Saç Kesim Şekilleri Su dalgasi yaptiranlarin paylaşim alani

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
arkadaşalar benimde saçlarım gür ve uzun hafif dalgalı ve hiç boya yok ve ben çok kararsızım su dalgasımı yaptırsam yoksa bırezilya fönümü arada kaldım :KK43:

arkadaşalar benimde saçlarım gür ve uzun hafif dalgalı ve hiç boya yok ve ben çok kararsızım su dalgasımı yaptırsam yoksa bırezilya fönümü arada kaldım :KK43:

canım fikrimi sunayım sana :) ben çok kıvırcık saçlıyım aslında 2 ay önce brezilya fönü yaptırdım. Kurutursam düz oluyor banyo yapıp kurutmadan toplarsam su dalgası :)

canım fikrimi sunayım sana :) ben çok kıvırcık saçlıyım aslında 2 ay önce brezilya fönü yaptırdım. Kurutursam düz oluyor banyo yapıp kurutmadan toplarsam su dalgası :)

ozaman brezilya fönü yaptırıyorum :)

bide cnm bişi sorayım 2 aydır brezilya fönü yaptırdım diyorun memnun kaldınmı ?

ozaman brezilya fönü yaptırıyorum :)

bide cnm bişi sorayım 2 aydır brezilya fönü yaptırdım diyorun memnun kaldınmı ?

canım yaptırdığın yerle ilgili bence ben memmunum. Bu hafta sonu tatilden geldik yandım o yüzden hafta başından beri kurutmuyorum bile eğer açık bırakıp kendi haline bırakırsam böyle toka izi gibi oluyor. Ama toplarsam 1-2 saat sonra açarsam su dalgası oluyor. Ben memmunum. Bi kampanya sitesinden aldığım kuponla yaptırdım. Özelden yerin adını yazıyorum.:KK71:

ben bu su dalgasını 5-6 yıl önce yaptırmıştım bildiğiniz perma olmuştu.çok yıpratmıştı saçımı pişman olmuştum.jölesiz spreysiz kullanamıyodum,tararken avuç avuç dökülüyodu birde kullandıkları ilaçlardan saçımın rengi açılmıştı.saça zararli bir işlem tavsiye etmem.

ben de 7 ay önce su dalgası yaptırdım bütün risklerine ragmen hevesim yüzünden yaptırdım ama o kadar tembih etmeme ragmen de perma gibi oldu aslında suç bendeydi adama o kadar "benim saçım çok düz tutmaz bence açılır" dedim ki adam perma gibi yaptı öyle de bi tuttu ki sormayın :KK43: saçım da uzun ve dümdüzdü kat da yoktu tutmaz kat verelim diye boyunu da epeyce kısalttı kıvırcık olunca iyice kısaldı sinir oldum şimdi kendi imkanlarımla aça aça tarakla baya bi açtım ama eskiden pırasa gibi olan saçlarım sanki ömür boyu geri gelmeyecek gibi düşünüyorum üzülüyorum, tepelerim baya düzleşri dalgalar asagı indi, indikçe kestireyim diyorum ben de ancak öyle düzleşecek.. off çok pişmanım hem uzunlugu gitti hem eski düzlüğü kalmadı :/ ama yıpranma olmadı açıkcası allah için kullandıgı ilaç kaliteliydi ne kırılma ne yanma var sadece ben artık kıvırcık olmak dalgalı olmaktan bıktımmmm

bende uzun zamandır yaptırmak istiyodum su dalgası sonra burdakileri okudum genel olarak kimse memnun değil ama yinede merakımdan içimde kalmasın diye geçen hafta yaptırdım.ama hiç memnun değilim.6 ay dayanır diyodu hatta iyi bakarsan 1 yıl kullanırsın dedi kuaför ama sanki daha şimdiden açıldı yani şöyle anlatayım duş alıp cıkınca bi dalgalanma var ama böle sanki saçımı örmüşümde açmışım öyle bi dalga sonra bi dünya jöle köpük fln sürüyorum ancak öyle biraz daha dalgalar güzelleşiyo.öylede saçlarım sert ve doğal durmuyo.ben istiyorumki banyodan cıkınca elidor 7/24 gibi saçı sertleştirmeyen bi şekillendirciyle şekil vericem ve doğal bi görünümü olucak.ama olmuyo su dalgası denen şey bende çok yapay duruyo.siz saçlarınıza ne kullanıyosunuz?ille dalgaları belirginleştirmek jölemi kullanmak gerek?

