Saç Kesim Şekilleri Su dalgasi yaptiranlarin paylaşim alani

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
ben de yaptırmıştım tavsiye etmiyorum. Bir kere kuaförünüzün kesinlikle çok iyi olması gerekir ikincisi sizi çok iyi anlaması gerekir perma yaptı resmen bana yaparkende söyleim o bigudiler çok ince diye dinlemedi beni açılmadı upuzun saçlarım gitti kestirmek zorunda kaldım kurtulmak için saçınız da az bile dalga varsa bukle belirginleştirici köpükler yada jöleler var sürün onları alın size su dalgası Zaten su dalgsın da da jöle süreceksiniz değişen bişey olmuyo yani

ben yaptırmıştım 3 sene önce filan acayip güzel olmuştu bi daha yaptırmayı düşünüyorum inş... ama yapan iyi olması lazım

bende perma yaptrmıstım cok kotu oldu saclarımm

ama fırca ve maşayla su dalgasına bayılıyrmmm :)

bende dün yaptırdım 3 gün yıknmıymuş:KK43:beklyrm şimdi sanki hafif dalgalı gibi ama bu işlemn ilacı saç rengini açıyomuş siyah boya vardı saçlarımda açmıştı baya 10 cm kadr şimdi dipler açıldı rengi uçlar siyah bi kötü duryoki boyada yaplamıyomuş acaba ne kadr süre sonra yaprsam zararı olmaz arkadşlr??

okudum okudum okudukça soğudum ben maşa ile kıvırcıklaşmaya devam edeyim en iyisi böyle devam etmek.....

Rica etsem izlerden buaya birkaç fotoğraf koyabilir misiniz acaba? bende yaptırmak istiyorum,ama tam olarak nasıl bir şekil çıkıcağnı bilmiyorum:1no2:

Merhaba
Burayı ve daha bir çok sitenin forumlarını okuduktan sonra bütün cesaretimi toplayıp gittim yaptırdım.

Toplam 1.5 saat süren bir işlem , saçlarını sarıp , belli bir zaman sonra 2-3 değişik ilacı kısa sürelerle saçınıza sürüp bekletiyorlar.Sonuç; ben çok beğendim.

Hep düz saçlıydım ve değişiklik istiyordum ama uğraştırmayan cinsten.Şimdi duştan çıkınca elime biraz köpük biraz jöle ile saçlarım nemliyken sürüp kafamı yere eğip kurutuyorum , üstelik özel fön başlığıyla filan değil.Sonuçta saçlarım tam istediğim gibi oluyor.

Daha havalı , yüzüme daha çok yakıştığını hissediyorum.
Ayrıca şunu farkettim , bukleli saçlar insanı çok daha genç gösteriyor.

Dezavantajı var tabi.Saçlarım çok dökülüyor , yapısı değişti , ilaçlar yıpratıyor haliyle.Ama düzken de her gün fön çekerdim , aynı miktarda dökülme yine olurdu.

Saçlarımın rengi açıldı ama tamamen tesadüfi tam istediğim renk oldular.

Bundan sonra için ınşallah bir süre saçlarımı dinlendiririm , arada kıvırcık istediğim zamanlarda sosisle sararım , uğraştırıcı olursa yine yaptırırım su dalgası.

Bende yaptırdım Çok beĞenerek kullanıyorum herkes daha Çok yakıŞtıĞını ve genÇ gÖsterdıĞımı sÖylÜyorlar

ama ben şimdi hiç bişi anlamadım .ben belime kadar saç uzattım bunun için.derdim zaten sekil almaması böle olursa ben kahrolurum yahuu napcam ben

ben de yaptırmayı düşünüyorum ama karar veremedim henüz.mafoldumben
saçlarım çok inatçı.
düz fön dışında hiçbir şekilde kullanamıyorum.
toplayacaksam bile fönlemek zorunda kalıyorum.
yalnız saçlarım röfleli ve yaptıralı 2 ay oldu.

su dalgasını bazı arkadaşlar çok beğenmiş; bazıları hiç memnun kalmamış.
sanırım bu biraz saç yapısı ve kuaförle de alakalı.

Adanada iyi bir kuaför önerebilecek arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.a.s.

