Hamile arkadaşlar.. Transferden sonra belirti olarak neler yaşadınız?

merhaba...
7 mayısta transferim gercekleşti, 18 mayısta degerim 341 cıktı 20 mayısta 671 oldu...
18 mayısa kadar hiçbir sey hissetmedim hatta hisettemedigim için hiçde umursamadım... o gun hastaneye bile öylesine gittim....
Herkesin bunyesi farklı .... hersey kısmet......
Cok fazla takmamaya calisin... Hayırlısı ne zaman ise o zaman gebe kalırsınız.. Allah'tan ümit kesilmez...
Yeterki saglıklı sıhhatlı eli ayagı düzgün akli basında sansı kısmeti bol olsun....

canimm senin ilk denemendemi tutmustu

arkadaşlar merhaba ,tedavisi yeni başlayanlara hayırlı olsun mutlu sonuçlar alırsınız inşallah diyerek başlamak istiyorum...bende şu anda allahın izniyle yaklaşık 7 haftalık hamileyim yani transferin üzerinden 31 gün geçti ...evet bizde aynı şeyleri yaşadık hep bir belirti aradık durduk ve benim en büyük belirtim göğüslerim çok şişti ve çok acımıştı bunun dışında vücudunda farklılıklar hissediyorsun tam ne olduğunu anlatamıyorum ama birşeyler var yani...en önemlisi olumlu düşünmek ben hep olacağını düşündüm hep konuştum onlarla size en büyük tavsiyem olumlu düşünün...

arkadaşlar merhaba bugün 11. günüm bazılarnda idrarda belli oluyomuş dediler idrar testi yaptım negatif çıktı yarın kan testi yaptırcam sizce idrar testine güvenmelimiyim. çok korkuyorum yarın sonuç ne çıkacak acaba hazır değilim valla bu güne kadar hep bi yıkım yaşadım testlerimde ilk tüp bebek denemem banada dua edin nolur

arkadaşlar merhaba bugün 11. günüm bazılarnda idrarda belli oluyomuş dediler idrar testi yaptım negatif çıktı yarın kan testi yaptırcam sizce idrar testine güvenmelimiyim. çok korkuyorum yarın sonuç ne çıkacak acaba hazır değilim valla bu güne kadar hep bi yıkım yaşadım testlerimde ilk tüp bebek denemem banada dua edin nolur

umarım yarın pozitif sonuç alırsın ama sende okumuşsan idrar testi negatif çıkınca yanılabiliyo bana hemşirem de söylemişti ama pozitif çıkınca yanılma payı yokmuş
keşke idrar yapmasaydın yarın kanda baktıracakmışın zaten
şimdi ben nede desem sen kendini üzüp durcan
ama pozitif olmaya çalış:1hug:

benimde transferin 4. günü mütis belim ve kasıklarım agrıdı ins. hayırlı bi belirtidirya normalde adet olucam zaman bile benim agrım olmaz ne zor beklemek ya sadece kendimi dinler hale geldim

arkadaşlar dün akşam ani bi kanamam oldu doktora giitim test yaptırdım hiiiççç tutmamış şaştım kaldım 0.1 çıktı değerim normal günümden 5 gün önce oldu adetim .her yerim ağrıdı valla bu 12 gün içinde netice negatif bir hamilelik heyecenımda böylece sonaerdi.olsun bunada hamd olsun en azından sağlığım yerinde eşimin canı sağ.hem hemşire bu arada normal kalırsın belli olmaz dedi siz sağlıklısınız bi probleminiz yok dedi. ne kadar bi ara vermeliyim bana 2-3 ay dinlen dedi.bazılarıda hemen başla ara verme diyo.sizce napıyım

kızlar yarın 12.günüm test yapıcam transferim çok güzel gerçekleşti ben dayanamadım evde 8.gün idrar testi yaptım pozitif çıktı sizce bu ilçalardan olabilir mi merak ediyorum yarın bakalım nolcak

inşallah hamılesındır canım hayırlı haberlerını beklıyorum benımde bugun 9. gunum cumartesı gunu gıdıcem ben ıdrarda yaptırdım ama cıkmadı negatıf sonuc cıktı ama hafıf bır belırtı gorunuyor testte canım cok sıkıldı keske yapmasaydım pişman o0ldum....

kızlar yarın 12.günüm test yapıcam transferim çok güzel gerçekleşti ben dayanamadım evde 8.gün idrar testi yaptım pozitif çıktı sizce bu ilçalardan olabilir mi merak ediyorum yarın bakalım nolcak

canım hayırlı olsun silikte çıksa hamile olma ihtimalin çok yüksek bitanem gözümüz aydınhihoyyyt

canım hayırlı olsun.. ne mutlu sana ..darısı başıma inşalllah benimde yarın test günüm bakalım hayırlısı.. RABBıM ol derse olur..

bende transferden 12.gun sona kanda test yaptırdım 270 cıkmıstı ama evde ıdrarda negatıftı bence en garantı kan ama acele etmeyın hayırlısıyla tutmustur ıns ben suan 10.haftamdayım ılk 1ayda ıkı kere kanam oldu cok hafıf bunlarda normalmıs kasık ve bel agrısı sankı adet lcakmısın gıbı oluyor dr normal dıyor ıns herkes saglıkla bebeklerıne kavusur hepımıze ıyı sanslar :)

Arkadaslar merhaba, ben aranıza yeni katıldım ve ilk defa yazıyorum :KK70:
tüp bebek tedavisi goruyorum, çok sukur yumurta toplama islemını atlattım, cumartesi sabahı yapıldı işlem ve yarın sabah transferim gerceklesecek, ıkı embrıyo verecekler, ilk denemeden tutan var mı aranızda? deneyımlerınız nelerdır?

canım bende ılk tup bebek denememde tuturdum :) suan 10.haftam yas cok etkılı oluyormus benım esımde sorun vardı ılerı hareketlı sprem azdı ama tuttu ıkız hemde sona bırının kalbı durdu yokoldu sımdı tek kaldı bebegım ıns saglıkla sende hamile haberı alırısın cok zor bı surec ama kucagımıza alınca unutucaz ıns cektıgımız dertlerı kaydirigubbakcemile2 ıyı sanslar sana

arkadaşlar bugün 8.günüm belim ağrıyo sadece ne bilim evde oturdukça belirti arıyorum yokmu belirtisi olan pazartesi test günüm birde kullandığım jel bugün siyah şekilde geri geldi neden olabilir tutmadımı yoksa

herkese selam benimde bugün transferden sonra 4.günüm.bende heyecanla bekliyorum.ALLAH herkesin gönlüne göre verir inşaallah

merhaba
aranıza yeni katıldım inşaallah hepimizin yüzü güler
benimde 21 Ekimde transferim oldu yarın test yaptırıcam ama umudum yok çünkü hiç belirtim yok
göğüslerim falan hiç acımıyor acaba bunlar olmadanda pozitif sonuç alan varmıdır? moralim çok bozuk test yaptırmaya bile gitmek istemiyorum

slm ben yeni üyeyim umarım doğru yere yazmayı başarmışımdırkaydirigubbakcemile3transferim olalı 9 gün oldu ama dün jelim zeyranında dediği gibi koyu kahve geldi cok korktum dr normal dedi.böyle olup hamile kaln varmı?zeyra sonuç ne senin yazmamışsın.bide akıntım baya var.

X