Saç Kesim Şekilleri Su dalgasi yaptiranlarin paylaşim alani

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
merhabalar,

ben de uzun zamandır su dalgası yaptırmayı düşünüyorum, son zamanlarda saçıma maşa uyguluyorum, herkes böyle daha güzel olduğunu söyleyince iyice aklıma girdi su dalgası yaptırmak. istanbul anadolu yakasında yaptırıpta memnun kalan varsa, bilgi paylaşımında bulunursanız çok sevinirim. şimdiden çok teşekkürler.

Sonunda su dalgası yaptırdım :)

Dümdüz saçlarımdan çok sıkıldığım için uzun süredir hareket getirecek bir şeyler arıyordum. Kuaförümün de önermesi ile kalıcı dalga yaptırmaya karar verdim.

Daha önceden saçımı hiç boyatmadım, işlem görmedi bu nedenle saçlarımın nasıl bir tepki vereceğini gerçekten bilmiyordum. Bununla birlikte kalın telli, çok yoğun ve aşırı düz olduğu için gibi bir saça uygulandığında sonucu nasıl olur diye epey araştırdım ancak bir örnek bulamadım.

Neyse ki korkulacak herhangi bir sonucu olmadı :)

Resimdeki gibi görünüyor saçlarım. Ben memnun kaldım. Hani kabarık kabarık değil, gayet doğal dalgası olanlar gibi oldu. Hafif dalgalı :) İnşallah 1 ay içerisinde düzelip gitmez :KK3:

$sac.jpg

Klorak Lekesi: Su Dalgası

Son düzenleme:
ben yıllar önce kuaförüme su dalgası demiştim perma yapmıştı
bonustan farkım yoktu, 3 gün kullanıp ve sinir olup amerikan traşı yaptırmıştım
önermiyorum :KK19: kuaförünüzün hem iyi olması, hem de dilinizden anlaması lazım

Dümdüz saçlarımdan çok sıkıldığım için uzun süredir hareket getirecek bir şeyler arıyordum. Kuaförümün de önermesi ile kalıcı dalga yaptırmaya karar verdim.

Daha önceden saçımı hiç boyatmadım, işlem görmedi bu nedenle saçlarımın nasıl bir tepki vereceğini gerçekten bilmiyordum. Bununla birlikte kalın telli, çok yoğun ve aşırı düz olduğu için gibi bir saça uygulandığında sonucu nasıl olur diye epey araştırdım ancak bir örnek bulamadım.

Resimdeki gibi görünüyor saçlarım. Ben memnun kaldım. Hani kabarık kabarık değil, gayet doğal dalgası olanlar gibi oldu. Hafif dalgalı :) İnşallah 1 ay içerisinde düzelip gitmez :KK3:

Eki Görüntüle 778063

Kabarmamasını duymak gzel çok güzel görünüyo bende çok istedim kabarır korkusuyla bi türlü yaptıramadım.

kalici su dalgasi yaptirmak istiyorum benim sacimin bi tarafi kazinmis durumda ve uzun olan yer cene hizamda hergun oraya masa yapiyorum bu yuzden yanmasindan falan korkmuyorum eger perma yaptirirsam cok kabarik olur gibi geliyo o yuzden su dalgasi dusunuyorum dusuncelerinizi belirtirseniz sevinirim :)

perma(su dalgası) hikayem ayrıntılı :)
permayı neden yaptırdım? (saçlarımla 1 saat uğraşmak yerine evden kolayca çıkıp zaman kazanmak, saçımım hacimli görünmesi vs.)
perma yaptırmadan önce saçım nasıldı? (uzuuuun gür dalgalı ve boyasızz)
permayı nerde yaptırdım (istanbul esenlerde şerife kuaföree yaptırdım)
permayı ne kadara yaptırdım (120 lira ve yerli olan değil avrupa olana)
perma yaptırırken; ilk önce saç uçlarımdaki kırıkları aldırdım sonra uçlarına bi ilaç(adını hatırlmym) sürüldü. sonra ön taraflarını ince arka taraflarını kalın sardırdım. sardıktan sonra hepsine ayrı ayrı güzelce başka bi ilaç sürüldü. 45 dk bekledim. sonra saçlarım yıkamaya alındı yıkarken de başka bi ilaç sürdüler.. ve 10 dk daha bekledim. sonra iyice yıkadılar ve hafif kuruttular mükemmel görünüyordum çok mutlu oldum ve 5 gün o hafif hastane kokusunu andıran ilaçla bekledim ve saçlarımı yıkadım kıvır kıvır çok güzeller kabarmadı çünkü hepsini ince ile sardırmadım karışık yaptırdım..
Aradan 1 ay geçti saçlarımda dökülme yok denecek kadar az ve sadece elidorun dışı pembe olan şampuanını kullanıyorum ve saçlarımı kuruturken vigoyla kurutuyorum ve elidorun kremini sürüyorum o kadar..
Sevmediğim tek şey: saçlarımın dış kısmı iç kısmına göre daha kıvırcık oldu yani iç taraflar dış taraflar kadar tutmadı malesef ama ben yine de memnunum :)) iç kısımlar pek görünmüyo :KK52: (ama insan eski saçını özlüyo be arada :KK70: )

Eki Görüntüle 778063

nereye yaptırdın canım?

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397992017.514669.jpg canım bak benim saçlarım ilk saçım su dalgasında daha sonra böyle yaptırdım ben de Ankara'da yaşıyorum annem kuaför gayet rahat bir şekilde yaptırıyorum perma çok rahat kesinlikle öneriyorum hem de havalı duruyor sadece güvenilir bir yere yaptırmaya dikkat edin yeter.

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Saçların kokar normaldir iki gün sonravgidiyor o koku canım sanırım tutmamış perman .s

Eki Görüntüle 1079049 canım bak benim saçlarım ilk saçım su dalgasında daha sonra böyle yaptırdım ben de Ankara'da yaşıyorum annem kuaför gayet rahat bir şekilde yaptırıyorum perma çok rahat kesinlikle öneriyorum hem de havalı duruyor sadece güvenilir bir yere yaptırmaya dikkat edin yeter.

benim saçımın doğalı bu ama ben daha da kıvırcık kabarık istiyorum ankarada güzel bir yer neresi var ?ya da anneniz mi yapıyor ?bi de boya var mı saçınızda?

Son düzenleme:
Benim ki biraz daha kalın perma.saçlarımda hiçbişekilde açıcı boya yok.annemin kuaförü vardı orda yapıyorduk şimdi devretti

Ben de kalıcı su dalgasi yaptirdim ilk önce bigudilerle sardilar sonra perma ilacıni 20 dk beklettiler ve daha sonra kokuyu da giderecek beyaz bir sey sürüp bir kac dk bekletip yıkadılar ve cok güzel dalgalar oldu ve ıslakken yaptirin bunları saçınıza.böylece saçınız daha az zarar goruyormus bir de 3 gun yikamayin ki kuruyan saclariniz yaglansin kendinize gelsin kuaforumden tavsiyeler :)

X