pek belirti yok aramiyorumda zaten 3. Transferim lekelenme de olmadı önceki transferlerinde de aynıydı lekelenme oluncami tutuyor bebislerimiz

Buraya her topicte bir umut, bir belirti arayanlar için yazıyorum. Bütün başlıkları ezberledim yıllardır okumadığım konu kalmadı ve sonunda pozitifi gördüm. Takipler, aşılamalar derken en sonunda her iki tüpüm de tıkalı olduğu için ameliyatla alındı ve tek çaremiz tüp bebek kaldı. Ameliyattan 3 ay sonra kendimizi hazır hissederek başladık ve sorunsuzca transferim gerçekleşti, 6 yumurtam da donduruldu. Transferin 11. günü kanda beta hcg 348 çıktı ve tek belirtim aşırı yoğun adet sancılarım ve gece terlemelerimdi. Zaten her regl öncesi terleme yaşarım hiç konduramadım bile. Kesin tutmadı regl olucam derken 11. gün 348, 12.gün 459 ile ilerliyoruz şimdilik. Demem o ki doktorunuza güvenin ve asla belirti aramayın. Bütün konuları okuyan, deli gibi belirti arayan biri olarak hiçbir belirtim olmayan bir zamanda pozitifi gördüm hala inanamıyorum. Umarım herkes hiç ummadığı bir anda meleğine kavuşur🥰

X