göbekte kıllanma

belçin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2007
30
1
40
slm kızlar 2. çocuğa 13+4 gebeyim göbeğimde fazla tüyleme farkettim çok sık olmamakla beraber bebe yağı sürüyorum çatlamasın diye acaba ondan mı kaynaklanıyor sizlerinde oluyormu ve bildiğiniz çözümü varmısenağlama

Selam canım bendede var tüylenme. 16+2 günlük hamileyim. Gebelikte oluyormuş,normalmiş. Doğumdan sonra dökülüyormuş kendiliğinden.Hormonların etkisi işte.
Valla göbeğimi sevmek istiyolar açamıyorum kıllarımdan.

Badem yağıda yapıyordu tüylenme. Bebe yağı kullanmaya başladım hala devam ediyor. Demekki hormonal

bende de oldu canım tüylerim arttı ve kalınlaştı sanki. doğumdan sonra dökülüyormuş duyduğuma göre ha bir de cinsiyet belli oldumu bilmiyorum ama ben tüylerim arttı dediğimde oğlun olabilir demişlerdi öyle oluyor bilemiyorum ne kadar doğru :)

selam kızlar bende şubatta anne olucam ve benim göbeğimde tüy artışı oldu. çatlamaması için arada bebek yağıda sürüyorum doktorumun verdiği kremide ayrıca arkadaşın dediği gibi bende erkek bebek bekliyorum ondan mı acabasositososito

Benimde göbek deliğinle birlikte bi çizgi şeklinde tüyler bayaği belirgin bende bunu duymuştum erkek bebekte diye hormonal inşallah dökülürler yoksa kocamdan farksiz olmayacam herhalde bu arada benimde oğluşum geliyoo

kızlar bende de oluyor göbekte tüylenme çok fazla benim yaramaz kızım... 6.aydan sonra yada zaman la kendiliğinde dökülüyomuş takıntı yapmayalım keyfini çıkaralım .... :)

merhaba hera evet erkek bebekte artış oluyormuş galiba banada öyle diyorlar hayırlı evlat olurlar inşallah.

ayy sormayın kızlar bir tek bende oldu sanıyordum.göbeğim bir kıllı bir kıllı noldu böyle anlamadım.walla doktora açmaya utanıyorum.kimseye açtırıpta sevdirmiyorum.utanıyorum.hehe

selam kızlar bende 2008 mart annesiyim hamileliğimde bende de çok tüylenme oldu hatta gögüslerimin arasına kadar çıktı erkek gibi olmuştum ama şimdi hiçbiri kalmadı sakın dokunmayın doğumdan sonra dökülecekler
bu arada hayırlı doğumlar dilerim a.s.

ya karnımda öyle bi tüylenme oldu ki anlatamam,erkek gibi oldumkaydirigubbakcemile3 bebek erkekse oluyomuş böyle,testesteron salgıladıgı için bebek biz de tüyleniyomuşuz.

Evet benim öyle oldu.. Bebeğim erkek ve doğumdan sonra kayboldu kıllar.

y ama ben hamile değilim ama benimde göbeğimde kıllanma oldu neden acaba yardımcı olurmusunuz

kızlar ben bu nisanda doğum yaptım aynı sizin gibi hamileliim boyunca aşırı bir tüylenme problemim olmuştu artık utanıodum karar karar tüyler göbeğimdeydi. dr hiç elleme dedi doğumdan 2 ay sonra hepsi döküldü kendiliiinden meraklanmayın kalıcı deil ama ellemeyin

kızlar banada bebeğin esmer olacak heralde dediler ben sarışınım bebeğim babası gibi çok esmer oldu doğumdan 2 ay kadar sonra döküldü,az bi kısmı kaldı ama zayıf kıllar yakında dökülür..

X