Saç Kesim Şekilleri okul için saç modeli önerileriniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

sivaslxix_cadxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2008
16
1
merhabalar ben lise 3 öğrencisiyim okula giderken yapabileceğim değişik beni uğraştırmayacak kolay yapılan hoş duran saç modelleri var mı biliyosanız yazar mısınız? saçlarım orta boyda.şimdiden teşekkür ederim.a.s.

merhabalar ben lise 3 öğrencisiyim okula giderken yapabileceğim değişik beni uğraştırmayacak kolay yapılan hoş duran saç modelleri var mı biliyosanız yazar mısınız? saçlarım orta boyda.şimdiden teşekkür ederim.a.s.

Ay cnm aynı sorun bendede war bende lise 3 e gidiyorum yha bize basit güzel uygulayabilcegimiz saç modellerinde yardımcı olun lütfen yhaaa:enbuyukkk:

bizim lise alemdi valla ben hep saclarımı yarım toplardım ama dagınık olurdu kafada tolanan yerler tas gibi durmazdı.. yada omzuma sarkıtırdım kulak altından ...

bn lise1 deyim :S çöm :KK70: bende istiyorum ama saçlarım çok uzun değil omzumda falan katlı olduğu için düzgünce toplanmıyo ve birde baya dalgalı :S

bende lise 2 deym =) her yaştan var maşallah benimde sorunum aynı ya saçlarımı yapıcak birşey bulamıyorum sabahları =(

öğrenci derli toplu olmalıdır neymiş öyle dağınık saçlar makyajlar anlamıyorum şimdi gençleride okul idarelerini de bizim zamanımız da saçlar yakısa yada örülü olurdu toplama bile kabul edilmezdi

ahh ahhh lisede bildigim sac derin kopacak gibi at kuyrugu yapılır yada örülürdü .bigün tabuları yıkayım dedim saclarımı yarım topladım geriyi saldım belimdeydi sacım övünmek gibi olmasın:))bide percem jöleledim ki sormayın sırayla okula girerken müdür percemimden yakaldı beni. bidaha böyle gel bak nasıl kökünden kesiyorum dedi ben tabuları yıkamadım ama hoca benım karizmamı çizmiştii. heyy gidi genclik heyyy:)))

oooohh bee
ben cok bu sorundan kurtuldugum için seviniyorum :KK70:
salına salına geziorum simdi :KK70:
walla ben genelde toplardım salcarımı önlerini kabartıp at kuyrugu yapardım
ya da daınık toplardım tepede
sadece üst tarafını toplayıp alt kısmını salrdım
ama en cok yaptıgım koluma tokayı takıp hocayı görünce hemen toplamak olurdu
eger yakalanırsamda verdiğim klasik cvbım ' hocam örgülüydü saclarım cözzüldü bnde tam tuvalate gidiyodum saclarımı toplamayaa' olurdu

ahh okulum ahh

ahh ahhh lisede bildigim sac derin kopacak gibi at kuyrugu yapılır yada örülürdü .bigün tabuları yıkayım dedim saclarımı yarım topladım geriyi saldım belimdeydi sacım övünmek gibi olmasın:))bide percem jöleledim ki sormayın sırayla okula girerken müdür percemimden yakaldı beni. bidaha böyle gel bak nasıl kökünden kesiyorum dedi ben tabuları yıkamadım ama hoca benım karizmamı çizmiştii. heyy gidi genclik heyyy:)))
çok güzel yaa:eek: benim lise hayatım çok geçmişte değil 4yıllıktı lisemiz.3.sınıftan sonra rahatlamıştık.onun öncesinde bizide müdür ve müdür yardımcısı kenarıya çekerdi saçımız düzgün toplanmamışsa.ama şimdi bakıyorum liseli kızlar ve erkekler sanki podyuma çıkacak gibi.müdür halimize şükretseymiş zamanında:lepi: abartılı olmamak kaydıyla saçınızı salın gitsin:) bide emo tipler yayıldı şimdi o ne öyle elektrik çarpmış gibi aman ha sakın yapmayın öyle kızlar hele okul formasıyla iğrenç oluyoolaelaelaelaelae

yaha saçınız güzel olsa ne olacak ki sizin için derslermi öenmli güzellikmi anlamıyorum yani kusura bakmayında bende 8 e gidiyorum ama benim için saç değil ders öenmli ve herzaman saçımı balıksıtı yaparım ..toplarım...öyle çok ugraşmanızada gerek yok :)

kızlar sizi çok iyi anlıyorum, ne de olsa hepimiz lisede okuduk ve saçımıza adam gibi şekil vermek de derslerimize engel yaratmadı, ne demek sen kuçuksun uğraşma havaları.. o yaştaki kızların kendilerine bakmaları psikolojik olarak bizden çok daha önemli ve maalesef lisede otorite ve disiplin adına abartılı şeyler yapılıyor o da ayrı,neyse alakasız oldu..
şimdi uzun saçlı olan varsa orsun açsın, çok guzel dalgalar oluyo, açtığınız saçı da yarım toplayın.. yarım toplamaya kızıyolar mı bilmiyorum, sonra duzleştiriciniz varsa bi kere duzleştirip bikaç gun o şekilde model yapabilirsiniz, bigun aşağıdan toplarsınız, bi gun yukarıdan bi gun yarım, ne de olsa duz saça herşey oluyor,
bi de şu var arkayı her turlu kullanabilirim diyosanız kahkul kestirin ama, saçınızı fönlediğiniz yarım topladığınız yani dikkat cekeceğini duşunduğunuz zamanlarda kahkulleri tokayla tutturun dikkat çekmeyin.. ama en iyi yöntem -kullanırım hala- saçı örmek açmak.. kısaysa da tepeden kuçuk bi atkuyruğu yapıp çıkanları tel tokalarla tutturmak..
ama en sinir olduğum şey, okul kıyafetinin altına converseler, ustune tshirtler, uzerine hiç toplanmamış salık, dağınık saç ve makyaj.. kısacası rocker edalarında dolaşmayın, biraz daha derli toplu ve özenli olun.. ayy çok yazmışım,bilinen şeyler ma olsun umarım işe yarar

bakın bende size ne anlatıcagım..
Tam içeriye girerken öğretmenler hep kapıda bakarlardı kıyafetlerimize işte bende tebeden at kuyrugu yapmıştım öğretmen cagırdı kızım bu saçların ne bende hocanın suratına ne var sanane be :lepi: dermiş gibi baktım ne var hocam dedim oda ee kızım saçlarını örmemişsin yuh dicektim yaa bizim okulda bi çok kızın saçı boyalıydı onları görmüo beni görüyor die sinirlenmiştim bende :))

X