yemekten sonra şişkinlik

ramitep

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
471
5
kıslar ben 24 haftalık hamişim ve artık ne yersem çok fena karnım geriliyor ve şiş hissediyorum kendimi devamlı geğriyorum ve rahatsızım sizinde oluyormu arkadaşlar ne yapsam sizce çok fazlada yemiyorum da nedeni nedir ki ne yapmak lazım

kıslar ben 24 haftalık hamişim ve artık ne yersem çok fena karnım geriliyor ve şiş hissediyorum kendimi devamlı geğriyorum ve rahatsızım sizinde oluyormu arkadaşlar ne yapsam sizce çok fazlada yemiyorum da nedeni nedir ki ne yapmak lazım
canim ben şu an 34 haftalik hamişim benimde öyle sikintilarim oldu halada oluyor kabizlik problemi yaşiyor musun dr.ondan olabileceğini söylemişti bana:)

action evt cnm malesef kabızlıkta yaşıyorum çok kötü oluyor ama patlıcak gibiyim patlamadan doğrurum inş :)

Canım bende de oluyor... Yemeklerden sonra karnım davul gibi oluyor. Hem sertlerşiyor hemde geriliyor... Bende bu hafta kabızlık sorunu yaşıyorum. Yarın marketten kuru kayısı alacağım....

bende yaşıyorum arkadaşlar.ama ben daha 15 haftalık hamileyim ve 2 haftadır yaşıyorum hemde kabızlık şişkinlik çokta yemiyorum.nekadar sürecek bilen varmı?

ayy bu durum çok fena gerçekten bende davul gibi geziyorum ve gerçten az yiyyordum ama daha az yiyicem başka çözümü varmı bilmiyorum umarım çabuk geçer bu durum

ya ben çok zor durumda kaldığımda kabızlığım çok uzadığında bekunis diye bir hap var bitkisel ondan alıyorum bi tane dr.bi zararı yok dedi bi dr.sor istersen:)

5 haftalık falanım ama inanılmaz bir şişkinlik var. ne yesem ne kadar yesem aynı. karnım 7 aylık hamileymişimcesine şişkin :KK43:(

X