Merhaba arkadaşlar düşüncelerinizi toplu halde görmek istediğim için açtığım ankete sizleri bekliyorum,ben de su dalgası yaptırmak istiyorum ama o kadar bakım ve yıpranan saçlara değer mi? bu sorunun cevabını bulamıyorum,anket aracılığı ile kafamda bazı şeyler mutlaka şekillecektir:) teşekkürler. http://www.kadinlarkulubu.com/anket-...a-hicbiri.html (su dalgası mı, perma mı, hiçbiri mi?)

arkadaşlar ben de düşünüyorum su dalgası yaptırmak. banyodan çıkınca hiç uğraşmıyım istiyorum kurusun tamam. ama görüyorum ki yine uğraştırıyor. ben bazen duştan çıkıp nemli saçımı tutamlara ayırıp örüyorum saçlarım çok uzun ve zaten örnek resimde ki gibi dalgalı bu arada bence o su dalgası değil. neyse örüp açıyorum sabah. en azından dalgalarım daha düzgün duruyor.:lepi:

Ben su dalgasını sonunda yaptırdım. 6 ay oluyor eğer bakımını iyi yaparsanız uzun süre kullanırsınız. Birde işi bilen kuaföre yaptırmanız şart yoksa saçlarınız yanar

kızlar kesinlikle tavsiye etmiyorum ben 4 ay önce yaptırdım şuan berbat halde onarmk için elimden geleni yapıorum

geçen sene yaptırdım,saçlarım pırasa gibiydi ve çok uzundu hiç hayal ettiğim gibi olmadı ve saçlarım acayip yandı,tarayamıyordum,kestirmek zorunda kaldım hep bakımı da çok zor en son erkek kadar kısa kestirip kurtuldum şimdi yeni yeni uzamaya başladı kendi saçım,kesinlikle tavsiye etmem ben,çok yıprandırıyor saçları..

arkadaşlar ben de temmuz ayında yaptırdım ve aşırı memnunum hiç bi yıpranma olmadı kesinlikle tavsiye ederim,ama tabiki kuaförden kuaföre değişiyordur,her gün saçlarımı yıkamama da gerek yok 3 günde bir yıkıyorum,kıvırcıklığı gitmiyor,kötü de gözükmüyoru. ama su dalgası beklemeyin.ilk yaptırdığımda tam bi bonustum ama açıldı, ben orta boy bigudiyle sardırmıştım kalın boyuyla sardırırsanız belki su dalgası elde edebilirsiniz benmki gibi kıvırcık değil :)

benim yaptırdığım yerde de böyle yaptılar sadece sanırım bekleme süreleri biraz daha uzundu. yaptıralı 6 aydan fazla oldu galiba ve çook memnunum şu an hala da dalgaları açılmadı daha bayaa dayancak gibi duruyo :lepi: :nazar:

canım su dalgasını nerede ve ne kadara yaptırdın acaba,ben de düşünüyorum da ,,memnunmusun yoksa pişman mı:KK16:

arkadaşlar ben de temmuz ayında yaptırdım ve aşırı memnunum hiç bi yıpranma olmadı kesinlikle tavsiye ederim,ama tabiki kuaförden kuaföre değişiyordur,her gün saçlarımı yıkamama da gerek yok 3 günde bir yıkıyorum,kıvırcıklığı gitmiyor,kötü de gözükmüyoru. ama su dalgası beklemeyin.ilk yaptırdığımda tam bi bonustum ama açıldı, ben orta boy bigudiyle sardırmıştım kalın boyuyla sardırırsanız belki su dalgası elde edebilirsiniz benmki gibi kıvırcık değil :)

canım nerede ve kaça yaptırdın acaba,,ben de düşünüyorum da

Merhaba
Burayı ve daha bir çok sitenin forumlarını okuduktan sonra bütün cesaretimi toplayıp gittim yaptırdım.

Toplam 1.5 saat süren bir işlem , saçlarını sarıp , belli bir zaman sonra 2-3 değişik ilacı kısa sürelerle saçınıza sürüp bekletiyorlar.Sonuç; ben çok beğendim.

Hep düz saçlıydım ve değişiklik istiyordum ama uğraştırmayan cinsten.Şimdi duştan çıkınca elime biraz köpük biraz jöle ile saçlarım nemliyken sürüp kafamı yere eğip kurutuyorum , üstelik özel fön başlığıyla filan değil.Sonuçta saçlarım tam istediğim gibi oluyor.

Daha havalı , yüzüme daha çok yakıştığını hissediyorum.
Ayrıca şunu farkettim , bukleli saçlar insanı çok daha genç gösteriyor.

Dezavantajı var tabi.Saçlarım çok dökülüyor , yapısı değişti , ilaçlar yıpratıyor haliyle.Ama düzken de her gün fön çekerdim , aynı miktarda dökülme yine olurdu.

Saçlarımın rengi açıldı ama tamamen tesadüfi tam istediğim renk oldular.

Bundan sonra için ınşallah bir süre saçlarımı dinlendiririm , arada kıvırcık istediğim zamanlarda sosisle sararım , uğraştırıcı olursa yine yaptırırım su dalgası.

canım nerede ve ne kadara yaptırdın acaba:KK16:

etlikte tamer kuyrukçu diye bir kuaföre normalde 80 lira demişti ama tanıdık olduğu için 65 liraya indirdiğini söyledi

X