sakın yaptırmayın kızlar.saçlarım mahvoldu.müthiş dökülüyor azıcık kaldı saçlarım:KK43:meşrutiyette altın fırça diye bi yere yaptırmıştım.her gün düz fön çekmek zorunda kalıyorum şimdi:KK43:

Kaç kuaföre gittim hepisi kendi aleminde!Ne ilgilenirler ne güzel yaparlar.. kimse bakmayacak mı aloo diyorum takmıyorum artık kızıyorum o an ağzıma ne geliyorsa..Bu tiplerin amacı ne o dükkanı açtın içeri girdim niye bakmıyon kardeş?:KK53::26:Bir gün belki mennun kalmışımdır ömrü hayatımda!Modelin bizzat resmini getiririm olmaz sizin saçınız kısa onun için uzun olması gerekir..Uzatıp gelirim olmaz onun için kat kat kesilmesi gerekir ..bu sefer keserler aaa sizin saçınız tutmuyor niye? fazla yağlı..Az önce yıkadı dalga mı geçiyor kafası mı bulanık..Aboooooooovv baktım başa çıkamayacağım ve tükeniyorum sinirden bi tane saygılı ortalama kuaföre takılıyorum davranışları daha önemli saygılı olması..Bahşişte bırakıyorum öyle olunca..:KK34:

Sizlere tavsiyem kendiniz yapın yanıp mahvoluyor..Alet edevatı alın öğrenip yapın!

ay sonuna bende yaptıracam oncesınde 2 kez perma yaptırdım yapan kısıyle cok alakalı bıse ılkı cok seker olmustu ama ıkıncısı berbar tıftık tıftık oldu. bu sefer su dalgasını deneyecegım bakalım artık guzel olacagına ınanıyorum::)))

bende su dalgası yaptıralı 3 sene oluyo antalyada yaptırdım benim saclarım düm düz prasa gibi Çok üzgünüm çoook ilk başta saclarım kıvırck gibi oldu 1 yıl sonra saclarımda uzadı ve kıvırcıklarda zamanla acıldı ve dalgalı bi hal aldı 1 yıl kadarda öle kullandım saclarım yıpranmadı :dance: yani gören herkes cok sasırdı nasıl iki sene kullndın diye :uhm: daha bu sene okullar acılmadan tamamiyle kestirdim . cok memnundum mezun olayım bu sene aynı kuaförüme yaptıracagım tekrar .ayrıca kuaförüm tanıdıktı 2.5 yıl önce 25 tl ye yaptırdım uzun cabalar sonucu ama sabahtan ikindiye kaddar kuafördeydim cok sıkıldım kaydirigubbakcemile3

nerde yaptırdın acaba antalyada ben de çok hevesliyim ama kuaför seçimi önemli olduğundan öyle bi yere gidip yaptıramıyorum ???

bende su dalgası yaptıralı 3 sene oluyo antalyada yaptırdım benim saclarım düm düz prasa gibi Çok üzgünüm çoook ilk başta saclarım kıvırck gibi oldu 1 yıl sonra saclarımda uzadı ve kıvırcıklarda zamanla acıldı ve dalgalı bi hal aldı 1 yıl kadarda öle kullandım saclarım yıpranmadı :dance: yani gören herkes cok sasırdı nasıl iki sene kullndın diye :uhm: daha bu sene okullar acılmadan tamamiyle kestirdim . cok memnundum mezun olayım bu sene aynı kuaförüme yaptıracagım tekrar .ayrıca kuaförüm tanıdıktı 2.5 yıl önce 25 tl ye yaptırdım uzun cabalar sonucu ama sabahtan ikindiye kaddar kuafördeydim cok sıkıldım kaydirigubbakcemile3

Merhaba, bayağı eski bu yazdığınız mesaj ama ben de su dalgası yaptırmayı düşünüyorum ve Antalyadayım. acaba bana kuaförünüzün adını ve yerini söyleyebilir misiniz? Teşekkürler, şimdiden...

X